Profile cover photo
Profile photo
Національний університет харчових технологій
3 followers
3 followers
About
Національний університет харчових технологій's posts

Post has attachment
Без продуктів біотехнології ми вже не уявляємо наше життя, їх кількість збільшується з року в рік у геометричній прогресії. Тому підготовка кадрів для біотехнології стає одним із пріоритетів у сфері освіти.

Post has attachment
Функціональність, безпечність та ефективність використання великої кількості хімічних компонентів (функціональних інгредієнтів, харчових добавок, ароматизаторів, барвників, комплексних поліпшувачів, тощо) виходять на перший план у сучасних харчових технологіях.

Post has attachment
Основною проблемою, що гальмує розвиток Аюрведи в Україні, є відсутність кваліфікованих фахівців як у галузі автентичної аюрведичної медицини, так і в сфері виробництва харчових продуктів на аюрведичних принципах.

Post has attachment
Впровадження новітніх інформаційних технологій та сучасних систем управління особливо важливе зараз, коли продукція українського виробництва повинна відповідати європейським стандартам якості.

Post has attachment
XXI століття – доба неперервного інтегрування інформаційних і комп’ютерних технологій в усі сфери життєдіяльності людини. Стрімкий розвиток комп’ютеризації суспільства сформував необхідність здійснення адміністративного управління на підприємствах харчової галузі з використанням персональних комп’ютерів і відповідно інформаційних технологій.

Post has attachment
Бакалаври за спеціалізацією «Холодильні машини і установки» отримують комплексну підготовку з питань виробництва і раціонального використання штучного холоду.

Post has attachment
Бакалавр з теплоенергетики призначений для роботи на промислових підприємствах галузі, на підприємствах споріднених галузей згідно з галузевими нормативними документами або штатними розписами підприємств, а також на різноманітних підприємствах та інженіриінгових фірмах з розробки і впровадження сучасного енергетичного обладнання та систем теплоенергоспоживання.

Post has attachment
Великі та малі міста, селища, усі промислові підприємства не можуть функціонувати без електричної енергії, отже, необхідні фахівці, що забезпечують її безпечне та економне виробництво, транспортування та використання.

Post has attachment
Сучасні підприємці розглядають персонал як стратегічний актив, від рівня кваліфікації, умотивованості і злагодженості командних дій якого безпосередньо залежить розмір корпоративного прибутку.

Post has attachment
Товарознавство системно вивчає властивості та показники якості продовольчих і непродовольчих товарів, методологічні засади формування їх споживних властивостей, управління якістю товарів протягом їх життєвого циклу, способи та методи оцінки їх якості, прогнозування збереженості та гарантії безпеки використання товарів з метою задоволення потреб суспільства.
Wait while more posts are being loaded