Profile cover photo
Profile photo
Hak-Car s.c.
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Gwarantujemy, że po wizycie w naszym warsztacie będą Państwo jeździć sprawnym oraz bezpiecznych pojazdem. Regularne kontrole diagnostyczne są wymagane prawnie, ale przede wszystkim należy je wykonywać w trosce o bezpieczeństwo swoje i innych. Zapraszamy na http://hakiszczecin.pl/warsztat/.

Add a comment...

Post has attachment
Prowadzimy sprzedaż oraz montaż atestowanych haków samochodowych, ale możecie nam również powierzyć naprawy oraz wymianę części w Waszych autach. Wykonujemy także kontrole diagnostyczne pojazdów. Więcej o nas na http://hakiszczecin.pl/warsztat/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pojawiliśmy się na rynku motoryzacyjnym w 1990 roku i od tamtego momentu oferujemy montaż haków holowniczych w samochodach osobowych. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo! Zapraszamy na http://hakiszczecin.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Hak Car zajmuje się montowaniem haków samochodowych w Szczecinie. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą to zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajdują się wszystkie szczegółowe dane teleadresowe oraz formularz kontaktowy. Więcej informacji na http://hakiszczecin.pl/.

Add a comment...

Post has attachment
Pamiętając, że poruszanie się po drogach Unii Europejskiej z na stałe zamontowanym hakiem jest niezgodne z przepisami, warto pomyśleć o modelach chowanych lub łatwych do zdjęcia. Najbardziej popularnym rozwiązaniem są haki z automatycznie zdejmowaną kulą. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie są inne opcje to zapraszamy na www.hakiszczecin.pl.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Hak holowniczy znacznie poprawi Twoje możliwości transportowe! Nie przejmuj się, jeśli Twój bagażnik jest za mały – wystarczy zamontować hak i wszystkie problemy przewozowe znikną. Skorzystaj z rad profesjonalistów i odwiedź naszą stronę www.hakiszczecin.pl.

Photo
Add a comment...

Producenci haków holowniczych prześcigają się na rynku w dostarczaniu coraz to ciekawszych rozwiązań, dlatego nowoczesne haki są funkcjonalne, bezpieczne oraz łatwe w użytkowaniu. W Hak Car sprzedajemy i montujemy haki holownicze dobierając je do Państwa potrzeb! Więcej informacji uzyskasz na www.hakiszczecin.pl.

Add a comment...

Post has attachment
W Polsce regulacje prawne nie wymagają od użytkowników haka holowniczego jego demontowania lub chowania jego wystającej części w przypadku, gdy nie ciągniemy przyczepy. Przepisy zabraniają poruszać się tylko z kulą zaczepu, która może ograniczyć widoczność tablicy rejestracyjnej lub świateł przeciwmgielnych. Jeżeli chcesz założyć hak to zapraszamy na www.hakiszczecin.pl.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Marzysz o wycieczce rowerowej po Bieszczadach? Chcesz zabrać rowery na wakacje, ale nie masz jak włożyć ich do swojego samochodu? Bagażnik na hak nie wchodzi w grę, bo nie masz haka? Odwiedź warsztat HAK-CAR, gdzie zamontujemy Ci odpowiedni hak! Od teraz wszystkie wakacyjne wyjazdy będą dużo prostsze! Więcej na http://hakiszczecin.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zanim zostawisz swoje auto w warsztacie warto, żebyś wiedział, jakiego rachunku możesz się spodziewać po wykonaniu usługi. Na naszej stronie znajdziesz szacowany cennik większości świadczonych przez nas usług. Więcej informacji na http://hakiszczecin.pl/cennik-uslug/.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded