Profile

Hotel Concertino's profile photo
Hotel Concertino
Hotel
AboutPhotos
Contact Information
nám. Míru 141 377 01 Jindřichův Hradec Czech Republic
náměstí Míru 141CZ377 01
+420 384 362 320concertino.cz
Hotel
Google+ URL
Photos
Upload public photo
Your Activity

Is this your business?

Manage this page
Make a Reservation
4-star hotel
$58
Book at Travelocity.com
More
Booking links sponsored. $67 incl taxes & fees
Write a review
Review Summary
3.7
18 reviews
5 star
5 reviews
4 star
7 reviews
3 star
2 reviews
2 star
2 reviews
1 star
2 reviews

Street View

Panorama
All reviews
Jakub Černohubý's profile photo
Jakub Černohubý
a week ago
Restaurace si hraje na vyšší třídu. Tu dosahují bohužel pouze cenami. Velice dlouhé čekání než si obsluha všimne, obsluha nepříjemná a ve špinavém oblečení. Jídlo velice mastné a neobsahuje některé ingredience psané v lístku. Zatuchlé prostředí mnoho nepřidalo.
Kamila Klímová
5 months ago
Pomalá obsluha, čtvrt hodiny jsme čekali než si nás obsluha všimla. Pak jsem dostala spálený přemaštěný řízek s koprem, malé porce, které neodpovídají ceně, navíc hrozný zápach v celé restauraci.
mar3ek
2 months ago
Ubytování na slušné úrovni. V ceně ubytování i dobré večeře a snídaně. Garáž za poplatek, ale vyplatí se.
Jan Vilím's profile photo
Jan Vilím
2 years ago
Byli jsme velmi spokojeni s úrovni hotelu a to hlavně s jeho personálem. Jen malá výtka k pavucinam na stropě pokoje. Dále jsme byli překvapeni cenou za parkování v garáži hotelu', která není předem avizovana v prospektu. Jan Vilim
Tereza Zajíčková's profile photo
Tereza Zajíčková
a year ago
Nejsme tedy zvyklé na převratný luxus, tak možná náročnější zákazníci posoudí jinak. S mamkou jsme si objednaly wellness balíček plus jednu noc navíc. Obsluha výborná, příjemná, ochotná, ani nemluvě o ujišťování zda je vše v pořádku a zda nám nic nechybí. :) Pokoj jsme měly ten nejzákladnější (myslím, že economy) a naprosto ideální, pokud neplánujete celý týden "sedět na pokoji na zadnici". Jídlo bylo dobré, jen musím uznat, na naše mlsné jazýčky ne moc veliký výběr, ale najíst se dá. Masáže skvělé, výborní a profesoinální pracovníci. Jedinou mouchou je placená garáž, která tedy není započtena v ceně. Jinak jsme byly velice spokojené a při možnosti se sem vrátit bychom klidně byly pro. :))
• • •
Ze zahrady do kuchyně's profile photo
Ze zahrady do kuchyně
2 years ago
Ubytování jsem nikdy nezkoušela, jakýkoliv pokus o oběd skončil nic moc. Jídlo drahé, obsluha nic moc, z jídelního lístku vyzkoušeno: penne s omáčkou z modrého sýra a čerstvým špenátem - Cibulka se připekla, tudíž byla celá omáčka lehce nahořklá, špenátové listy byly tři a těstoviny tak měkké, že část jich ztratila tvar. Celý tento zázrak za krásných 130 korun. Docela dobře jim jdou jídla, která vyndáte z mrazáku, hodíte do oleje a osmahnete – hranolky, krokety, smažák:o), ale ty seženete po celém Jindřichově Hradci za mnohem lepší cenu. Couvert ve formě ochuceného másla by byl dobrý s čerstvým pečivem, ne se ztvrdlým rohlíkem. A málem jsme Vás zapomněla varovat – hlavně si nedávejte čenekovou krémovou polévku, bílá polévka s přemírou jíšky a jakéhosi špatně rozmíchaného prášku mne ještě dnes budí ze sna! Jako vegetarián jsme neměla příležitost ochutnat část menu, které tvoří různé steaky, kuřecí a ryby...třeba je umí udělat lépe než to, co jsem ochutnala já.
• • •
VšeProSvatby Matrikyinfo's profile photo
VšeProSvatby Matrikyinfo
2 years ago
V Hotelu **** Concertino Jindřichův Hradec pravidelně naše agentura pořádá svatby pro klienty. Díky Googlu máme možnost podělit se i s dalšími čtenáři o našich výborných zkušenostech s tímto hotelem v Jindřichově Hradci. Prozatím jsme zde pořádali svatby od 10 do 60ti osob i s ubytováním a vždy byla spokojenost jak na naší straně, tak na straně novomanželů i hostů. Pan Michal Švihálek, obchodní ředitel hotelu se nám i novomanželům velice ochotně věnoval a zabezpečil i bezproblémovou svatbu na Jindřichohradeckém zámku. Rádi sem také jezdíme i s rodinami na prodloužené víkendy v jižních Čechách. Pokud hledáte místo pro vaši svatbu nebo na prodloužený víkend, vřele doporučuji.
• • •
Pavel Skoupý's profile photo
Pavel Skoupý
a year ago
Příjemné venkovní posezení a vynikající jídlo Ceny nejsou "lidové" ale odpovídají umístění a kvalitě.