Profile cover photo
Profile photo
KN Meble. Meble biurowe. Utylizacja mebli
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Wykładziny biurowe warto często wymieniać. Każdego dnia setki osób spaceruje w różnego rodzaju obuwiu po wykładzinie, wskutek czego w niedługim czasie staje się ona mocno zniszczona i nieestetyczna. Zadbaj o wizerunek firmy i komfort pracowników i wymień wykładzinę na nową. A po zużytą, jak i po inne niepotrzebne już elementy wyposażenia biur przyjedzie firma KN Meble, zapraszamy - http://www.knrecykling.pl/uslugi/utylizacja-mebli.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wymiana mebli biurowych? Co jakiś czas jest niezbędna, gdyż codziennie eksploatowane biurka i krzesła szybko się niszczą. Co w takiej sytuacji zrobić z niepotrzebnymi meblami biurowymi? Najlepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Zachęcamy do kontaktu z KN Meble – zajmujemy się profesjonalną utylizacją mebli. http://www.knrecykling.pl/uslugi/utylizacja-mebli
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba naszej firmy mieści się przy ul. Domaniewskiej 22 w Warszawie. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy nie tylko okoliczne biura. Zajmujemy się utylizacją elektroniki oraz mebli. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu. Niezbędne dane znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.knrecykling.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sprzęt taki jak wiertarki czy piły po pewnym czasie nie nadaje się już do naprawy. W takiej sytuacji pozostaje kupić nowe urządzenia. Co jednak zrobić ze starym, zużytym sprzętem? Odbiorem niepotrzebnych elektrośmieci zajmie się nasza firma. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, zapraszamy - http://www.knrecykling.pl/uslugi/utylizacja-elektroniki.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie utylizacji i recyklingu elektrośmieci. Przyjedziemy i odbierzemy elektrośmieci w uzgodnionym terminie, następnie zajmiemy się ich załadunkiem i wywozem. Po demontażu i segregacji elektrośmieci przekazujemy odpady do wykorzystania jako surowiec wtórny, a Klient otrzymuje dokumenty potwierdzające przekazanie mebli. Zachęcamy do współpracy - http://www.knrecykling.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przy przeprowadzce firmy do nowego biura często okazuje się, że meble są już sfatygowane i zamiast je transportować, lepiej będzie kupić nowe. Co w takiej sytuacji zrobić ze starymi meblami? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Specjalizujemy się w utylizacji wyposażenia biur, banków gabinetów i sal konferencyjnych - http://www.knrecykling.pl/uslugi/utylizacja-mebli.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Azbest wykorzystuje się w urządzeniach elektrycznych i elektronicznych. Azbest jest przyczyną wielu groźnych chorób np. pylicy azbestowej, raka płuc i nowotworu międzybłoniaka opłucnej. Nie wyrzucaj elektrośmieci do zwykłego śmietnika, zadzwoń po fachowców, którzy zajmą się utylizacją sprzętu elektronicznego - http://www.knrecykling.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Elektrośmieci zawierają mnóstwo substancji szkodliwych. Jeśli wydostaną się z nieodpowiednio składowanego urządzenia, przenikną do gleby, wód gruntowych i powietrza. A to oznacza, że stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia i życia roślin, zwierząt oraz człowieka. Dlatego tak istotna jest utylizacja elektrośmieci. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie - http://www.knrecykling.pl/uslugi/utylizacja-elektroniki.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded