Profile cover photo
Profile photo
Krismont. Rusztowania.
4 followers
4 followers
About
Krismont. Rusztowania.'s posts

Naszym klientom zapewniamy profesjonalną i terminową obsługę oraz przystępne ceny.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

od poniedziałku do piątku w godzinach: 7 - 16

w soboty: 7 - 14

Zapraszamy!

Post has attachment
Rusztowania znajdują zastosowanie między innymi przy ocieplaniu budynków i tynkarstwie, malowaniu ścian, układaniu dachów czy montażu instalacji elektrycznych.
Photo

RUSZTOWANIA JEZDNE
 
Sprawdzają się w lekkich pracach konserwatorskich, montażowych, instalatorskich i remontowych. Posiadają rolki jezdne umożliwiające przesuwanie całej konstrukcji nawet już zmontowanej. Sprawny montaż oraz bezpieczeństwo rusztowania jezdnego wpływają na efektywne prace zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

RUSZTOWANIA ELEWACYJNE


Znajdują zastosowanie tam, gdzie istnieje potrzeba składowania na podestach części materiałów niezbędnych do pracy. Sprawdzają się przy pracach dociepleniowych, murarskich, kamieniarskich czy przy malowaniu budynku.

RUSZTOWANIA MODUŁOWE


To nowoczesne rusztowania przestrzenne, dzięki którym można realizować nawet najbardziej skomplikowane zadania. Wykorzystywane są przede wszystkim przy obiektach przemysłowych z dużą liczbą instalacji i rurociągów oraz w renowacji zabytków.

RUSZTOWANIA FASADOWE


Stanowią konstrukcję przyczepioną do obiektu budowlanego, dzięki czemu wszelkie obciążenia są zabezpieczone poprzez wsparcie podłoża i konstrukcję obiektu. Zastosowanie konstrukcji ramowej, prostota obsługi oraz bezpieczeństwo w użytkowaniu tych rusztowań sprawiają, że znajdują one zastosowanie w różnego rodzaju pracach budowlanych.

W naszej ofercie znajdują się:

→ rusztowania fasadowe

→ rusztowania modułowe

→ rusztowania jezdne

→ rusztowania elewacyjne

Wynajem rusztowań w Gdańsku

Prowadzenie prac budowlanych na wysokości wymaga nie tylko dużego doświadczenia, lecz także odpowiednich narzędzi, które pozwolą sprawnie
i bezpiecznie dotrzeć w docelowe miejsce i wygodnie pracować bez ryzyka upadku.

Firma Krismont od lat oferuje wynajem rusztowań dla klientów indywidualnych oraz firm z całego woj. pomorskiego. Zapewniamy także montaż i demontaż zamówionych rusztowań.

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
zdjęcia (7 zdjęć)
7 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded