Profile cover photo
Profile photo
audiovideo.com.pl
8 followers -
Wyposażamy domy, mieszkania i apartamenty w sprzęt Hi-Fi, High-End, Home Cinema (kina domowe) i Home Theatre (domowe salki kinowe).
Wyposażamy domy, mieszkania i apartamenty w sprzęt Hi-Fi, High-End, Home Cinema (kina domowe) i Home Theatre (domowe salki kinowe).

8 followers
About
Posts

Post has attachment
Po pewnej przerwie, promocyjne warunki zakupu na wybrane produkty Loewe powracają. Zainteresowanych zapraszamy do zakupów telewizorów i systemów telewizyjnych oled oraz lcd. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już wkrótce, nowa seria kolumn KEF R będzie dostępna w naszej ofercie. Nowa linia przeszła całkiem skomplikowany lifting. Zmianom poddanych zostało ponad 1000 elementów nowej serii R. Sercem kolumn będzie najnowsza, dwunasta generacja unikalnego rozwiązania KEF Uni-Q, w którym przeprojektowano m.in. cały obszar pomiędzy przetwornikami oraz wyposażono go w rozwiązanie Shadow Flare, znane z serii Reference. Konstrukcja przetworników niskotonowych także zawiera szereg zmian. Całkowicie nowe będą też maskownice. Nową linię R tworzyć będą kolumny podłogowe R11, R7 i R5, kolumny podstawkowe R3, kolumna centralna R2c oraz kolumny R8a, będące rozwiązaniem zaprojektowanym z myślą o Dolby Atmos. Wszystkie konstrukcje dostępne będą w trzech wykończeniach: Czarny połysk, Biały połysk, Orzech.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Przy okazji, zapraszamy także do skorzystania ze specjalnych ofert na dotychczasową serię R.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakładka Okazje na naszej stronie została wzbogacona o kilka wyjątkowych ofert. Przygotowaliśmy zarówno coś dla poszukujących dobrych rozwiązań do słuchania muzyki w ruchu, jak i dla tych, którzy chcą odpocząć przy dźwiękach w zaciszu domowym. Także fani brzmienia wielokanałowego znajdą coś dla siebie;) Zapraszamy serdecznie:

http://audiovideo.com.pl/432-okazje?id_category=432&n=60
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Po latach produkcji wyśmienitych odtwarzaczy strumieniowych, Lumin wprowadza do swojego portfolio wyjątkową końcówkę mocy. Po tym, jak pewien czas temu, w ofercie firmy znalazł się system all-in-one M1, podejrzewaliśmy, że z czasem może pojawić się jakiś wzmacniacz mocy dopasowany wizualnie do odtwarzaczy. I tak, po latach do oferty dołącza Lumin Amp.

Oprócz końcówki mocy, producent wprowadził do swojej oferty X1, czyli odtwarzacz, który określa mianem najlepszego z najlepszych, jakie oznaczone są logiem Lumin

Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie

Zainteresowanych jak zwykle serdecznie zapraszamy do zakupów.
Nowości od Lumin'a -
Nowości od Lumin'a -
audiovideo.com.pl
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie pojawiły się nowe izolatory IsoAcoustics. Seria Orea wykorzystuje technologie znane z linii Gaia, jednak modele Indigo oraz Bordeaux zostały stworzone przede wszystkim z myślą o optymalnej separacji komponentów hi-fi.

Zainteresowanych, jak zwykle serdecznie zapraszamy :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od dziś, do każdego zakupionego Transportu Blu-Ray Ultra HD Cambridge Audio CXUHD, dodajemy przewód HDMI Wireworld Chroma 7. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów. Zapraszamy :)
Add a comment...

Post has attachment
RoonLabs poinformowało, że nowe odtwarzacze strumieniowe Naim będą certyfikowane jako Roon Ready.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Brytyjski Rel znany jest ze swojego wyspecjalizowanego podejścia do tworzenia systemów subbasowych. Do tej pory, oferta firmy była mieszanką konstrukcji muzycznych i uniwersalnych, jednak w tym miesiącu firma ogłosiła, że poszerza swoją ofertę o subwoofery dedykowane stricte do zastosowań kinowych. Nowa seria HT wyróżniać się będzie m.in. specjalnie opracowanymi filtrami, przetwornikami w których wykorzystano materiał CarbonGlas oraz brakiem gniazd wysokopoziomowych. Linia produktów obejmie dwa modele: mniejszy HT1003 i większy HT1205. Poza tym dostępny będzie nadajnik do bezprzewodowej komunikacji. Produkty pojawiły się już na naszej stronie, także zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.
PhotoPhotoPhoto
25.06.2018
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Loewe niedawno udostępniło aktualizację oprogramowania dla swoich telewizorów. Nowy firmware wprowadza m.in. funkcjonalność screen mirroringu dla urządzeń z systemem android. Niemiecki producent podszedł do sprawy nieco inaczej do tej kwestii i aby uniemożliwić dowolność przerywania obrazu przez kogoś kto nagle chce się sparować z urządzeniem, opcja mirroringu jest dostępna po aktywowaniu jej z poziomu menu telewizora. Oczywiście jest możliwość ustawienia skrótu i dodania opcji do ulubionych. Przy okazji przypominamy o trwającej promocji na wybrane modele systemów Loewe. Zainteresowanych jak zwykle serdecznie zapraszamy do zakupów :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ponieważ każde widowisko, film, gra, czy koncert do pełni satysfakcji wymagają dobrego nagłośnienia, do przedstawionych niedawno promocji na systemy Loewe, dokładamy kolejne - tym razem na wybrane zespoły głośnikowe marki KEF. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu :)
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded