Profile cover photo
Profile photo
foad alavi
194 followers
194 followers
About
foad's posts

Post has attachment
فردای شب یلدا
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
عجا آب بازی باحالی
Photo

Post has attachment
نمی دونم این یکی از کجا اومده اونم انقدر بی خبر که من نفهمیدم ولی واقعا محشره

Sara Naini - Esharate Nazar

Post has attachment
چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را، خاطره را، زیر باران باید برد
با همه مردم شهر ، زیر باران باید رفت
دوست را، زیر باران باید دید
عشق را، زیر باران باید جست
هر کجا هستم ، باشم
آسمان مال من است
پنجره، فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است.

علیرضا عصار - زیر باران

Post has attachment
هنرمندی با سبزیجات
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
August 6, 2012 (22 photos)
22 Photos - View album

Post has shared content
اگر قاتل آمریکایی مسلمان بود

من به 71 نفر شلیک کردم و 12 نفر را کشتم
اگر مسلمان بودم، آنها مرا تروریست خطاب می‌کردند

- عکس‌نوشته‌ای در فیس بوک که به شدت مورد توجه کاربران غربی قرار گرفته
و تا الان بیش از 7 هزار بار شیر شده
http://www.barackobama.ir/en/news/6615
Photo

Post has shared content
خدای من تا چه حد اخه اینا ......
«بر اساس احادیث و روایات، برای مهپوشان و مهرپوشان کت واک به روش اسلامی تدارک دیده‌ایم»!
(مدل راه رفتن روی استیج catwalk)
بهپوش = مانکن
مهپوش = مانکن دختر
مهرپوش = مانکن پسر

فشن اسلامی در راه است
مصاحبه روزنامه اعتماد با شریف رضوی طراح فشن اسلامی

متن کامل اینجاست: http://www.etemaad.ir/Released/91-05-01/150.htm#208089

بهپوشی به جای مدلینگ
«بهپوش» واژه‌یی است معادل مانکن که در همه جای دنیا به کار می‌برند. ایران‌فشن از این عنوان برای دختران و پسران خود استفاده نمی‌کند. آن‌ها فرق مانکن و بهپوش را در تفاوت‌های اخلاقی‌ای می‌دانند که برای هنرجو‌هایشان قائل هستند. «اصل قضیه شاید یک چیز است. نشان دادن لباس‌ها و پوشش‌های جدید با طراحی‌های جدید و مد روز. اما مانکن‌ها در همه جای دنیا با استانداردهای خودشان سعی در نشان دادن این لباس‌ها دارند و ما به نحوی سعی در نشان دادن وجهی دیگر از پوشش اسلامی داریم که این وجوه نه‌تن‌ها هیچ مغایرتی با دین اسلام ندارد، که بر اساس احادیث و روایات، کت واک یا‌‌ همان مدل راه رفتن روی استیج را به روش اسلامی تدارک دیده‌ایم؛ اتفاقی که در هیچ کشور اسلامی تاکنون رخ نداده است و از زمانی که کشورهای اسلامی و همسایه از سایت ما بازدید کرده‌اند و مشروح برنامه‌هایمان را دیده‌اند، اشتیاق بالایی به اجرای این برنامه و فشن اسلامی در کشور خودشان دارند.»

کت واک بر اساس احادیث و روایات
احادیث و روایاتی که در دین اسلام درباره زنان و جزییات نحوه رفتارشان آمده کم نیستند. بلند نخندیدن زنان یا راه رفتن آنان بدون حرکات بدنی و بدون صدای کفش از جمله این قوانین است. قوانینی که کت واک اسلامی در خود نهفته دارد. راه رفتن بهپوش‌ها روی سن بدون صدای کفششان و بدون حرکات بدن و با نگاهی مستقیم و پرهیز از نگاه در چشمان بیننده. این تغییرات در نحوه راه رفتن بهپوشان برای کشورهای اسلامی تدارک دیده شده است. کشورهایی که زنان باید از نجابت رفتاری خاصی برخوردار باشند تا در زمره زنان الگو قرار بگیرند. چه الگوی رفتاری در جامعه و چه الگوی پوشش در یک سالن مد.


دغدغه‌مان زیبایی پوشش اسلامی است

 «مهپوش» واژه‌یی است که برای دختران بهپوش استفاده می‌شود و «مهرپوش» برای پسران. این‌ها قرار است مروجان زیبایی در قالب پوشش اسلامی باشند. درباره‌شان سختگیری می‌شود. کلاس اخلاق گذاشته می‌شود. اصول و مبانی زیبایی ذهن و اندیشه در کنار زیبایی پوشش یاد داده می‌شود تا تنها بهپوش نباشند و اخلاق اسلامی را هم ترویج داده باشند. طراح فشن اسلامی دغدغه اصلی خود و گروهش را کم داشتن پوشش زیبا می‌داند در بستری که در جامعه با آن مواجهیم. پوششی مناسب برای زنان ایرانی و مسلمان که بدون هیچ نگرانی از تخطی از قوانین دینی بتوانند با آن در جامعه ظاهر شوند و به خود ببالند که مروج زیبایی‌های پوشش اسلامی‌اند. از نگاه او، این مساله‌یی است که کمتر کسی به آن پرداخته و هرجا سخن از حجاب اسلامی می‌آید فقط پوشش‌های بلند و گشاد هستند که در ذهن تداعی می‌شوند. لباس‌هایی که با کمترین زینت و نقش و نگاری بر تن زنان ایرانی دیده می‌شود. اگر لباس‌هایی هم در بازار برای بانوان ارائه می‌شود دارای مشکلاتی از نگاه دولت‌ها هستند که زنان را دچار مشکلاتی می‌کند. قدیم‌تر‌ها، برداشت مردم از آنچه به نام حجاب در دین اسلام آورده شده پارچه‌یی ضخیم و تیره بود که تمام بدن و قسمتی از صورت را می‌پوشاند. امروزه این تعریف روی دیگری به خود گرفته و زنان محجبه و مسلمان درصدد آنند که با پوششی اسلامی و زیبا در جامعه ظاهر شوند و بتوانند با آن حامل نوعی پیام هم برای غیرهمفکرانشان باشند. اما معلوم نیست که دولت‌ها تا چه اندازه موافق این ظاهر زیبا و آراسته زنان در قالب پوشش اسلامی‌اند. شاید سال‌هاست که این سخن از اذهان عمومی پاک شده و دیگر کسی سخن «ان ‌الله جمیل و یحب الجمال» را سرلوحه خود در این امور قرار نمی‌دهد.

یکی از عکسها رو از اینجا برداشتم:
http://goo.gl/zSwQV
Photo
Photo
2 Photos - View album

Post has shared content
عاشق این خبرگذاری های بی دقتم
خبرگزاری فارس برای این خبر از عکس حلقه های المپیک با کاندوم استفاده کرد اما بعد از چند دقیقه یادشون اومد که به کاندوم اعتقادی ندارن :))
لینک خبر:
http://bit.ly/SRyccB
Photo

اگه یه وقت دیدید یه زن دهنش رو به اندازه ی دهن یک اسب آبی باز کرده! نترسید، کاری با شما نداره، داره به چشماش ریمل میزنه!
Wait while more posts are being loaded