Profile cover photo
Profile photo
Магазин-склад оМатрасе Київ
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment
Серед усіх ортопедичних матраців багато таких, які можна виділити в окрему секцію "правильних" матраців, які дуже комфортні в використанні, "правильно" відчувають тіло. До  таких належать матраци із незалежним пружинним блоком. Їхня "незалежність" полягає в тому, що окремі пружини знаходяться в окремому мішочку, Така технологія дозволяє використовувати більшу кількість пружин невеликого  діаметру. У блоках з незалежних пружин може використовуватися до 500 пружин на м. кв., в мультипакетному варіанти - до 1200 пружин на м. кв.

Що в результаті? Тіло почувається наче на хмарці. Спробуйте самі!

http://omatrase.com.ua/mattresses/pocket-springs#5wjC0Z5kQq5O7acq.99
Photo
Add a comment...

Post has shared content
назад дороги немає. треба читати закони і створювати ОСББ. це тільки плюс.
Шановні, майте на увазі!
"Українці до 1 липня 2016 року повинні створити ОСББ. На це є відповідне рішення найвищої влади. Часу лишилося обмаль, а справ багато. Чимало людей не усвідомлює, що вже за кілька місяців ми станемо власниками будинків і змушені будемо самотужки, тобто за власний кошт ліквідовувати проблеми."©
Add a comment...

Post has attachment
Матрац та чистота

Є багато людей, які після придбання матрацу забувають про його існування років так на двадцять. Це не дуже доречно і нам здається, що наші швидкі методи чистки матраців сподобаються всім практичним господиням, яким бракує часу.

По-перше, чистка матрацу не буде красти ваш дорогоцінний час, якщо ви будете робити її регулярно. Наприклад, провітрювати матрац краще частіше одного разу на місяць, а не раз на рік, перетворюючи цю процедуру на суцільний армагедон. І по-друге...

Робіть все просто!

Скупчення пилу на матраці знімається... пилососом. Після обробки матраца пилососом протріть його з обох боків вологою (не мокрою!) тканиною. Хочете витрясти пил? Закрийте його у вологій тканині і трясіть досхочу. Нагадаємо, що каркасу #ліжка теж подобається волога ганчірка.

Робіть це регулярно!

О, Матрасе!

http://omatrase.com.ua/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Хтось звертав увагу на те, що в середині матрацу?

Сподіваюсь, ви перевірили, що в середині матрацу тільки якісні натуральні матеріали. Якщо ні - краще запитайте у наших фахівців!

#Матрац треба вибирати заздалегідь -
для кого він, яка вага планується, ортопедичні якості, матеріали, компоненти, виробник, розміри. Але краще зателефонувати і з'ясувати всі питання водночас!

Ви збираєтесь інвестувати свої гроші в 10 років якісного сну? Тоді ви маєте обов'язково знати, що всередині матраца!!

По суті матрац містить три функціональних компонентів; компонент носія, компонент комфорту і основу. Хочете знати більше?

Телефонуйте: 050 338 3212
Add a comment...

Post has attachment
Є легкий спосіб збільшити життєвий простір

Дуже вдале поєднання технологій та сучасного дизайну в одній упаковці! Сучасні ліжка не тільки ортопедичні, легки, доступні, антиалергенні, вони ще й трансформуються. Легким порухом їх можна перевести із лежачого стану в вертикальне, що кардинально вирішує питання життєвого простору для наших осель.

Ліжко у шафі - це чудове рішення для оселі.

 Ви отримуєте:

- декілька квадратних метрів площі
- сучасний комфортний ортопедичній матрац.

У нас є ліжка і підйомні механізми!

Підйомні механізми для ліжка, які називають ліфтами, - сучасні безпечні конструкції, які відповідають високим світовим стандартам якості, що працюють на гидравлиці або повітрі. Ваше ліжко елегантно підіймається вгору і ховається у шафі. Легкі і безпечні для використання усіма членами родини - від малечі до бабусь!

Все вирішує один дзвінок - 050 338 3212

http://omatrase.com.ua/accessories/bed-lift-mechanisms

#підйомні-механізми  #ліжко-в-шафі #матрац
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Для тих, хто шукає дійсно недорогий якісний ортопедичний матрац.

Зверніть увагу на недорогий, жорсткий, двохсторонній ортопедичний матрац на основі пружинного блоку «Боннель» з ефектом зима-літо Sleep&Fly (Classic Plus кокос).

Висота 20 см. Витримує 120 кг. Має цікаву систему воздушної ціркуляції. Ну і  останнє - 1400 грн. Але про це нікому не кажіть!

Раді відповісти на всі питання - 050 338 3212.

http://omatrase.com.ua/mattresses/econom-budget?product_id=140
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ви бачили наш новий кліп?
Кінематограф - велика сила, якщо стосується якісного відпочинку

https://www.youtube.com/watch?v=PqF2FoNgBDc
Add a comment...

Post has attachment
Вітаємо шанувальників якісного сну!

Магазин-склад в Києві оМатрасе - це чудове місце де можна протестувати матраси вживу.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded