Profile cover photo
Profile photo
Everton. Przedsiębiorstwo Specjalistyczne. Technika diamentowa. Kozłowski S.
2 followers
2 followers
About
Posts

Jeżeli w trakcie przeglądania naszej oferty nasunęły się Państwu jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Konsultanci udzielą szczegółowych informacji oraz pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania. Dokładne dane teleadresowe umieszczone zostały na stronie internetowej: http://evert.pl/.

Post has attachment
Przedsiębiorstwo Everton realizuje zlecenia przy użyciu nowoczesnych wiertnic, które wyposażone zostały w diamentowe wiertła. Zajmujemy się przede wszystkim wydrążaniem otworów. Jeżeli szukacie Państwo fachowców, którzy pomogą Wam z remontem budynku to zapraszamy: http://evert.pl/.
Photo

Jako piersi w Polsce zaczęliśmy świadczyć kompleksowe usługi wyburzeniowo – modernizacyjne, przy użyciu nowoczesnych robotów wyburzeniowych typu Brokk. Jesteśmy rzetelną firmą, która na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim dobro i zadowolenie swoich klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty: http://evert.pl/robot-demolition.htm.

Post has attachment
Jesteśmy w posiadaniu pił drogowych z napędem spalinowym i elektrycznym. Za ich pomocą możemy ciąć dowolny materiał na głębokość do 42 cm. Dzięki dużej mocy silnika oraz dużemu napędowi jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie polecone nam prace w szybki i skuteczny sposób. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo na stronie internetowej: http://evert.pl/ciecie-posadzek.htm.
Photo

Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Przypominamy, że siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu, jednak do współpracy zapraszamy klientów z całej Polski. Po więcej informacji zapraszamy na: http://evert.pl/.

Post has attachment
Technologii kruszenia szczękami przenośnymi oraz rozrywania betonu używa się w miejscach, w których niemożliwe jest zastosowanie zwykłych młotów udarowych oraz techniki diamentowej. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej to zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: http://evert.pl/.
Photo

Wykonujemy cięcia korekcyjne. Używa się ich w przypadku docinania fragmentów schodów lub podestów oraz poszerzania otworów okiennych i drzwiowych. Szczegółowy opis oferty umieszczony został na stronie internetowej: http://evert.pl/. Zapraszamy!

Post has attachment
Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe oraz fachową kadrę pracowniczą. Współpraca z naszą firmą to gwarancja dobrze wykonanych prac. Korzystamy z najnowszych technologii, dzięki czemu osiągamy najlepsze wyniki: http://evert.pl/.
Photo

Jesteśmy w posiadaniu nowoczesnego zaplecza sprzętowego. W trakcie przeprowadzania robót korzystamy między innymi z wiertnic, nożyc do kucia oraz pił tnących w betonie oraz żelbecie. Szczegółowy wykaz wszystkich urządzeń i maszyn umieszczony został na stronie: http://evert.pl/sprzet.htm.

Post has attachment
Serdecznie zachęcamy wszystkich państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Siedziba naszego przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Poznaniu, jednak obsługujemy również klientów z innych miast Polski, m.in. Szczecina. Więcej informacji o charakterze naszej działalności znajdziecie na stronie: http://evert.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded