Profile cover photo
Profile photo
Sklep narciarski Ski Fanatic
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment
Teraz nawet wirtualnie można zajrzeć do naszego sklepu i pozwiedzać :)

Post has attachment
Damska kolekcja marki Rossignol to również ubrania z serii "1907" nawiązującej do klasycznych krojów i kształtów. Na gifie proponowany komplet dostępny w sklepie stacjonarnym jak również w naszym sklepie internetowym. Modelką jest nasza koleżanka Martyna :)
Animated Photo

Post has attachment
Najnowsza kolekcja odzieży Rossignol u nas w sklepie. Damskie oraz męskie w obniżonych cenach!!! Zapraszamy!!

Prezentuje nasza koleżanka Martyna 
Animated Photo

Post has attachment
Odbarczanie to proces mający na celu punktowe (lub obszarowe) rozgrzanie i rozciągnięcie buta (długość, szerokość, wysokość podbicia)

Na zdjęciu buciki oczekujące odbiorów  Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Wkładki termoformowalne gwarantują nam podparcie łuku stopy, a to sprawia, że stopa mniej się męczy podczas aktywności fizycznej. Dostępne u nas modele wkładek to m.in: wkładki narciarskie, biegowe, trekingowe, multisport oraz slim (buty o mniejszej objętości) 
Photo

Post has attachment
Termiczne skarpety narciarskie marki CEP to przede wszystkim: optymalna regeneracja i wydajność mięśni, maksymalna stabilizacja mięśni i stawów dla ochrony przed kontuzjami, lepsza koordynacja pracy mięśni, ochrona ścięgna Achillesa, lepszy przepływ krwi w mięśniach oraz uczucie ciepła.
Photo
Photo
2013-12-27
2 Photos - View album

Post has attachment
Od dzisiaj, w Ski Fanatic dostępne są skarpety marki CEP. Narciarskie skarpety zjazdowe - dzięki zdefiniowanej kompresji optymalnie regenerują mięśnie i podnoszą ich wydajność, maksymalnie stabilizują mięśnie i stawy dla ochrony przed kontuzjami, lepiej koordynują pracę mięśni, ochraniają ścięgna Achillesa, poprawiają przepływ krwi w mięśniach oraz kompresują śródstopie dla jeszcze lepszej stabilizacji.
Photo

Post has attachment
Wszystkim naszym Klientom, życzymy ciepłych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Jednocześnie życzymy abyście Państwo na stoku poczuli różnicę :)
Photo

Post has attachment
Nasz klient, Pan Robert, przesłał nam wczoraj takiego oto sms'a.  Cieszymy się razem z Panem Robertem i zapraszamy wszystkich na dopasowywanie butów, tych które już Państwo mają, jak i nowych, które u nas można spersonalizować od A do Z
Photo

Post has attachment
Byliśmy w zeszłym tygodniu na szkoleniu w Monachium w firmie Ertl-Renz. Szkolenie przebiegło wyśmienicie!

#ertlrenz   #monachium  
Photo
Wait while more posts are being loaded