Profile cover photo
Profile photo
RECYKLER Piotr Żywot
About
Posts

Post has attachment
Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą skupu odpadów, zachęcamy do kontaktu. Omówimy wspólnie warunki współpracy. Dane kontaktowe i więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.recykler.szczecin.pl/oferta.html . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Recykling jest bardzo ważny w codziennych naszych obowiązkach, ponieważ jego owoce będą widoczne po wielu latach, między innymi w postaci mniej zanieczyszczonego środowiska. Warto wprowadzić niewiele zmian w naszym otoczeniu, a na pewno natura nam się odwdzięczy. Więcej informacji przeczytacie na stronie http://www.recykler.szczecin.pl/oferta.html . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Skup odpadów przemysłowych, który prowadzimy cieszy się sporym zaufaniem klientów. Zawsze na czas odbieramy towar i płacimy w terminie. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.recykler.szczecin.pl/oferta.html . Zapraszamy.
Photo

Usuwanie azbestu musi przebiegać w odpowiednich warunkach, które będą bezpieczne dla człowieka i środowiska. Nasza firma specjalizuje się w usuwaniu azbestu. Mamy odpowiedni sprzęt i przeszkolonych pracowników. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.recykler.szczecin.pl/uslugi.html . Zapraszamy.

Każdy klient może liczyć na nasze wsparcie jeśli chodzi o transport odpadów. Jeśli zdecydujecie się na pozbycie się śmieci, zadzwońcie do nas. Więcej o współpracy z nami przeczytacie na stronie http://www.recykler.szczecin.pl/uslugi.html . Zapraszamy.

Post has attachment
Wtórne wykorzystywanie tworzyw sztucznych ma wiele zalet. Jedną z nich ochrona środowiska przed rozkładaniem się niebezpiecznych materiałów. Dlatego jeśli posiadacie znaczne ilości śmieci z tworzyw sztucznych, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego skupu. Więcej o niej przeczytacie na stronie http://www.recykler.szczecin.pl/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Szukacie skupu tworzyw sztucznych, który przyjmie wasze śmieci? Jeśli tak, zapraszamy do współpracy z nami. Oprócz skupu oferujemy także transport odpadów. Więcej o ofercie i dane kontaktowe znajdziecie na stronie http://www.recykler.szczecin.pl/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Nasza praca jest dla nas misją. Skup i przetwarzanie odpadów z tworzyw sztucznych ma ogromne znaczenie dla środowiska i człowieka. Przyjmujemy odpady z polietylenu - HDPE, polipropylenu - PP oraz polichlorku winylu - PVC. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://www.recykler.szczecin.pl/ . Zapraszamy.
Photo

Jeśli prowadzisz firmę produkcyjną lub magazynową i masz wiele niebezpiecznych dla środowiska lub człowieka odpadów, zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie podejmiemy się wywozu wszelkich śmieci. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.recykler.szczecin.pl/firma.html .

Post has attachment
Wiele domów nadal pokrytych jest niebezpiecznym dla zdrowia azbestem. Mimo dofinansowań przez samorządy spora część właścicieli starych domów ie zdecydowała się na wymianę pokrycia dachu. Jeśli jednak potrzebować będziecie pomocy, zachęcamy do kontaktu. Służymy wsparciem i pomocą. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.recykler.szczecin.pl . Zapraszamy.
Photo
Wait while more posts are being loaded