Profile

Cover photo
İlker Melikoğlu
107 followers|96,293 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

İlker Melikoğlu

Shared publicly  - 
 ·  Translate
İstediğin sayfa şu anda görüntülenemiyor. Sayfaya geçici olarak erişilemiyor, tıkladığın bağlantı artık çalışmıyor olabilir ya da bu sayfayı görüntülemeye iznin olmayabilir. Ana sayfaya dön · Kaydol · Giriş Yap · Messenger · Mobil · Arkadaşlarını Bul · Kartlar · Kişiler · Sayfalar · Yerler ...
1
Add a comment...

İlker Melikoğlu

Shared publicly  - 
 
Uluslararası Kapadokya Kupası ve 4. Kademe Oryantiring yarışmaları 
Türkiye Oryantiring Federasyonu ve Göreme Belediyesi tarafından organize edilen Uluslararası Kapadokya Kupası ve 4. Kademe Oryantiring yarışmaları 1.gün Göreme, 2.gün Gülşehir ve 3.gün Mustafapaşa’da yapıldı.
Türkiye Oryantiring Federasyonu Tokat temsilcisi İlker Melikoğlu;
İtalya, Almanya, İsveç, Norveç, Rusya, Azerbaycan ve Türkiye’den yaklaşık 1300 sporcu kaygan kumlu bir zemin, peribacaları ve avlulu taş evler arasında koştu. Zemin tehlikeli olduğu için takım sıralamalarındaki yerimizi korumak amaçlı çocuklarımızı riske atmadan yarıştık, Niksar Belediyespor Oryantiring takımından E18B kategorisinde Tufan Baykal Türkiye 3.sü oldu artık sıra son şampiyonluk yarışı Çanakkale’ye geldi. Dedi.
 ·  Translate
4
Kadir ALTINNUR's profile photo
 
Tebrik eder,başarılarının devamını dilerim.
 ·  Translate
Add a comment...

İlker Melikoğlu

Shared publicly  - 
 
Alanya’da oryantiring
Antalya'nın Alanya İlçesi'nde düzenlenen 'Uluslararası Oryantiring Günleri ve 3'üncü Kademe Mustafa Karataş Yarışması sona erdi.
Türkiye Oryantiring Federasyonu Tokat İl Temsilcisi İlker Melikoğlu yaptığı açıklamada;
Niksar ilçemiz, oryantiring organizasyonlarında iki kolda yarışmaktadır: Niksar Danişmentgazi Anadolu Lisesi olarak Okul Sporları Yarışmaları ve Niksar Belediyespor olarak Türkiye Oryantiring Federasyonunun düzenlediği Türkiye ligi yarışları. Niksar Danişmentgazi Anadolu Lisesi Okul Sporları Yarışmaları Ordu grup yarışlarında finale kaldı ve Muğla ilinde şampiyonluk için mücadele edecek.
Türkiye Oryantiring Federasyonu'nun düzenlediği Uluslararası Alanya Oryantiring Günleri ve 3'üncü Kademe Mustafa Karataş Yarışması'nda ise 1580 sporcu yarıştı. Türkiye ve dünya sıralamasına puan verilen (WRE) kısa etap yarışında, 10 yaş üzerindeki kadın ve erkek sporcular mücadele etti. Cebeli Reis mevkkiinde orta mesafe, Gedevet Yaylası mmevkiinde uzun mesafe,  Alanya kalesi eteklerinde sürat yarışları şeklinde icra edilen yarışmada sporcular, yaş gruplarına göre ortalama 2 ile 11 kilometre arasında mesafede yarıştı. Yarışmaların ardından kategorilerinde dereceye girenlere madalyaları verildi. 
Niksar Belediyespor oryantiring takımından E18B kategorisinde Enes Şahin Türkiye 3.sü oldu. Dedi. 
 ·  Translate
2
Add a comment...

İlker Melikoğlu

Shared publicly  - 
 
Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Oryantiring Şampiyonası 1. Kademe Dilay-Cem Kerman Yarışları, Burdur'un Bucak ilçesinde yapıldı. 
Türkiye Oryantiring Federasyonu Tokat İl temsilcisi İlker MELİKOĞLU yaptığı açıklamada; iki gün süren yarışmalar Sazak ve Çere mevkiinde yapıldı 50 ilden 34 kategoride yaklaşık 1200 sporcu katıldı. Bu yarışla 2015 yılı sezonu da başladı. E18B kategorisinde Niksar Belediyespor Oryantiring Takımından Samet KAYALIER birinci oldu. 2014 yılında 12. Sınıftan mezun olan ve takımız sporcuları Şafak KARAMAN Kastamonu üniversitesi, Abdullah GÜNGÖR ise Oryantiring branşından Malatya İnönü Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Okulunu kazanmışlardı böylece takımın üniversiteye gönderdiği öğrenci sayısı 14 oldu dedi. Niksar Belediyespor Oryantiring Takımın altyapısını Niksarlı gençlerin oluşturduğunu dış transfer yapmadıklarını vurgulayan MELİKOĞLU, gençlerin yetişmesinde bu imkânı tanıyan önceki başkan ve yönetim kurullarının yanı sıra şimdiki Niksar Belediyespor başkanı ve aynı zamanda Niksar Belediye başkanı olan Sayın Özdilek ÖZCAN’A ve sayın yönetim kuruluna teşekkür ederken sayın başkana tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletirim dedi. 
 ·  Translate
1
Add a comment...

İlker Melikoğlu

Shared publicly  - 
 
Gürlevik şelalesi/ Erzincan
4
Add a comment...
Have him in circles
107 people
CİHAT TAŞKIN's profile photo
umut basoglu's profile photo
Tekin Çolakoğlu's profile photo
özgür göze's profile photo
Sema Erdem's profile photo
Mehmet Türkü's profile photo
Yusuf Serkan Bilgiç's profile photo
Mahmut Coşkun's profile photo
Engin GÖZE's profile photo

İlker Melikoğlu

Shared publicly  - 
 
Oryantiring Gelişim Kampı/Niksar 
Oryantiring sporunun marka şehri Niksar da 10-20 ağustos 2015 tarihlerinde Oryantiring gelişim kampı yapıldı. Kampa İstanbul, Ordu, Antalya, Kayseri, Bursa, Ankara, Çorum’dan ve ev sahibi Tokat’tan sporcular katıldı. Oldukça başarılı geçen kampın konaklama ihtiyacını İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi yurdunu açarak, yemek ve şehir içi ulaşımını Niksar Belediyesi, şehirler arası ulaşım ve eğitim giderlerini Türkiye Oryantiring Federasyonu karşıladı.  
Kampa altmış yedi sporcu ve on beş eğitici-antrenör katıldı. Sporcular sporun yanı sıra kültürel etkinliklerde de bulundular. Niksar şehir gezisi, Tokat Ballıca Mağarası gezisi, Çamiçi yayla pikniğinin yanı sıra mahalli sanatçılarımız eşliğinde eğlendiler. 
Kampı Niksar belediye başkanı Sayın Özdilek Özcan ve Türkiye Oryantiring federasyonu başkanı Sayın Tekin Çolakoğlu ziyaret edip sporcularla kahvaltı yaptılar. Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Cemil Çağlar ise Ballıca mağarası gezisi dönüşü öğle yemeği ikram ettiler. 
Kampın başarılı geçmesindeki emeklerinden dolayı Niksar belediye başkanı Sayın Özdilek Özcan’a, Türkiye Oryantiring federasyonu başkanı Sayın Tekin Çolakoğlu’na, Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Cemil Çağlar’a ve Niksar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Rahmi Şavlı’ya teşekkür ederiz. 
Niksar Belediyespor Oryantiring Takımı, Okul Sporları ligi ve Türkiye Oryantiring liginde yarışmaktadır. 
İlker Melikoğlu
Tof Tokat İl Temsilcisi
Kamp Müdürü 
 ·  Translate
1
Add a comment...

İlker Melikoğlu

Shared publicly  - 
 
Muğla Liselerarası Oryantiring Türkiye Şampiyonası
Türkiye Oryantiring Federasyonu ile Okul spor Yurtları Federasyonu tarafından Muğla’da 05 Mart 2015 Perşembe günü düzenlenen Liselerarası Oryantiring Türkiye Şampiyonası sona erdi.
Muğla’nın Menteşe ilçesi Yaraş Kent Ormanında 30 ilden yaklaşık 350 sporcunun mücadele ettiği şampiyonaya bu yıl ilk defa askeri liseler de katıldı. 
Türkiye Oryantiring Federasyonu Tokat İl Temsilcisi ve Tokat Niksar Danişmentgazi Anadolu Lisesi Oryantiring Takımı Antrenörü İlker Melikoğlu yaptığı açıklamada;
Okul sporları yarışlarında ilk dört takım kupa kaldırmaktadır. Askeri liselerin katılması dengeleri değiştirdi. Bizler “boş zamanları değerlendirme” amaçlı spor yaparken onlar aylarca kamp yapabilmekte ve daha iyi hazırlanmaktadır. Buna rağmen bütün sivil liseleri geçip Gençler A ve Gençler B kategorilerinde Türkiye 4.lüğünü kazanmamız tesadüfi değildir. Tokat ilimizi ve okulumuzu üst düzey temsil ettikleri için tüm sporcu çocuklarımı gözlerinden öpüyorum. 
Genç Erkekler A kategorisinde İstanbul Kuleli Askeri Lisesi birinci, Bursa Işıklar Askeri Lisesi ikinci, İzmir Maltepe Askeri Lisesi üçüncü ve Tokat Niksar Danişmentgazi Anadolu Lisesi dördüncü oldu. Genç Kızlar A kategorisinde Kütahya Tavşanlı Anadolu Lisesi birinci, Kütahya Tavşanlı Atatürk Anadolu Lisesi ikinci, Balıkesir 100. Yıl Meslek Teknik Anadolu Lisesi üçüncü ve Eskişehir Anadolu Lisesi dördüncü oldu.
Genç Erkekler B kategorisinde Bursa Işıklar Askeri Hava Lisesi birinci, İzmir Maltepe Askeri Lisesi ikinci, İstanbul Kuleli Askeri Lisesi üçüncü ve Tokat Niksar Danişmentgazi Anadolu Lisesi dördüncülüğü elde etti. Genç Kızlar B kategorisinde ise Ankara Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi birinci, Kütahya Tavşanlı Anadolu Lisesi ikinci, Balıkesir Cumhuriyet Anadolu Lisesi üçüncü ve Gaziantep Gürbüz Bayal Anadolu Lisesi de dördüncülüğü elde etti.
Ferdi yarışlarda ise genç erkekler A kategorisinde Bursa Işıklar Askeri Hava Lisesinden İbrahim Dilek birinci, İstanbul Kuleli Askeri Lisesinden Talha Günday ikinci ve Bursa Işıklar Hava Lisesinden Samet Gökmen üçüncü oldu. Genç Erkekler A kategorisinde Bursa Işıklar Askeri Hava Lisesinden Kadircan Çakan birinci, İstanbul Kuleli Askeri lisesinden Samet Özbilgin ikinci ve Tokat Niksar Danişmentgazi Anadolu Lisesinden Hüseyin Aydın üçüncülüğü elde etti.
Yarışmada dereceye giren sporcuların ödüllerini Türkiye Okul Sporları Federasyonu Başkanı Ayhan Pala, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker, Muğla Okul Sporları İl Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. T. Osman Mutlu, Muğla Oryantiring Federasyonu İl Temsilcisi Dr. Gökhan İrez, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Recep Gürsoy tarafından verildi.
Burada şampiyon olan karma ve okul takımlarımız 18-24 2015 tarihinde Antalya Kemer Tekirova’da düzenlenen Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil edecekler dedi. 
 ·  Translate
3
Add a comment...

İlker Melikoğlu

Shared publicly  - 
 
Muz diyarında oryantiring
Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından Anamur Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen Çavuşpınarı Parkı önünde Muz Dağıtımı ile başlayan program Türkiye 2014-2015 2. Kademe Oryantiring Yarışları Anamur Malaklar ve İskele Mahallelerindeki yarışlar ve ödül töreni ı ile tamamlandı.
Türkiye Oryantiring Federasyonu Tokat temsilcisi İlker Melikoğlu; 20 Aralık 2014 Cumartesi günü saat 09:30′da Çavuşpınarı Parkı önünde Muz Dağıtımı ve Anamur Yöresi halkoyunları Gösterisi ile başlayan programda saat 10:30′da Malaklar Ortaokulu’nda ilk çıkışlar verildi. Arazide gerçekleşen yarışmalarına yaklaşık 1200 sporcu katıldı. Anamur Belediyesi Malaklar’da 1500 kişiye Tavuklu Pilav ve ayran ikramında bulundu. Yarışlarda dereceye giren sporculara ödülleri saat 15:00′te Yeni Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törenle verildi. Yarışmada Niksar Belediyespor oryantiring takımı E18B kategorisinde Tufan Baykal ile bir Türkiye birinciliği, Enes Şahin ile bir Türkiye ikinciliği kazandı dedi. 
 ·  Translate
2
Add a comment...

İlker Melikoğlu

Shared publicly  - 
 
Keşiş dağı Esence zirvesi 3549 metre Erzincan
 ·  Translate
4
Add a comment...

İlker Melikoğlu

Shared publicly  - 
 
ZOR DURUMDAKİ MÜSLÜMANLARA YARDIM DİLEMEK EKSİK, İYİ DURUMDA OLANLARA ALLAH AKIL FİKİR VERSİN.
 ·  Translate
1
Kadir ALTINNUR's profile photo
 
Amin

Add a comment...
People
Have him in circles
107 people
CİHAT TAŞKIN's profile photo
umut basoglu's profile photo
Tekin Çolakoğlu's profile photo
özgür göze's profile photo
Sema Erdem's profile photo
Mehmet Türkü's profile photo
Yusuf Serkan Bilgiç's profile photo
Mahmut Coşkun's profile photo
Engin GÖZE's profile photo
Basic Information
Gender
Male
Story
Tagline
Asla vazgeçmem
Links