Profile

Cover photo
Buržujaus rašinėliai (kleckas.lt)
265 followers|58,110 views
AboutPostsPhotos

Stream

 
Jeigu aš su šeima būtume buvę toje stotelėje, po įvykio aš tikriausiai atsistočiau, įpisčiau bankę idiotui vairuotojui ir tada jau galvočiau, ar nelūžo joks šonkaulis.

Dažnai pagalvoju, jog visokius girtus idiotus keliuose, 150 km/h lakstančius rajonų gatvelėmis, reikia pirma gerai padaužyt, o tik tada sodinti ilgiems metams užkraunant šimtus tūkstančių eurų baudų.

Bet tada man įsijungia sveikas protas. Kas iš to?
http://www.kleckas.lt/blog/laikas-pazadinti-zveriuka
 ·  Translate
Jeigu aš su šeima būtume buvę toje stotelėje, po įvykio aš tikriausiai atsistočiau, įpisčiau bankę idiotui vairuotojui ir tada jau galvočiau, ar nelūžo joks šonkaulis. Dažnai pagalvoju, jog visokiu...
1
Add a comment...
Susipažinkite - Ūdra ir Jėzus. Pirmasis mano gyvenime jau 4 mėnesius, antrasis - penkias dienas. Dažną dieną jie atima iš manęs nuo 1 iki 3 valandų mano laiko. Prieš 17 metų pirmą kartą pamačiau Ry...
1
Add a comment...
 
Kaip gi be mano įrašo apie rinkimus sekmadienį. Visas įrašas nuorodoje: http://www.kleckas.lt/blog/atmintine-atsakingiems-vilnieciams-arba-prasau-nebeisrinkite-zuoko , o čia - trumpintas variantas.

Jeigu esate iš Vilniaus ir dar neapsisprendėte - Majauskas - Šimašius - Zuokas - šis įrašas jums ir skirtas.

Nes kodėl gi Zuokas blogas, ar ne? Miestas gražėja, dirba žmogus. Tai būtent apie tai šis įrašas - apie visas Zuoko nuodėmes.

Šių mero rinkimų tikslas: išguiti Zuoką iš mero kėdės. Zuokas turi realias, dideles galimybes išlikti mero kėdeje. Todėl jei planavote neiti balsuoti - please, pasistenkite ir nueikite.

Tai už ką gi balsuoti mero rinkimuose?

Už Šimašių. Prieš kelis mėnesius atrodė, jog Šimašius pats nenori laimėti šių rinkimų, tačiau pastaruoju metu komunikacija surimtėjo, tikslai išsigrynino - turim solidų kandidatą. Leiskite papasakoti kodėl:

1. Pažįstu jį asmeniškai. Kiekvienas norėtų matyti savo pažįstamą tokioje pozicijoje, bet čia žaidžia ne tai. Pažinodamas galiu bent kažkiek patvirtinti, kad žmogus nepeza nesąmonių, nelinkęs prisivogti ir žiūri į Vilnių kaip į erdvę, kurią reikia sutvarkyti ir prižiūrėti remiantis sveiku protu, o ne asmeninėmis ambicijomis.

2. Šimašius yra vienintėlė galimybė nukalti Zuoką. Pabrėžiu, vienintėlė, nes kitas potencialus stiprus priešininkas - Tomaševskis. Taigi, kiekvieno logiškai mąstančio vilniečio tikslas turėtų būti ne įrodyti kažką balsuojant už savo partinį, o balsuoti už tą, kuris turi bent minimalią galimybę išspirti Zuoką iš savivaldybės. Taigi, konservatorių rinkėjai galėtų pagaliau pripažinti pralaimėjimą ir mero balsus permesti Šimašiui. O tada atsigriebti Tarybos rinkimuose, kur konservatoriai turi daugiau galimybių.

3. Ministraudamas Teisingumo ministerijoje, Šimašius iškėlė ją į dar nematytas efektyvumo aukštumas. Seniai tai buvo, bet darbų ataskaita čia. Laikas naujai erdvei, kurią Šimašius galės suefektyvinti ir sutvarkyti. Patikėkite, savivaldybėje šiuo metu yra absoliutus bardakas (apie tai - vėliau).

4. Šimašius nekalba skambiomis frazėmis apie sutvarkytus rajonus ir avialinijas, bet kalba apie konkrečias ir smulkias galimybes. Palyginkite programas ir protu pamąstykite, kur yra kvailas populizmas apie milžiniškus projektus, o kur kalbama apie realias galimybes turint dabartinę finansinę situaciją Vilniuje.

[toliau apie Majauską, Zuoko bullšitą ir kandidatus į Vilniaus Tarybą - http://www.kleckas.lt/blog/atmintine-atsakingiems-vilnieciams-arba-prasau-nebeisrinkite-zuoko ]
 ·  Translate
Acargei. Jeigu esate iš Vilniaus ir dar neapsisprendėte - Majauskas - Šimašius - Zuokas, šis įrašas jums ir skirtas. Už kitus kandidatus, išskyrus Julių Panką, balsuoti negalima, tiesiog negalima. ...
1
Add a comment...
 
Pasakysiu paprastai, nes jau atsibodo nusišnekėjimai viešoje erdvėje: jeigu 1,9 mlrd. žmonių religiją vertinate pagal kelias karines religines grupuotes, tuomet ir kitą religiją - krikščionybę, vertinkite pagal kelis psichopatus, kurie, pavyzdžiui, nukankino savo kūdikį, nes įsivaizdavo, kad jame apsigyveno piktoji dvasia. Arba kurie žudo ar skatina žudyti daktarus, atliekančius abortus. Ei, palaukite! Ar jūs, brangus tikintysis skaitytojau, esate pedofilų užtarėjas? Kodėl dar neatsisakėte savo religijos, kurioje tiek daug kunigų pedofilų? Juk taip gaunasi, kad visi krikščionys - pedofilai?

Skamba kiek absurdiškai, ar ne? Tikiu, kad palyginimą supratote.

(Visas tekstas su iliustracijomis: http://www.kleckas.lt/blog/atsiribokite-nuo-krikscionybes-nes-taip-reikia , bet galite skaityti toliau čia.)

Jei sakote, kad musulmonai turėtų atsiriboti nuo savo religijos, kurią netinkamai interpretuojantys keli šimtai idiotų žudo žmones - tai pirmyn, atsiribokite nuo krikščionybės ir pasmerkite visus katalikus kaimynus, kurie vis ar priklauso RKB ir skaito Bibliją. Nes juk keli šimtai idiotų reprezentuoja kelis milijardus. Kad būtų lengviau, į pagalbą siunčiu jums šį paveiksliuką - 2014 metų religijų pergalių sąrašą: http://i.imgur.com/J9OKc1l.jpg

NĖRA ŠVARIOS IR GRAŽIOS RELIGIJOS. Ir niekada nebus, nes religija, nepaisant visų gerų ir teigiamų socialinių ir bendruomeninių tikslų, yra organizmas, savyje turintis potencialą skaidyti, pykti, nekęsti ir nusikalsti.

Teigti, kad "visi musulmonai tokie" yra absoliutus nusišnekėjimas atsirandantis iš žinių trūkumo ir tingėjimo bent jau atsidaryti Wiki. Pasiskaitykite apie Indoneziją, Turkiją, gal net apie Maroką (virš 90% musulmonų) ar Balkanus, kurių skirtingose šalyse yra nuo 30% iki 40% musulmonų. Ir nemaišykite islamizmo su islamu, nes atrodote kaip septintokai mokyklos suole.

Trumpai apibendrinant, jei pasisakote prieš islamizmą - esate visiškai teisus ir protingas žmogus. Bet jei pasisakote bendrai prieš islamą - esate eilinis Panka, kuris vieną religiją toleruoja, o kitos nekenčia dėl kelių išprotėjusių jos narių. Lygiai taip pat galite į valias kritikuoti politinius, ekonominius ir socialinius Vatikano ir visos RKB veiksmus, smerkti JAV evangelikų atliekamus nusikaltimus, tačiau esate nususęs ateistas, jei smerkiate krikščionis tiesiog už tai, kad jie kažkuo tiki.

Post scriptum: šiek tiek keista, kiek dabar atsirado kovotojų dėl žodžio laisvę. Tačiau praktiškai nė vienas necyptelėjo prieš kokį pusmetį, kai visų instancijų teismai Lietuvoje pripažino, kad Kalinkino kolekcijos reklama su Jėzumi (Jėzau, kokios kelnės!) reklama turi būti uždrausta. Štai jums ir žodžio laisvės neribojanti religija. Spėkite, kieno naudai pasisakys Strasbūro teismas?

Post post scriptum, kad akliesiems nebūtų paskatos shitstormui:
a) žodžio laisvė yra aukščiau bet kokių įsitikinimų ir požiūrių.
b) žudyti negalima dėl jokių priežasčių.
c) Lyginant su Koranu, Biblijoje yra ne ką mažiau (jei ne daugiau) žiauraus briedo apie žudymus, prievartavimus, moterų niekinimą ir kitokias šlykštybes.
d) taip, iš religijų, problematiškiausias karines grupuotes turi islamas, tik kvailys tai neigtų. Kvailys taip pat neigtų, kad islamas 21 amžiuje yra daug problematiškesnė religija, atsiliekanti nuo krikščionybės gerus 500-800 metų. Bet tai nepaneigia fakto, kad tiek islamas, tiek krikščionybė (tiek judaizmas, hinduizmas, budizmas) turi išpažinėjų, kurie žudo, kankina ir niekina. Abi religijos yra labai panašios, tik viena jau baigia išbristi iš paauglystės, o kita dar tik įžengė.
e) Manęs klausia: "O kodėl tu, prakeiktas leftiste, nuolat kritikuoji krikščionybę, bet islamo ne?"  Atsakau: krikščionybę kritikuoju būtent dėl to, jog Lietuvoje kol kas labiausiai užpisanti, žodžio laisvę ribojanti, diskriminuojanti ir į politiką bei kitų asmeninius gyvenimus lendanti religija yra krikščionybė.
 ·  Translate
Visą situaciją tobulai apibūdinantis paveiksliukas. Pasakysiu paprastai, nes jau atsibodo nusišnekėjimai viešoje erdvėje: jeigu 1,9 mlrd. žmonių religiją vertinate pagal kelias karines religines gr...
1
Add a comment...
 
Vasara baigėsi, grįžtam į internetus!
Už jūsų kantrybę dėl dviejų mėnesių tylos paruošiau jums tikrą bombą. Labai garsiai nesijuokit, kolegos pavydės.

Ačiū, kad skaitote, ačiū, kad dalinatės.
http://www.kleckas.lt/blog/penktadienio-internetai-80
 ·  Translate
Vasara baigėsi, grįžtam į internetus! Jau beveik legendine tapusi reklama - Selas parduoda magą: ωωωωω - Labas, kas nutiko? - Aj, pizdulei nuo Kempiniuko gavau. ωωωωω ωωωωω Geriausia prekybos centr...
1
Add a comment...
 
Dar daug kam kyla klausimų, ar eiti į referendumą ar neiti, ir kas čia apskritai vyksta, taigi surašau jums atmintinę apie šį referendumą. Spauskite, skaitykite ir dalinkitės su draugais.

http://www.kleckas.lt/blog/atmintine-apie-zemes-nepardavimo-referenduma

Ištrauka: "Tai pasakysiu jums paprastai: jeigu bus priimtas šis įstatymas, tai kai norėsite išsikasti vandens gręžinį savo sode, turėsite surinkti 100.000 parašų ir rengti referendumą. Nes taip bus nurodyta Konstitucijoje. Ar jūs jaučiate jėgą, koks nemąstantis silpnaprotis sudėliojo šią formuluotę?"
 ·  Translate
Dar daug kam kyla klausimų, ar eiti į referendumą ar neiti, ir kas čia apskritai vyksta, taigi surašau jums atmintinę apie šį referendumą. Ką daryti ir kodėl? •• Socialiai atsakingiems, politiškai ...
1
Add a comment...
Have them in circles
265 people
Donatas Malinauskas's profile photo
Kreditų Birža's profile photo
BUYUK Patikimas partneris's profile photo
Adomas Rutkauskas's profile photo
Gediminas Valiulis's profile photo
PokalbiaiNET svetainė's profile photo
Tadas Milkintas's profile photo
Aurelijus Katkevičius's profile photo
Vidmantas Kabošis's profile photo
 
2021-ieji metai. Įsivaizduokime mažai tikėtiną, bet įdomią situaciją: ES pabyrėjusi, NATO nebeatlieka savo funkcijų, Lietuvą, Ukrainą, Latviją ir Estiją antras mėnuo užėmę Rusijos kariniai padaliniai ir civiliais apsirengę smogikai. Lietuvos kariuomenė išžudyta, pasipriešinimas aktyvus tik mažomis partizaninėmis grupelėmis, kurios gan greitai išgaudomos. Rusijos kariai, pasisėmę geriausio įkvėpimo iš ISIS žudikų, smaginasi niokodami Lietuvą. Lietuviai masiškai bėga iš Lietuvos į Vakarus.

Tiesiog šiam įrašui įsivaizduokime, kad taip atsitiks.

Ką tuo metu veiks konkretūs Lietuvos politikai ar kiti veikėjai? 
 ·  Translate
2021-ieji metai. Įsivaizduokime mažai tikėtiną, bet įdomią situaciją: ES pabyrėjusi, NATO nebeatlieka savo funkcijų, Lietuvą, Ukrainą, Latviją ir Estiją antras mėnuo užėmę Rusijos kariniai padalini...
1
Add a comment...
 
Čia žemiau - trumpinta versija. Visas įrašas su nuotraukomis, nuorodomis ir video čia: http://www.kleckas.lt/blog/vainikeliu-garbintojai-arba-2-minutes-sloves

Man sakė, kad vakar LRT eteryje iš Šilgalio ir Zuoko lūpų nuskambėjo kelios frazės, maždaug, vainiką atnėšė politiniai oponentai, o toks performancas yra žemos kultūros veiksmas.

Į tokius žodžius tegaliu atsakyti vakarykšte vieno protingo žmogaus mintimi: kai du piemenys labai stengiasi, tai jie ir politine partija gali patapti. Tegaliu pasidžiaugti, jog esame tokia baisi dviejų žmonių politinė partija, jog mus reikia aptarinėti netgi tiesioginiame LRT eteryje :)

Tai kas dar nesuprato, vakar su gerb. dr. Adomas Bužinskas​ pasivaikščiojome mieste ir į Zuoko rinkiminės nakties štabą užnešėmė laidotuvių vainiką. Laidojome buvusio mero savigarbą, kurią jis į visas puses galutinai ištaškė per paskutines dvi savaites.

Mokykitės, gerbiamieji, kaip reikia tiek užtrolinti jautrios sielos žmones, jog anie visą naktį nerimsta, buriasi į grupuotes ir piktus komentarus rašo.

Vainikėlių garbintojai

Tiesą sakant, nuostabiausia iš viso šito bajerio yra ne tai, kad įkandom Zuoko chebrai, bet tai, kokia sraunią trydą sukėlėme Zuoko palaikytojų ir šiaip pavienių šventeivų tarpe. Dainavo mano siela matydama, kiek daug žmonių pasipiktino mūsų veiksmais, nes vainikėliui suteikia tokią šventą reikšmę. Žingsnis po žingsnio, gal išguisim davatkyną iš lietuviško žmonių mentaliteto.

Kaip vakar rašiau komentaruose:
a) Humoro skonis yra labai skirtingas dalykas, todėl jei jūs nesuprantate tokio humoro, tai yra jūsų problema. Tik jūsų.
b) Vainiko kažkokia šventa reikšmė irgi yra jūsų problema, nes man jis nereiškia nieko. Tai yra iš gėlyčių supintas vainikas.
c) Mes švenčiame Zuoko politines laidotuves. Ir jo savigarbos laidotuves, nes per pastarąsias dvi savaites Zuokų šeima parodė neįtikėtinas žemumas. Jos net neprilygs kažkokiai mistinei vainiko išniekinimo reikšmei.
d) Labai rekomenduoju pasinagrinėti, kuo skiriasi patyčios, nuo ironijos. Politinio priešininko kritika ir pasijuokimas iš jo yra niekaip nesulyginama su fiziniu arba psichologiniu smurtu engiant silpnesnį.

Aišku, atskirą komentarą galiu pasakyti ir žmonėms, kurie burnojo man ir liepė dovanoti vainiką savo motinai ar tėvui ir kurie linkėjo, kad pasimirtų mano koks artimas žmogus. Prieš tris mėnesius palaidojau savo tėvą. Todėl man labai nuoširdžiai jūsų gaila, kad savo mirusius artimuosius sugebate pagerbti tik tokiais būdais, kaip iš gėlyčių supinti krepšeliai.

Apie Zuoko štabą

Dar atskirai norėčiau paminėti vieną dalyką, kuris mane šiek tiek nustebino.

Sako, kad apie politiką galima spręsti pagal tai, kokia aplinka jį supa. Visą laiką galvojau, kad Zuoko aplinkoje sukasi nors ir silpnų moralinių principų karjeristai, bet normalūs, šiuolaikiniai žmonės. Pasirodo, klydau. Marozynas, baisus marozynas. Kai užėjome su vainiku ir jį palikome prie baro, prie manęs priėjo aukščiau nuotraukoje esantis senis ir pasakė: "Išeini, arba supyzdinsiu". Tada jis visaip prašė apsauginio "duoti man į akį", o galų gale pats, prie išėjimo, dėjo gerą smūgį kumščiu į stuburą. Dešinėje nuotraukoje esantis marozas vėliau paėmė vainiką, kad jį išmestų. Bet ne šiaip išmetė, o paleido jį man tiesiai į galvą.

Aš, be abejo, iki tokio marozų lygio tikrai nebūsiu išprovokuotas, tai sureagavau visiškai abejingai, su šypsena. Bet iš tiesų mane itin stebina, kaip šiuolaikinėje, liberalais save vadinančioje, kažkokias vertybes deklaruojančioje partijoje gali būti toleruojami tokie begalviški išsišokimai ir mėginimas konfrontacijas spręsti smurtu? Bet matyt atitinkamo mentaliteto partija sutraukia atitinkamo mentaliteto žmones.

Pabaigai - penas pasišaipymui iš mano praeities

2009 metais vasarį rašiau tokius dalykus:

"neneigiu, kad jis vagis. o kas Lietuvoje ne vagis? :) kadangi visi vienodi, stengiausi į tai nekreipti dėmesio ir matyti tik gerus darbus. nors vienas vogdamas sugebėdavo kažką ir miestui padaryti."

"matai kaip, prie zuoko vilniečio gyvenimas blogėjo… žinai, nepastebėjau, kaip nepastebėjo ir daugybė kitų vilniečių :) o ir miesto atnaujinimas ir gražus pateikimas investuotojams (ką darė zuokas) žinok visai prisideda prie ekonominio pakilimo."

"labai gerai pamenu, kaip prie zuoko pradėta tvarkyti automobilių parkavimo sistema ir kiek naujų aikštelių atsirado. [...] namų renovacija – ar mažai renovuotų namų buvo prie zuoko? [...] žinau tik apie vieną skolą – kurią paksas paliko zuokui. apie zuoko skolą imbrasui nelabai girdėjau."

Nuoširdžiai atsiprašau tų, su kuriais tada ginčijausi. Buvau toks naivus durnius. Matyt dėl to vainiką ir nešėm - norėjosi paskutinį kartą Zuokui įkąsti. Už tai, kad kažkada apžavėjo ir išdūrė.

Visus sveikinu su išvalytu Vilniumi! O dabar, užuojautos ir stiprybės Remigijus Šimašius​, nes tokį šūdo kibirą po Zuoko gaus, kad maža nepasirodys.
 ·  Translate
J. Stacevičiaus foto / lrytas.lt / Galerija ir straipsnis čia. Man sakė, kad vakar LRT eteryje iš Šilgalio ir Zuoko lūpų nuskambėjo kelios frazės, maždaug, vainiką atnėšė politiniai oponentai, o to...
4
Add a comment...
 
Irvisataikasyragražuyragražubetgražiau
http://www.kleckas.lt/blog/penktadienio-internetai-82
Sėkmės šiandien nebedirbti.
 ·  Translate
Už jūsų kantrybę ir kančias be pinternetų - kilometrinis rinkinys. Sėkmės šiandien nebedirbti :) Laimėjo šiuos internetus. Ir kitaip neįrodysit: ωωωωω Praeitų metų herojus: ωωωωω Gandriukai blet: ω...
1
Add a comment...
 
Prisikaupė per mėnesį. Vartokite ir mėgaukitės. Love forever.
http://www.kleckas.lt/blog/penktadienio-internetai-81
 ·  Translate
Man atrodo, šias savaites internetus laimi rusai. Du video. Pirmasis visiškas hitas, tiesiai iš Rusijos: Jei jie taip pat ir kariautų, visas pasaulis būtų laimingesnis. Antrasis - kas svarbiausia m...
2
1
Add a comment...
 
Jeigu šiandien turite daug darbų, jei nieko nespėjate - dabar dar labiau visko nespėsite. Dėl šio džiaugsmo:
http://www.kleckas.lt/blog/penktadienio-internetai-79
 ·  Translate
 - taip atrodžiau žiūrėdamas šį video: Vienareikšmiškai laimėjo šiandienos internetus. ωωωωω Ge-nia-lu: ωωωωω (via Vaidas) ωωωωω Jei galvojate, kad matėte daug keistų dalykų, tai nebegalvokite: (vi...
1
Add a comment...
 
Čia yra daug geriau už bet ką, ką veiksite šiandien. Pradžiuginkite save:
http://www.kleckas.lt/blog/penktadienio-internetai-78
 ·  Translate
Internetus laimi tikrasis Conchitos balsas: ωωωωω Čia tiesiog moterų balsais besijuokiančios papūgos, besiknisančios šiukšlių konteineryje: ωωωωω Kartojau ir kartoju ir kartosiu - technologijos ir ...
1
Add a comment...
People
Have them in circles
265 people
Donatas Malinauskas's profile photo
Kreditų Birža's profile photo
BUYUK Patikimas partneris's profile photo
Adomas Rutkauskas's profile photo
Gediminas Valiulis's profile photo
PokalbiaiNET svetainė's profile photo
Tadas Milkintas's profile photo
Aurelijus Katkevičius's profile photo
Vidmantas Kabošis's profile photo
Contact Information
Contact info
Email
Story
Tagline
Mano pezalai - jūsų blevyzga!
Introduction
Kartais geriau patylėti. Bet taip nebūna azarto.