Profile cover photo
Profile photo
Jazda Na Max. Ośrodek szkolenia kierowców
About
Posts

Post has attachment
Wspaniała jazda motocyklem to marzenie wielu osób, które lubią niepowtarzalne wrażenia. Możliwość korzystania z tego typu pojazdu już wkrótce może stać się dla Was faktem! W naszym ośrodku szkolenia kierowców przygotujemy Państwa do zdania egzaminu na prawo jazdy kategorii A1 i A2. Gwarantujemy najwyższy poziom realizowanych kursów. http://jazdanamax.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma to doświadczone przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku. W szerokim wachlarzu świadczonych przez nas usług znajduje się również międzynarodowy przewóz osób. Wynajmujemy bezpieczne i w doskonałej kondycji technicznej autokary. Swoim klientom zawsze zapewniamy terminowy dojazd do celu podróży. Zapraszamy do kontaktu z nami. http://jazdanamax.pl/kontakt/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni Kursanci, serdecznie zapraszamy do naszych Ośrodków Szkolenia Kierowców Jazda na Max w Nysie i Opolu. Jesteśmy firmą, która świadczy także usługi z zakresu przewozu osób. Posiadamy bogate doświadczenie w naszej branży, co jest gwarancją Państwa zadowolenia z nauki jazdy oraz wykonywanego transportu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej. http://jazdanamax.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą szkoleń kierowców dostępną na stronie: http://jazdanamax.pl/. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów organizujemy również kursy na przewóz osób i rzeczy dla kierowców. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Photo
Add a comment...

Każdy autokar powinien przechodzić szereg kontroli. Bowiem kierowca odpowiada za bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale i pozostałych pasażerów. Decydując się na naszą flotę możecie być pewni, że pojazdy posiadają wszystkie niezbędne badania. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://jazdanamax.pl/kontakt/.
Add a comment...

Post has attachment
Naszą ofertę kierujemy zarówno do większych, jak i mniejszych grup. Ponadto dowieziemy Was dokładnie tam, gdzie tylko sobie życzycie! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej kompleksowej oferty dostępnej na stronie: http://jazdanamax.pl/ oraz skorzystania z naszych usług.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do Waszej dyspozycji oddajemy 4 autokary, których stan techniczny jest regularnie sprawdzany. Najwyższa jakość usług pozwoliła nam zyskać liczne grono stałych i zadowolonych Klientów, którzy podczas przygotowywania wycieczek chętnie korzystają z naszych usług. Przekonajcie się sami! http://jazdanamax.pl/
Photo
Add a comment...

Z pewnością każdy z Was decydując się na usługi firmy przewozowej chce czuć się bezpiecznie. I my to Państwu gwarantujemy! Nasi doświadczeni kierowcy doskonale radzą sobie podczas nawet najtrudniejszej pogody. Natomiast nasza flota poddawana jest regularnym przeglądom. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://jazdanamax.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Czy chcielibyście wziąć udział w szkoleniu dla kierowców w Opolu? A może znacznie bliżej macie do Nysy? Specjalnie dla Was uruchomiliśmy dwa punkty, ponieważ Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dostępnej na stronie: http://jazdanamax.pl/ oraz skorzystania z naszych usług.
Add a comment...

Kurs ADR kierowany jest do osób, które chcą zajmować się transportem materiałów niebezpiecznych. Pamiętajcie Państwo, że szkolenie tego typu trwa minimum 3 dni. Ponadto musicie mieć ukończone 21 lat, aby rozpocząć profesjonalne szkolenie. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://jazdanamax.pl/.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded