Profile cover photo
Profile photo
azheer central
3 followers -
#azheerCentral
#azheerCentral

3 followers
About
Posts

Post has attachment

ما مفتخر به راه اندازي سيستم هاي هوشمند و سيستم هاي هشدار مقرون به صرفه و بدون هزينه ماهانه و كاربرپسند مي باشيم.
اين سيستم با اتخاذ فن آوري بي سيم بين سيستم زنگ خطر و سنسور ها،قابليت نصب و امكان راه اندازي آسان را براي كاربر ايجاد مينمايد. اين سيستم مجهز به برقراري ارتباط مطمئن از طريق GSM/GPRS مي باشد كه شما مي توانيد براي پشتيباني ،سيستم را از هر نقطه با گوشي هاي هوشمند خود كنترل نماييد.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Save money and simplify your life with smart home automation system:
Smart Home Automation devices supplied by Home Automation Design AZHEER CENTRAL Group , deliver great performance & automated technology experience. This intelligent technology can allow remotely control of lights, access control, television, appliances, security, and energy management locally or remotely (use of internet connection is required when controlled through Smartphone devices). Home automation benefits in saving energy and money.
شرکت مرکزی آژیر
مشاوره,طراح و مجری پروژه های هوشمند سازی ساختمان های مسکونی,تجاری و صنعتی
تامین و فروش تجهیزات هوشمند سازی ساختمان ABB
اجرای سیستم های هوشمند ساختمان شامل :
1: روشنایی
2: سیستم های حفاظتی و امنیتی
3: سیستم های صوتی و تصویری و تجهیزات اداری
4: سیستم های آیفون تصویری و ورود و خروج مهمانان یا مراجعه کنندگان
5: وسایل الکتریکی ساختمان

Photo
Add a comment...

Post has attachment

شرکت مرکزی آژیر با برند تجاری بانگ در سال 1361 در زمینه مشاوره ، طراحی و مجری سیستمهای حفاظتی و ایمنی فعالیت خود را آغاز نمود است.
مدیریت و کارکنان شرکت مرکزی آژیر بر این باورند که با توسعه رویکردها ، تولید اندیشه و بکارگیری سرمایه فکری و بابهره گیری از دانش روز مدیریتی و مهندسی علاوه بر افزایش اعتبار شرکت ، رضایت مشتریان را مهیا کنند.
بهینه سازی تجهیزات ، سرمایه گزاری در منابع انسانی و بهره گیری از متخصصان با تجربه از عوامل مهم و کلیدی در ساخت ، طراحی و اجرای محصولات این شرکت به شمار می رود.
ساخت سیستمهای حفاظتی و ایمنی با کیفیت بالا به دلیل توجه خاص در تولید با توجه به استانداردهای بین و المللی انجام شده و منجر به کسب افتخار و شهرت محصولات شرکت در سطح کیفی و باعث رضایتمندی مشتریان در پروژه های مختلف گشته است.
شرکت مرکزی آژیر ماموریت خود را که نهایتا منجر به بهبود سطح کیفی محصولات و خدمات خواهد شد را در چهارچوب اصول ارزشی ذیل مورد اجراء قرار میگذارد :
تحقیقات :
در این واحد به تحقیق در مورد تولید دستگاههای جدید و مورد نیاز مشتریان، تهیه نقشه های فنی ، تست و کنترل قطعات بهینه سازی سیستم های تولیدی و آموزش نیروهای فنی جهت افزایش توانایی در امر تولید و خدمات پرداخته میشود.

فروش :
شرکت با به کارگیری کارشناسان فروش و فنی و مراجعه رایگان برای بازدید محل مشتری آماده خدمت رسانی در تمام اقصی نقاط کشور می باشد.
خدمات پس از فروش:
سرویس و نگهداری انواع سیستم ها با بهره مندی از بهترین متخصصین در امر نصب و راه اندازی ، تعمیرات ، رفع مشکلات دستگاه ها انجام می پذیرد.
تولید :
طراحی و تولید سیستم های مختلف با توجه به موقعیت جغرافیایی و نیاز مشتری انجام می پذیرد.

خدمات شرکت مرکزی آژیر :
 سیستمهای دزدگیر های اماکن
 سیستمهای دوربین مداربسته
 سیستمهای اعلام حریق
 سیستم های هوشمند سازی ساختمان
 سیستمهای نورپردازی ساختمان

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded