Profile cover photo
Profile photo
Моє здоров'я
57 followers
57 followers
About
Моє здоров'я's posts

Post has attachment
6 вправ для спокійного сну

Вправи на розслаблення можуть стати чудовою альтернативою, яку можна використовувати для боротьби з безсонням і для покращення якості сну.

Post has attachment
Нетоксичні натуральні олії як сонцезахисний крем

Хоча її може бути важко знайти, олія малини містить вітаміни А та Е, а також допомагає зберегти шкіру молодою. Вона також працює як природний сонцезахисний крем з SPF від 30 до 50.

Post has attachment
Навчіться відпускати: лише ви знаєте, що пережили самі

Життя – це довга та складна дорога, під час якої все може настати, змінитися та будь-що трапитися. Але ви лише самі знаєте, через що довелося пройти, щоб бути там, де ви є сьогодні...

Post has attachment
Як використовувати лимонну цедру для лікування болю в суглобах

Хоча вона не має смаку лимона, було встановлено, що вона має в 10 разів більше вітаміну С. Вона також містить протизапальні речовини, які можуть бути корисні для лікування болю в суглобах.

Post has attachment
Синдром розбитого серця: 3 ідеї для роздумів

Найчастіше цей розлад торкається жінок, які ведуть активний спосіб життя і раптом відчувають інтенсивний емоційний вплив: смерть члена сім'ї, діагноз важкої хвороби, емоційні проблеми, високий рівень стресу у сім'ї...

Post has attachment
Ви все життя неправильно мили волосся

Якщо ви все життя мили волосся неправильно, то не має значення, скільки масок ви використовуєте, тому що ви ніколи не отримуєте бажаного результату.

Post has attachment
Домашні пом’якшувачі тканин для уникнення токсинів

Щоб уникнути всіх можливих ризиків для здоров’я, можна приготувати власний пом’якшувачканин із додаванням улюблених ефірних олій. Таким чином ви продовжите і своє життя, і строк експлуатації пральної машини.

Post has attachment
Дивні симптоми, які можуть свідчити про дефіцит вітамінів

Ваш організм завжди дає знати, коли щось іде не так, так само як і машина, якщо вона, наприклад, поламалася. Деякі сигнали говорять про дефіцит вітамінів.

Post has attachment
Розбиті душі - жертви психологічного насильства

Люди з розбитими душами живуть так з тих пір, коли їхні серця розбили в ранньому віці...

Post has attachment
Ранковий коктейль від високого кров'яного тиску

Сьогодні хочемо розповісти про смачний ранковий коктейль, чиї властивості допомагають підтримувати еластичність артерій та уникати їхньої закупорки.
Wait while more posts are being loaded