Profile cover photo
Profile photo
Karolina Krysztofiak (Żyj Kochaj Twórz)
About
Karolina Krysztofiak (Żyj Kochaj Twórz)'s posts

Post has attachment
Wymieniam 5 najczęstszych powodów niezadowolenia ze swojego logo. Czy odnajdujesz się w którymś?

Post has attachment
Poprawiać i ulepszać można bez końca, dlatego dobrze, że termin już wyznaczony, pierwsze kursantki już czekają więc i poprawki będę musiała skończyć. Miało być 10 lekcji, a będzie 11, ale wszystko po to, aby Wasze projekty były jeszcze lepsze i jeszcze łatwiej przyszło Wam ich stworzenia.
TEŻ TAK MACIE, ŻE WCIĄŻ COŚ POPRAWIACIE, ULEPSZACIE, CZY JAK ZROBICIE TO ZOSTAWIACIE I IDZIECIE DALEJ?

Zostały jeszcze ostatnie miejsca na bezpłatną konsultację projektu w trakcie kursu. Oznacza to, że możesz kupić kurs za 99 zł wraz z konsultacją o wartości 50 zł. Aby to zrobić wystarczy, że:
1. Wejdziesz do sklepu:http://bit.ly/kurs-logo
2. Wybierzesz opcję kurs + konsultacja
3. Podczas zakupu użyjesz kodu KONSULTACJA
4. Dokonasz wygodnej i szybkiej płatności

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ KURS?
Przed 14 stycznia otrzymasz dostęp do mojej platformy kursowej. Tam codziennie będziesz miała dostępną nową lekcję, a w grupie na FB będziesz mogła pokazywać i konsultować swoje postępy. Zależ mi, aby każda kursantka wyszła z pięknym logo własnego projektu.
CO JEŻELI TERMIN KURSU MI NIE ODPOWIADA?
Masz dwie możliwości. Możesz poczekać na kolejne edycje ( będą one jednak droższe niż pierwsza) lub kupić kurs teraz i skorzystać z niego później (będziesz miała do niego dostęp przez rok)

Masz pytania? Pisz śmiało!

Znasz kogoś komu przyda się ta informacja? Oznacz ją koniecznie lub podaruj kurs na święta!
-
Ściskam
Karolina
Photo

Post has attachment
Stawiając pierwsze kroki, ogrom możliwości i ilość decyzji do podjęcia może przytłoczyć. Bez względu czy otwierasz blog, chcesz go przenieść czy prowadzisz firmę, musisz podjąć pewne decyzje, poszukać informacji, wybrać różne rozwiązania czy usługi. Postanowiłam Ci sprawę trochę ułatwić pisząc o głównych narzędziach i usługach z których korzystam prowadząc stronę z blogiem i firmę. Wybrałam te najważniejsze, które towarzyszą mi na porządku dziennym.
Dowiesz gdzie mam domenę i hosting, czy jestem z tego zadowolona, jaki mam szablon na blogu, co potrzebowałam do założenia sklepu on-line, jak wystawiam faktury i z czego korzystam do wysyłania newslettera

Post has attachment

Post has attachment
BLOG KOSMETYCZNY - STUDIUM PRZYPADKU.
Lubię uczyć na przykładach i inspirować Was do działania. Dlatego dzisiaj kolejne studium przypadku. Tym razem blog kosmetyczny pasjonatki dermatologii. Całość opatrzona 7 RADAMI, KTÓRE POMOGĄ ZAPROJEKTOWAĆ WŁASNĄ IDENTYFIKACJĘ WIZUALNĄ.

http://www.zyj-kochaj-tworz.pl/2016/10/identyfikacja-wizualna-dla-bloga-kosmetycznego-studium-przypadku.html

Post has attachment
10 ZASAD, KTÓRE POMOGĄ CI ZAPROJEKTOWAĆ LOGO.
Kolejny wpis dla tych z Was, które same chcą zaprojektować swoje logo. Mam dla Was worek wiedzy i porad. Jeżeli znasz kobietę, które ten wpis pomoże koniecznie ją oznacz.

http://www.zyj-kochaj-tworz.pl/2016/09/zaprojektuj-swoje-logo-jak-profesjonalista.html

Post has attachment
CHCESZ SAMA ZAPROJEKTOWAĆ SWOJE LOGO? Zabierz garść porad i pobierz NIEZBĘDNIK PROJEKTOWANIA LOGO

Post has attachment

Post has attachment
Co jeżeli Ci powiem, że że nawet SPEŁNIAJĄC SWOJE MARZENIA MOŻESZ NIE BYĆ SZCZĘŚLIWA i nie czerpać z tego przyjemności?

Planując otwarcie firmy i pracę z domu widziałam siebie jako osobę, która poświęca na pracę mniej czasu niż na etacie. Może zadbać o siebie i o swoją rodzinę. Widziałam jak np. latem, w ciągu dnia, zabieram chłopaków nad pobliskie jezioro i relaksuję się na trawie wtedy, gdy inni siedzą za biurkiem w biurze. Widziałam siebie rano powoli zaczynającą dzień z kubkiem pysznej kawy i zdrowym śniadaniem, bez pośpiechu.

Jaka była rzeczywistość? Na początku zupełnie inna. Dzisiaj piszę o tym jak zmieniłam ten stan i co zrobić, aby pracować efektywnie i z satysfakcją.

http://bit.ly/1Pr0ViU
Wait while more posts are being loaded