Profile cover photo
Profile photo
Sal-Dental s.c. Saletnik J.T.
About
Posts

Post has attachment
Każdy klient, który podejmuje współpracę z naszą hurtownią artykułów stomatologicznych, może liczyć na nasze wsparcie techniczne. Pomagamy dobrać odpowiednie produkty w atrakcyjnych cenach. Więcej o nas i ofercie przeczytacie na stronie http://www.sal-dental.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mali pacjenci gabinetów stomatologicznych są najbardziej wymagający. Do nich trzeba mieć nie tylko podejście, ale i odpowiednie wyposażenie. W ofercie naszej hurtowni znajdziecie odpowiednie akcesoria. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.sal-dental.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szeroka oferta narzędzi stomatologicznych, które znajdziecie w naszej hurtowni, gwarantuje klientom profesjonalne wyposażenie gabinetów. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.sal-dental.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Materiały stomatologiczne muszą posiadać odpowiednie atesty, które gwarantują bezpieczeństwo i najwyższą jakość. W naszej hurtowni znajdziecie wyłącznie sprawdzone produkty. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.sal-dental.pl/ . Zapraszamy.
Add a comment...

W stomatologii ważne jest korzystanie z najwyższej jakości produktów, które zagwarantują solidność i funkcjonalność na długie lata. W ofercie naszego sklepu http://www.sal-dental.pl znajdziecie wszystkie produkty, które powinny znaleźć się w waszym gabinecie. Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Sterylizacja sprzętu stomatologicznego gwarantuje bezpieczeństwo i higienę. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie wiele produktów do sterylizacji, między innymi filtry bakteryjne, paski do kontroli sterylizacji, pojemniki i wiele innych. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.sal-dental.pl/k94,higiena-w-gabinecie-sterylizacja.html . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Ochrona w gabinecie stomatologicznym powinna obejmować zarówno pacjenta, jak i stomatologa. Dlatego też przy każdym zabiegu dentysta powinien korzystać z maseczki ochronnej. W naszej ofercie http://www.sal-dental.pl/ znajdziecie tego typu produkt. Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Asortyment naszego sklepu internetowego stale jest powiększany o nowe produkty. Szybko reagujemy na potrzeby klientów. Zależy nam, aby każdy w naszym sklepie mógł znaleźć materiały czy sprzęt stomatologiczny, którego potrzebuje. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://www.sal-dental.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcecie kompletnie wyposażyć swój gabinet stomatologiczny i szukacie hurtowni, w której znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie? Właśnie ją znaleźliście. Szeroka oferta i konkurencyjne ceny gwarantowane. Dane kontaktowe do nas znajdziecie na stronie http://www.sal-dental.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy chce mieć piękne, białe zęby. Coraz częściej w gabinetach stomatologicznych wykonywane są zabiegi wybielające. W naszym sklepie www.sal-dental.pl znajdziecie szeroki wybór środków do tego zabiegu. Zapraszamy serdecznie.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded