Profile cover photo
Profile photo
Buržujaus rašinėliai (kleckas.lt)
261 followers -
Mano pezalai - jūsų blevyzga!
Mano pezalai - jūsų blevyzga!

261 followers
About
Buržujaus rašinėliai (kleckas.lt)'s posts

Post has attachment

Post has attachment
Niekaip negaliu iš galvos išmesti atrasto panašumo tarp šiame peilių ir samčių pirkime susikompromitavusios Lietuvos kariuomenės/Krašto apsaugos ministerijos ir tarp Romos katalikų bažnyčios.

Kariuomenės atstovai pridarė nusikaltimų. Visuomenė apie tai sužinojo, kilo skandalas, todėl imta ieškoti kaltų. Kalti karininkai šalinami iš pareigų - perkeliant juos į kitas pareigas. Vadovybė kratosi atsakomybės ir kaltina bet ką, tik ne save. Pati aukščiausia vadovybė (ministerija) apskritai įpiešę durniaus veidą apsimeta, kad nieko blogo nepadarė ir jiems nereikia prisiimti jokios atsakomybės. Visi neigia poreikį kreiptis į teisėsaugos institucijas, nepripažįsta savo kaltės, išsisukinėja visais įmanomais būdais, visuomenės niekas neplanuoja atsiprašyti.

Pereikime prie Romos katalikų bažnyčios. Jos atstovai pridarė nusikaltimų - ilgą laikotarpį prižagino dešimtis tūkstančių vaikų ir paauglių. Visuomenė apie tai sužinojo, kilo skandalas, todėl imta ieškoti kaltų. Kalti kunigai šalinami iš pareigų - perkeliant juos į kitas parapijas. Vadovybė kratosi atsakomybės ir kaltina žurnalistus faktų iškraipymu. Pati aukščiausia vadovybė lyg ir pripažįsta nusikaltimų faktą, bet apsimeta, kad nusikaltimas labai menkas ir nereikšmingas, todėl jiems nereikia prisiimti jokios atsakomybės. Visi neigia poreikį kreiptis į teisėsaugos institucijas, galų gale - netgi slapsto nusikaltusius kunigus nuo policijos ir atsisako suteikti reikiamą informaciją teisinėms institucijoms. Nepripažįsta savo kaltės, išsisukinėja visais įmanomais būdais, iki šiol neatsiprašo aukų ir jų artimųjų.

Pastarąsias dvi dienas stebiu internetus ir visuomenę ir labai džiaugiuosi, kad Lietuvos piliečiai yra tokie aktyvūs, nepasiduoda blogiui, reikalauja nusikaltėlių atsakomybės ir viešai reiškia patikinimus, kad nepalaikys tokios organizacijos, kol jie nesusitvarkys su šiais nusikaltimais ir iš savo gretų neišsivalys nusikaltėlių.

Oh wait... Ar tikrai? Ar tikrai mūsų visuomenė kvestionuoja visas organizacijas, kurios nusikalsta, dangsto nusikaltėlius ir vengia atsakomybės?

Štai čia ir atsiranda vienas didžiausių neatsakytų klausimų mano gyvenime. Kol vienas organizacijas baudžiame ir reikalaujame atsakomybės, kitas, kurios nusikalsta neapsakomai šlykščiau, vis dar vadiname vertybių ir moralės puoselėtojais. Hypocrisy, hypocrisy everywhere.

http://www.kleckas.lt/blog/samciai-peiliai-ir-kataliku-baznycia

Post has attachment
Jeigu aš su šeima būtume buvę toje stotelėje, po įvykio aš tikriausiai atsistočiau, įpisčiau bankę idiotui vairuotojui ir tada jau galvočiau, ar nelūžo joks šonkaulis.

Dažnai pagalvoju, jog visokius girtus idiotus keliuose, 150 km/h lakstančius rajonų gatvelėmis, reikia pirma gerai padaužyt, o tik tada sodinti ilgiems metams užkraunant šimtus tūkstančių eurų baudų.

Bet tada man įsijungia sveikas protas. Kas iš to?
http://www.kleckas.lt/blog/laikas-pazadinti-zveriuka

Post has attachment
2021-ieji metai. Įsivaizduokime mažai tikėtiną, bet įdomią situaciją: ES pabyrėjusi, NATO nebeatlieka savo funkcijų, Lietuvą, Ukrainą, Latviją ir Estiją antras mėnuo užėmę Rusijos kariniai padaliniai ir civiliais apsirengę smogikai. Lietuvos kariuomenė išžudyta, pasipriešinimas aktyvus tik mažomis partizaninėmis grupelėmis, kurios gan greitai išgaudomos. Rusijos kariai, pasisėmę geriausio įkvėpimo iš ISIS žudikų, smaginasi niokodami Lietuvą. Lietuviai masiškai bėga iš Lietuvos į Vakarus.

Tiesiog šiam įrašui įsivaizduokime, kad taip atsitiks.

Ką tuo metu veiks konkretūs Lietuvos politikai ar kiti veikėjai? 

Post has attachment

Post has attachment
Čia žemiau - trumpinta versija. Visas įrašas su nuotraukomis, nuorodomis ir video čia: http://www.kleckas.lt/blog/vainikeliu-garbintojai-arba-2-minutes-sloves

Man sakė, kad vakar LRT eteryje iš Šilgalio ir Zuoko lūpų nuskambėjo kelios frazės, maždaug, vainiką atnėšė politiniai oponentai, o toks performancas yra žemos kultūros veiksmas.

Į tokius žodžius tegaliu atsakyti vakarykšte vieno protingo žmogaus mintimi: kai du piemenys labai stengiasi, tai jie ir politine partija gali patapti. Tegaliu pasidžiaugti, jog esame tokia baisi dviejų žmonių politinė partija, jog mus reikia aptarinėti netgi tiesioginiame LRT eteryje :)

Tai kas dar nesuprato, vakar su gerb. dr. Adomas Bužinskas​ pasivaikščiojome mieste ir į Zuoko rinkiminės nakties štabą užnešėmė laidotuvių vainiką. Laidojome buvusio mero savigarbą, kurią jis į visas puses galutinai ištaškė per paskutines dvi savaites.

Mokykitės, gerbiamieji, kaip reikia tiek užtrolinti jautrios sielos žmones, jog anie visą naktį nerimsta, buriasi į grupuotes ir piktus komentarus rašo.

Vainikėlių garbintojai

Tiesą sakant, nuostabiausia iš viso šito bajerio yra ne tai, kad įkandom Zuoko chebrai, bet tai, kokia sraunią trydą sukėlėme Zuoko palaikytojų ir šiaip pavienių šventeivų tarpe. Dainavo mano siela matydama, kiek daug žmonių pasipiktino mūsų veiksmais, nes vainikėliui suteikia tokią šventą reikšmę. Žingsnis po žingsnio, gal išguisim davatkyną iš lietuviško žmonių mentaliteto.

Kaip vakar rašiau komentaruose:
a) Humoro skonis yra labai skirtingas dalykas, todėl jei jūs nesuprantate tokio humoro, tai yra jūsų problema. Tik jūsų.
b) Vainiko kažkokia šventa reikšmė irgi yra jūsų problema, nes man jis nereiškia nieko. Tai yra iš gėlyčių supintas vainikas.
c) Mes švenčiame Zuoko politines laidotuves. Ir jo savigarbos laidotuves, nes per pastarąsias dvi savaites Zuokų šeima parodė neįtikėtinas žemumas. Jos net neprilygs kažkokiai mistinei vainiko išniekinimo reikšmei.
d) Labai rekomenduoju pasinagrinėti, kuo skiriasi patyčios, nuo ironijos. Politinio priešininko kritika ir pasijuokimas iš jo yra niekaip nesulyginama su fiziniu arba psichologiniu smurtu engiant silpnesnį.

Aišku, atskirą komentarą galiu pasakyti ir žmonėms, kurie burnojo man ir liepė dovanoti vainiką savo motinai ar tėvui ir kurie linkėjo, kad pasimirtų mano koks artimas žmogus. Prieš tris mėnesius palaidojau savo tėvą. Todėl man labai nuoširdžiai jūsų gaila, kad savo mirusius artimuosius sugebate pagerbti tik tokiais būdais, kaip iš gėlyčių supinti krepšeliai.

Apie Zuoko štabą

Dar atskirai norėčiau paminėti vieną dalyką, kuris mane šiek tiek nustebino.

Sako, kad apie politiką galima spręsti pagal tai, kokia aplinka jį supa. Visą laiką galvojau, kad Zuoko aplinkoje sukasi nors ir silpnų moralinių principų karjeristai, bet normalūs, šiuolaikiniai žmonės. Pasirodo, klydau. Marozynas, baisus marozynas. Kai užėjome su vainiku ir jį palikome prie baro, prie manęs priėjo aukščiau nuotraukoje esantis senis ir pasakė: "Išeini, arba supyzdinsiu". Tada jis visaip prašė apsauginio "duoti man į akį", o galų gale pats, prie išėjimo, dėjo gerą smūgį kumščiu į stuburą. Dešinėje nuotraukoje esantis marozas vėliau paėmė vainiką, kad jį išmestų. Bet ne šiaip išmetė, o paleido jį man tiesiai į galvą.

Aš, be abejo, iki tokio marozų lygio tikrai nebūsiu išprovokuotas, tai sureagavau visiškai abejingai, su šypsena. Bet iš tiesų mane itin stebina, kaip šiuolaikinėje, liberalais save vadinančioje, kažkokias vertybes deklaruojančioje partijoje gali būti toleruojami tokie begalviški išsišokimai ir mėginimas konfrontacijas spręsti smurtu? Bet matyt atitinkamo mentaliteto partija sutraukia atitinkamo mentaliteto žmones.

Pabaigai - penas pasišaipymui iš mano praeities

2009 metais vasarį rašiau tokius dalykus:

"neneigiu, kad jis vagis. o kas Lietuvoje ne vagis? :) kadangi visi vienodi, stengiausi į tai nekreipti dėmesio ir matyti tik gerus darbus. nors vienas vogdamas sugebėdavo kažką ir miestui padaryti."

"matai kaip, prie zuoko vilniečio gyvenimas blogėjo… žinai, nepastebėjau, kaip nepastebėjo ir daugybė kitų vilniečių :) o ir miesto atnaujinimas ir gražus pateikimas investuotojams (ką darė zuokas) žinok visai prisideda prie ekonominio pakilimo."

"labai gerai pamenu, kaip prie zuoko pradėta tvarkyti automobilių parkavimo sistema ir kiek naujų aikštelių atsirado. [...] namų renovacija – ar mažai renovuotų namų buvo prie zuoko? [...] žinau tik apie vieną skolą – kurią paksas paliko zuokui. apie zuoko skolą imbrasui nelabai girdėjau."

Nuoširdžiai atsiprašau tų, su kuriais tada ginčijausi. Buvau toks naivus durnius. Matyt dėl to vainiką ir nešėm - norėjosi paskutinį kartą Zuokui įkąsti. Už tai, kad kažkada apžavėjo ir išdūrė.

Visus sveikinu su išvalytu Vilniumi! O dabar, užuojautos ir stiprybės Remigijus Šimašius​, nes tokį šūdo kibirą po Zuoko gaus, kad maža nepasirodys.

Post has attachment
Kaip gi be mano įrašo apie rinkimus sekmadienį. Visas įrašas nuorodoje: http://www.kleckas.lt/blog/atmintine-atsakingiems-vilnieciams-arba-prasau-nebeisrinkite-zuoko , o čia - trumpintas variantas.

Jeigu esate iš Vilniaus ir dar neapsisprendėte - Majauskas - Šimašius - Zuokas - šis įrašas jums ir skirtas.

Nes kodėl gi Zuokas blogas, ar ne? Miestas gražėja, dirba žmogus. Tai būtent apie tai šis įrašas - apie visas Zuoko nuodėmes.

Šių mero rinkimų tikslas: išguiti Zuoką iš mero kėdės. Zuokas turi realias, dideles galimybes išlikti mero kėdeje. Todėl jei planavote neiti balsuoti - please, pasistenkite ir nueikite.

Tai už ką gi balsuoti mero rinkimuose?

Už Šimašių. Prieš kelis mėnesius atrodė, jog Šimašius pats nenori laimėti šių rinkimų, tačiau pastaruoju metu komunikacija surimtėjo, tikslai išsigrynino - turim solidų kandidatą. Leiskite papasakoti kodėl:

1. Pažįstu jį asmeniškai. Kiekvienas norėtų matyti savo pažįstamą tokioje pozicijoje, bet čia žaidžia ne tai. Pažinodamas galiu bent kažkiek patvirtinti, kad žmogus nepeza nesąmonių, nelinkęs prisivogti ir žiūri į Vilnių kaip į erdvę, kurią reikia sutvarkyti ir prižiūrėti remiantis sveiku protu, o ne asmeninėmis ambicijomis.

2. Šimašius yra vienintėlė galimybė nukalti Zuoką. Pabrėžiu, vienintėlė, nes kitas potencialus stiprus priešininkas - Tomaševskis. Taigi, kiekvieno logiškai mąstančio vilniečio tikslas turėtų būti ne įrodyti kažką balsuojant už savo partinį, o balsuoti už tą, kuris turi bent minimalią galimybę išspirti Zuoką iš savivaldybės. Taigi, konservatorių rinkėjai galėtų pagaliau pripažinti pralaimėjimą ir mero balsus permesti Šimašiui. O tada atsigriebti Tarybos rinkimuose, kur konservatoriai turi daugiau galimybių.

3. Ministraudamas Teisingumo ministerijoje, Šimašius iškėlė ją į dar nematytas efektyvumo aukštumas. Seniai tai buvo, bet darbų ataskaita čia. Laikas naujai erdvei, kurią Šimašius galės suefektyvinti ir sutvarkyti. Patikėkite, savivaldybėje šiuo metu yra absoliutus bardakas (apie tai - vėliau).

4. Šimašius nekalba skambiomis frazėmis apie sutvarkytus rajonus ir avialinijas, bet kalba apie konkrečias ir smulkias galimybes. Palyginkite programas ir protu pamąstykite, kur yra kvailas populizmas apie milžiniškus projektus, o kur kalbama apie realias galimybes turint dabartinę finansinę situaciją Vilniuje.

[toliau apie Majauską, Zuoko bullšitą ir kandidatus į Vilniaus Tarybą - http://www.kleckas.lt/blog/atmintine-atsakingiems-vilnieciams-arba-prasau-nebeisrinkite-zuoko ]

Post has attachment
Irvisataikasyragražuyragražubetgražiau
http://www.kleckas.lt/blog/penktadienio-internetai-82
Sėkmės šiandien nebedirbti.

Post has attachment
Pasakysiu paprastai, nes jau atsibodo nusišnekėjimai viešoje erdvėje: jeigu 1,9 mlrd. žmonių religiją vertinate pagal kelias karines religines grupuotes, tuomet ir kitą religiją - krikščionybę, vertinkite pagal kelis psichopatus, kurie, pavyzdžiui, nukankino savo kūdikį, nes įsivaizdavo, kad jame apsigyveno piktoji dvasia. Arba kurie žudo ar skatina žudyti daktarus, atliekančius abortus. Ei, palaukite! Ar jūs, brangus tikintysis skaitytojau, esate pedofilų užtarėjas? Kodėl dar neatsisakėte savo religijos, kurioje tiek daug kunigų pedofilų? Juk taip gaunasi, kad visi krikščionys - pedofilai?

Skamba kiek absurdiškai, ar ne? Tikiu, kad palyginimą supratote.

(Visas tekstas su iliustracijomis: http://www.kleckas.lt/blog/atsiribokite-nuo-krikscionybes-nes-taip-reikia , bet galite skaityti toliau čia.)

Jei sakote, kad musulmonai turėtų atsiriboti nuo savo religijos, kurią netinkamai interpretuojantys keli šimtai idiotų žudo žmones - tai pirmyn, atsiribokite nuo krikščionybės ir pasmerkite visus katalikus kaimynus, kurie vis ar priklauso RKB ir skaito Bibliją. Nes juk keli šimtai idiotų reprezentuoja kelis milijardus. Kad būtų lengviau, į pagalbą siunčiu jums šį paveiksliuką - 2014 metų religijų pergalių sąrašą: http://i.imgur.com/J9OKc1l.jpg

NĖRA ŠVARIOS IR GRAŽIOS RELIGIJOS. Ir niekada nebus, nes religija, nepaisant visų gerų ir teigiamų socialinių ir bendruomeninių tikslų, yra organizmas, savyje turintis potencialą skaidyti, pykti, nekęsti ir nusikalsti.

Teigti, kad "visi musulmonai tokie" yra absoliutus nusišnekėjimas atsirandantis iš žinių trūkumo ir tingėjimo bent jau atsidaryti Wiki. Pasiskaitykite apie Indoneziją, Turkiją, gal net apie Maroką (virš 90% musulmonų) ar Balkanus, kurių skirtingose šalyse yra nuo 30% iki 40% musulmonų. Ir nemaišykite islamizmo su islamu, nes atrodote kaip septintokai mokyklos suole.

Trumpai apibendrinant, jei pasisakote prieš islamizmą - esate visiškai teisus ir protingas žmogus. Bet jei pasisakote bendrai prieš islamą - esate eilinis Panka, kuris vieną religiją toleruoja, o kitos nekenčia dėl kelių išprotėjusių jos narių. Lygiai taip pat galite į valias kritikuoti politinius, ekonominius ir socialinius Vatikano ir visos RKB veiksmus, smerkti JAV evangelikų atliekamus nusikaltimus, tačiau esate nususęs ateistas, jei smerkiate krikščionis tiesiog už tai, kad jie kažkuo tiki.

Post scriptum: šiek tiek keista, kiek dabar atsirado kovotojų dėl žodžio laisvę. Tačiau praktiškai nė vienas necyptelėjo prieš kokį pusmetį, kai visų instancijų teismai Lietuvoje pripažino, kad Kalinkino kolekcijos reklama su Jėzumi (Jėzau, kokios kelnės!) reklama turi būti uždrausta. Štai jums ir žodžio laisvės neribojanti religija. Spėkite, kieno naudai pasisakys Strasbūro teismas?

Post post scriptum, kad akliesiems nebūtų paskatos shitstormui:
a) žodžio laisvė yra aukščiau bet kokių įsitikinimų ir požiūrių.
b) žudyti negalima dėl jokių priežasčių.
c) Lyginant su Koranu, Biblijoje yra ne ką mažiau (jei ne daugiau) žiauraus briedo apie žudymus, prievartavimus, moterų niekinimą ir kitokias šlykštybes.
d) taip, iš religijų, problematiškiausias karines grupuotes turi islamas, tik kvailys tai neigtų. Kvailys taip pat neigtų, kad islamas 21 amžiuje yra daug problematiškesnė religija, atsiliekanti nuo krikščionybės gerus 500-800 metų. Bet tai nepaneigia fakto, kad tiek islamas, tiek krikščionybė (tiek judaizmas, hinduizmas, budizmas) turi išpažinėjų, kurie žudo, kankina ir niekina. Abi religijos yra labai panašios, tik viena jau baigia išbristi iš paauglystės, o kita dar tik įžengė.
e) Manęs klausia: "O kodėl tu, prakeiktas leftiste, nuolat kritikuoji krikščionybę, bet islamo ne?"  Atsakau: krikščionybę kritikuoju būtent dėl to, jog Lietuvoje kol kas labiausiai užpisanti, žodžio laisvę ribojanti, diskriminuojanti ir į politiką bei kitų asmeninius gyvenimus lendanti religija yra krikščionybė.

Post has attachment
Prisikaupė per mėnesį. Vartokite ir mėgaukitės. Love forever.
http://www.kleckas.lt/blog/penktadienio-internetai-81
Wait while more posts are being loaded