Profile cover photo
Profile photo
FORCAR Krzysztof Formela
About
Posts

Post has attachment
W naszej ofercie jest wynajem autolawet, spośród których jest Opel Movano L4 o ładowności 1230 kg, szerokości 2,10 m i długości 4,8 m. Polecamy zarówno ten, jak i inne nasze samochody. Każdy egzemplarz jest w pełni sprawny i regularnie kontrolowany w sprawdzonym warsztacie mechanicznym. Zapraszamy http://forcar.com.pl/autolawety/!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza wypożyczalnia samochodów Forcar mieści się w Pruszczu Gdańskim, ale obsługujemy całe Trójmiasto i okolice. Oferujemy samochody osobowe, dostawcze i lawety. Te ostatnie są marek Ford i Mercedes i mają ładowność do 1600 kg. Będą idealnym środkiem do transportu samochodów niesprawnych i sprowadzanych z zagranicy. Zapraszamy http://forcar.com.pl/autolawety/!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukujecie Państwo mniejszego auta do wynajęcia na terenie Trójmiasta? Polecamy naszą niemal nową Toyotę Auris. Nie tylko jej linia zewnętrzna jest bardzo atrakcyjna, wewnątrz również spodoba się wszystkim jej użytkownikom! Prowadzi się ją lekko i wygodnie, więc… polecamy http://forcar.com.pl/auta-osobowe/! :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Organizujecie Państwo niewielkie przyjęcie i potrzebujecie transportu dla kilku osób? Proponujemy na tę okazję naszego Opla Vivara Long, który jest 9-osobowy, świetnie wyposażony, ma przyciemniane szyby, a jego wyglądowi naprawdę nie można nic zarzucić :) Zapraszamy http://forcar.com.pl/auta-osobowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie aut, które wypożycza nasza firma FORCAR z Trójmiasta jest wiele samochodów dostawczych – różnej wielkości i pojemności. Posłużą Państwu do przewozu towarów, mebli, produktów fabrycznych, słowem – wszystkiego, do czego potrzebujecie Państwo wsparcia auta dostawczego :) Zapraszamy http://forcar.com.pl/auta-dostawcze/!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szykuje się u Państwa poważna przeprowadzka? Jednym z rozwiązań jest zatrudnienie firmy, która w tym pomorze, ale jako że wiązać się to będzie z niemałymi pieniędzmi, podpowiadamy inne rozwiązanie. Wypożyczcie Państwo samochód dostawczy z naszej firmy FORCAR! Tym sposobem zaoszczędzicie sporą kwotę, a nie będziecie zmuszeni do przewożenia ciężkich mebli samochodem osobowym ;) Zapraszamy http://forcar.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
FORCAR oferuje usługi holowania i pomocy drogowej. Pomożemy każdej osobie, która liczy na wsparcie przy przewiezieniu samochodu niedopuszczonego do ruchu, bądź w sprowadzeniu auta z zagranicy. Zapraszamy do współpracy http://forcar.com.pl/kontakt/! Na nas możecie Państwo liczyć 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kiedy zdecydujecie się Państwo wypożyczyć samochód z wypożyczalni auto firmy FORCAR z Pruszcza Gdańskiego możecie mieć pewność, że formalności zajmą Wam tylko chwilę. Ograniczyliśmy je do minimum, bowiem zdajemy sobie sprawę, że Klienci wolą wsiąść do samochodu i zająć się swoimi sprawami, aniżeli wypełniać stertę dokumentów. Zapraszamy http://forcar.com.pl/kontakt/!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcecie Państwo skorzystać z jednej z usług firmy FORCAR z Pruszcza Gdańskiego, jaką jest wypożyczalnia samochodów, musicie mieć skończone 21 lat, prawo jazdy kategorii B oraz minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu auta. Następnie wystarczy, że uiścicie kaucję, podpiszecie umowę i możecie ruszać w drogę. Zapraszamy http://forcar.com.pl/kontakt/!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Korzystając z usług firmy FORCAR z Pruszcza Gdańskiego koło Gdańska możecie Państwo liczyć na pełną pomoc, gdy Wasz samochód odmówi posłuszeństwa. Naprawimy awarię, a jeśli zajdzie taka potrzeba odholujemy auto do warsztatu, jak też zapewnimy Państwu auto zastępcze. Zapraszamy do kontaktu http://forcar.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded