Profile

Cover photo
magdalena petrova
1 follower|6,632 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

magdalena petrova

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
Please can anyone tell me the name of a jazz song during the 1 episode of season 4?
1
Add a comment...

magdalena petrova

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
the 11th is the best <3
1
Add a comment...

magdalena petrova

Shared publicly  - 
 
Извинување
Поздрав Се извинувам што од одамна немам ставамо ништо на блогот.Одев на училиште и сл.Но од денес па натака ќе се потрудам да ставам што е можно по повеќе интересни информации од областа на училиштето и спортот. Благодарам однапред
 ·  Translate
Поздрав Се извинувам што од одамна немам ставамо ништо на блогот.Одев на училиште и сл.Но од денес па натака ќе се потрудам да ставам што е можно по повеќе интересни информации од областа на училиштето и спортот. Благодарам...
1
Add a comment...

magdalena petrova

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
This is my favorite song. I love it.It's so beautiful and sometime it makes me cry<3
1
Add a comment...

magdalena petrova

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
My favorite song.Sometime makes me cry.I love this song it's so calmful and ssso beautiful<3
1
Add a comment...
In her circles
3 people
Have her in circles
1 person
Marija Petrova's profile photo

magdalena petrova

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
Omg I'm obsessed with this song ! I just can't stop listening to it!
1
Add a comment...

magdalena petrova

Shared publicly  - 
 
Зима
Зима е едно од најубавите годишни времиња. Зимата започнува од 22 декември.Белата покривка снег, која ја сочинуваат малецки марчиња мраз (замрзната вода) или снегулки, ја обележува зимата, како што морето и топлото време го обележуваат лелтото.Зимата распол...
 ·  Translate
1
Add a comment...

magdalena petrova

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
Супер песна. Секоја чест!
 ·  Translate
1
Add a comment...

magdalena petrova

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
This is my favorite song. I love it.It's so beautiful and sometime it makes me cry<3
1
Add a comment...

magdalena petrova

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
My favorite song.Sometime makes me cry.I love this song it's so calmful and ssso beautiful<3
1
Add a comment...
People
In her circles
3 people
Have her in circles
1 person
Marija Petrova's profile photo
Links
Basic Information
Gender
Female
Apps with Google+ Sign-in