Profile cover photo
Profile photo
m ajami
273 followers
273 followers
About
m's posts

Post has shared content
بالاخره اين خزانه خاليه يا پر...! :))))
Photo

Post has attachment
گلچینی از بیانات رهبر انقلاب اسلامی درباره‌ انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران
۱٫ سرمایه‌گذاری انسانی
انتخابات سرمایه‏گذارى عظیم ملت ایران است؛ مثل این‌که شما سرمایه‏ى سنگین و عظیمى را در بانک می‌گذارید، بانک با آن کار می‌کند و شما از سودش استفاده می‌کنید؛ انتخابات یک چنین چیزى است. ملت ایران سرمایه‏گذارى عظیمى را می‌کند، سپرده‏گذارى بزرگى را انجام می‌دهد و سود آن را می‌برد.
آراء یکایک شما مردم سهمى است از همان سرمایه‏گذارى و سپرده‏گذارى. هر رأیى که شما در صندوق مى‏اندازید، مثل این است که یک بخشى از پول آن سپرده را دارید تأمین می‌کنید. یک رأى هم اهمیت دارد.
هرچه انتخابات پرشورتر باشد، عظمت ملت ایران بیشتر در چشم مخالفان و دشمنانش دیده خواهد شد؛ براى ملت ایران حرمت بیشترى خواهند گذاشت؛ دوستان شما هم در دنیا خوشحال می‌شوند. عظمت ملت ایران را حضور مردم در انتخابات نشان می‌دهد.
بیانات در جمع زائران و مجاوران حضرت امام رضا (ع) ۱/۱/
Photo

Post has attachment
هتاکی رسانه ترکیه ای به رهبری ایران و موضوع ظهور+سند
لازم است دستگاه دیپلماسی ایران پیگیری جدی ای در خصوص برخورد با این رسانه حرمت شکن صورت دهد. به گزارش سرویس بین الملل رویداد، جلب نظرغربی ها در آستانه سالگرد 11 سپتامبر و  آرزوی کسب ام القرایی در منطقه رسانه های ترکیه را برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران روی به تمسخر مقدسات و سوء تعبیر سخنان آیت الله خامنه ای آورده است.
روزنامه ترکیه ای تیتری را این عنوان منتشر کرده است: "آیت الله خامنه ای در فراخوانی از مردم ایران خواست، خود را برای جنگ و پایان جهان آماده کنند."
ژورنال ترکیش ویکلی (The Journal of Turkish Weekly)، روزنامه ترکیه ای امروز( دوشنبه 10 سپتامبر) دروغ بزرگی را به رهبر جمهوری اسلامی ایران آیت الله خامنه ای بسته است.
متن مطلب توهین آمیز این روزنامه بدین شرح است، رهبر جمهوری اسلامی ایران آیت الله خامنه ای مردم کشور خود را به آماده شدن برای جنگ و پایان جهان فراخوانده است.آیت الله خامنه ای در پیام اخیر خود به مردم ایران هشدار داد که حضرت مهدی (عج)، امام پنهان، درحال آمدن است. او آخرین امامی است که همه منتظر آمدنش هستند که با آمدن وی روز سرنوشت خواهد رسید و اسلام را در جهان گسترش خواهد داد.
آقای خامنه ای تاکید کرد که آمدن حضرت مهدی (عج) در کتاب مقدس قرآن گفته شده است و همه مردم ایران به انتظارش هستند.
رهبر روحانی ایرانیان ادامه داد: اگر مردم ایران خود را سرباز امام زمان (عج) باور داشته باشند، می بایستی خود را برای جنگی که منجر به پیروزی و گسترش تمدن اسلامی در سرتاسر جهان می شود، آماده کنند. این سرنوشت خواهد بود.
رسانه محلی گزارش داد که در تهران بروشوری تحت عنوان " شش ماه آخر" منتشر کرده اند که به ماموران و سربازان ایرانی اعلام می دارد خود را پیش از ظهور حضرت مهدی (عج) و آخرین رویارویی با "غرب" احیا کنند.
سپاه پاسداران ایران هشدار داده است که آمریکا و رژیم صهیونیستی هیچ اطلاعی ندارند که ایران می خواهد از چه نوع کلاهک ها و موشک هایی در این رویارویی استفاده کند.
با گذر از از این مطلب سخیف لازم است دستگاه دیپلماسی ایران پیگیری جدی ای در خصوص برخورد با این رسانه حرمت شکن صورت دهد.
Photo

Post has attachment
ببینید و لذت ببرید!البته عاشقا بیشتر قدر این اثر رو میدونند.هرکی عاشقه لایک کنه.لازمه بگم عشق فقط زمینی نیست!!
Photo

Post has attachment
شعري زيبا از زنده ياد حسين پناهي - مگسي را كشتم
مگسي را كشتم نه به این جرم که حیوان پلیدی است، بد استو نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است  طفل معصوم به دور سر من میچرخید، به خیالش قندم یا که چون اغذیه ی مشهورش تا به این حد  گندم!!!ای دو صد نور به قبرش بارد؛ مگس خوبی بود...من به این جرم که از یاد تو بیرونم کرد، مگسی را کشتم ...!
Photo

Post has attachment
روايت متفاوتي از ماجرای تشنج در سخنرانی ناطق نوری در مراسم احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان در صحن جامع رضوی حرم مطهر امام رضا «ع» منتشر كرده و آنرا ناشي از اعتراض مردمي! به يكي از خواص بي بصيرت! ارزيابي كرده و اتفاقات اين مراسم را مشابه حواشی سخنرانی سیدحسن خمینی در مراسم ۱۴ خرداد سال ۱۳۸۹ در حرم مطهر دانسته است.
گزارش جانبدارانه اين سايت از جسارت عده اي معدود در يك مراسم معنوي و عبادي در حاليست كه آقاي ناطق نوري رييس دفتر بازرسي رهبر انقلاب مي باشند و معلوم نيست اين سايت چگونه ايشان را با اين مسئوليت بالا از طرف رهبري، از خواص بي بصيرت معرفي و از اعمال ناشايست تعدادي معدود افراد (كه در اين مراسم عليه ناطق نوري شعار مرگ بر ضد ولايت فقيه و خواص بي بصيرت سر داده‌اند!!) حمايت رسمي مي‌كند. از طرف ديگر تشنج در مراسم ۱۴ خرداد ۸۹ نيز هيچگاه توسط رهبري تاييد نشد و اين در حاليست كه گزارش اين سايت تلويحا از آن تشنج‌افريني هم دفاع كرده است. متن كامل گزارش شبكه ايران را بخوانيد:
شبکه ایران به نقل از یکی از حاضران در مراسم، حاشیه های مراسم را گزارش می کند: حجة الاسلام ناطق نوری که به عنوان سخنران مراسم احیا در صحن جامعه رضوی سخنرانی می کرد موضوع سخنرانی خود را با عنوان عدالت در سیره امیرالمومنین «ع» شروع کرد. او قصد داشت عدالت را در ۴ حوزه اجتماعی، اقتصادی، اخلاقی و سیاسی بررسی کند.
ماجرا زمانی شروع شد که ناطق نوری به تشریح موضوع عدالت اقتصادی، دوری از اشرافیگری و ... پرداخت. او با بیان اینکه فامیل بازی و زد و بند در امور جامعه سبب تزلزل و دلسردی مردم می شود، بیان داشت: با حاکمیت عدل در جامعه مردم می بینند همه در برابر قانون یکسانند.
در این هنگام جمعی از حاضران شروع به فرستادن مکرر تکبیر و صلوات با هدف اعلام اعتراض به سخنران مراسم کردند که با تذکر ناطق نوری همراه شد. تکبیرهای پی در پی برخی از حضار باعث به هم خوردن فضای مراسم شد و بعد از چند دقیقه مجلس آرام شد. بعد از اتمام مراسم احیا، معترضین کم کم در یک نقطه جمع شدند و با شعارهای خواص بی بصیرت، مایه ننگ ملت؛ مرگ بر ضدولایت فقیه و خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست فضای اعتراض را شعله ورتر کردند.
جمعی در حدود ۲۰۰ نفر از مردم با تکرار این شعار به سمت جایگاه حرکت کردند که آقایان واعظ طبسی و ناطق نوری زودتر از همه مراسم را ترک کرده بودند. راوی رویداد دیشب، که توانسته بود با چند تن از معترضان صحبت کند، دلیل اعتراض آنان به سخنان ناطق نوری را اینگونه برای خبرنگار شبکه ایران روایت کرد:
اول؛ چرا باید برای مراسم معنوی شب قدر یک شخصیت سیاسی بی بصیرت دعوت بشود؛ دوم؛ سخنران مراسم، هیچ گاه به ابهام‌های فراوانی که در خصوص مفاسد افتصادی اطرافیان ایشان وجود دارد، اشاره ای نمی کند، اما الان از فامیل بازی و زد وبندهای مسئولان و دلسردی مردم از آنان می گوید! سوم؛ اعتراض به سکوت ایشان در فتنه.
شنیده های خبرنگار شبکه ایران حاکی است برخورد و درگیری خادمان حرم مطهر با اعتراض کنندگان بر شدت این اعتراض‌ها افزود و مدت ۲۰ دقیقه این تنش ها ادامه داشت که در نهایت با متفرق شدن جمع به پایان رسید.
هشدار ناطق‌نوری نسبت به زدوبندها و فامیل بازی‌ها در ایجاد دلزدگی بین مردم
ايسنا: رییس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری که در مراسم شب احیادر حرم مطهر علی بن‌ موسی‌الرضا (ع) سخن می‌گفت، با اشاره به اهمیت عدل و اقامه عدالت در مدیریت یک جامعه، به تاکیدات حضرت علی (ع) در ارتباط با مساله عدالت اشاره کرد و افزود: وقتی مردم ببینند قانون نسبت به همه یکسان است و آنچه که در جامعه حاکم است، قانون است استواری‌شان بر آرمان‌ها و انقلاب افزون‌تر می‌شود . زد و بندها،‌ فامیل بازی، همشهری‌گری، رفاقت‌بازی و مسائل این‌چنینی باعث می‌شود که مردم دلزده شوند.
وی با بیان این‌که ملت ما در طول این ۳۳ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی و حتی دوران مبارزات، نشان دادند که ملتی مقاوم، وفادار و غیرتمند هستند، ادامه داد: جوانان ما نشان دادند که دفاع از انقلاب، دین و اسلام و دفاع از این سرزمین اسلامی برای آنها یک اصل است. گزیده سخنان وی را به نقل از ایسنا بخوانید:
- ما باید قدر مردم را بدانیم و نگذاریم که این استواری، استقامت و وفاداری آنها متزلزل شود. آنچه که نمی‌گذارد، این تزلزل ایجاد شود و مردم را نگه می‌دارد، اقامه عدل است. وقتی مردم ببینند همه در برابر قانون یکسان هستند و قانون در دستگاه‌ها، ادارات، مراکز تصمیم‌گیری و در قوا اجرا می‌شود، دلگرمی‌شان بیشتر می‌شود.
- طی سالیان خدمتگزاری به این اصل رسیده‌ام و به این باور دارم که مردم ما هیچ توقعی از مسئولان ندارند؛ جز این‌که به آنها احترام گذاشته شود و در برابر قانون و عدالت همه یکسان باشند و شخصیت آنها تحقیر نشود، به آنها بها داده شود و وقتی وارد یک اداره می‌شوند مورد احترام قرار بگیرند و با همه یک جور برخورد شود.
- من این اشکال را به مسئولان وارد می‌دانم که هر کسی هر کجا پول بیشتری برای تراکم می‌دهد بعضا اجازه می‌‌دهیم که در هر کوچه و پس کوچه خانه و یا برج بسازد، بدون این‌که به مساله رفت و آمدها و مسائل مرتبط به آن توجه کند. باید مهندسی شهر و شهرسازی روی حساب باشد، حتی در مورد برج ساختن نیز این برج ساختن باید در یک جای معین صورت بگیرد، شاید عده‌‌ای نمی‌خواهند اینگونه زندگی کنند.
- کینه داشتن، بخل، حسادت و کبر با عدالت نمی‌سازد. به عنوان پیروان حضرت علی(ع) باید به اهمیت عدالت توجه ویژه‌ای داشته باشیم.
Photo

Post has attachment
سلام ، اين اين عكس شريف قابل توجه مسئولان فرهنگي و كساني كه تربيون و دروبين چه از نوع رسانه ملي و غيره در دست دارند و يا در پشت ميزهاي از نوع وزارت ارشادي نشسته اند ميباشد تا ببينند كه ايا چه نمره اي از اين شهيد بزرگوار ميگريند ،( اصلا نمره ميگيرند و يا .....) ، بهر هر صورت يكي از مسائلي كه ما در آخرت بايد حساب پس دهيم اين است كه با خون شهدا و راه شهدا چه كرده ايم ، آيا با نگاه به عكس اين شهدا عكس آنها رفتار كرده ايم و يا ........ ، متاسفانه بعضي ها حتي با گرامي داشت ياد شهدا مشگل دارند و كسي هم درد اش نمي آيد ، سند اش بعضي اسامي خيابانها كه از نام شهيدان بزرگوار با حذف عنوان تغير كرده اند و تغير ميكنند و بدتر از آن اينكه عاملان به اينكار در جلوي دروبين جفيه بر دوش مياندازند . بماند ................ ، خدايا ما را از شهدا شرمنده نكن و در آخرت در جمع هم جميع شويم . آمين ، براي تسهيل گذشت شهدا از ما بر روح بزرگشان صلواتي هديه كنيم
Photo

Post has attachment
و چقدر ریز میدیدیم وهابیون رو.یا رسول الله تازه فهمیدیم با این......چه کشیدی!
Photo

Post has attachment
اعلام انزجار عمومی از هتاکی و حرکت شیطانی شاهین نجفی
تجمع توسط دانشجویان دانشگاه ازاد مشهد
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded