Profile cover photo
Profile photo
k6 trolli
15 followers -
Wydawcy starych gier fabularnych: "Tunnels & Trolls" i 'Metamorphosis Alpha"
Wydawcy starych gier fabularnych: "Tunnels & Trolls" i 'Metamorphosis Alpha"

15 followers
About
Posts

Post has attachment
Wybieramy się na Copernicon - to już za tydzień! Zapraszamy na piątkowe wprowadzenie do "Metamorphosis Alpha" (g. 19:00) oraz na sobotnią sesję w MA (g. 17:00).
Photo

Michael Curtis o twórczości Briana Aldissa i jej wpływie na gry fabularne: http://goodman-games.com/blog/2017/08/27/rip-brian-aldiss/

Post has attachment
W serwisie Polter.pl ukazała się recenzja "Piekielnej menażerii". Dziękujęmy! :)

Post has attachment
k6 trolli wybiera się na Polcon 2017 Lublin (to już za tydzień!). Zapraszamy na prezentację "Metamorphosis Alpha" i dwie sesje demonstracyjne: "Tunnels & Trolls" i "Metamorphosis Alpha". Szczegóły: http://k6trolli.pl/k6-trolli-na-polconie/

Post has attachment
W ten weekend, na warszawskim konwencie Bazyliszek, będzie można posłuchać o Metamorphosis Alpha, a później zagrać sesję. Zapraszamy na sobotnią prelekcję oraz wspólną zabawę w odkrywanie tajemnic "Wardena". Na sesję można zapisać się online już teraz lub na konwencie.

Post has attachment
Jakiś czas temu +Erpegowe Piekiełko zorganizowało konkurs na nowe potwory do METAMORPHOSIS ALPHA. Nadesłane prace opisywały istoty straszne i dziwne, doskonale pasujące do niesamowitego świata "Wardena". Z przyjemnością zatem prezentujemy dziesięć przerażających robotów, mutantów i nie tylko, które narobią kłopotów niejednej drużynie. Stwory zilustrował niezrównany Marcin Adamczyk.

Post has attachment
"Chronicles from the Warden" to pierwszy tom antologii opowiadań osadzonych w realiach "Metamorphosis Alpha". Wśród autorów nie zabrakło oczywiście twórcy gry, Jamesa M. Warda. Książkę można kupić w wydaniu papierowym i elektronicznym na Amazon.com.

Post has attachment
Na portalu Polter.pl ukazała się recenzja polskiego wydania "Metamorphosis Alpha". Dziękujemy! :)

Jeśli wybieracie się na Pyrkon, zajrzyjcie na stoisko wydawnictwa +Gindie​. Znajdziecie tam podręczniki do "Metamorphosis Alpha" wraz z dodatkiem "Mordercza mila" oraz "Tunnels & Trolls". Przydadzą się w sam raz na konwentową sesję. :)

Post has attachment
Na blogu "Inne Światy" ogłoszono wyniki konkursu na mapę pokładu okrętu gwiezdnego "Warden" do "Metamorphosis Alpha". Zwycięzcom gratulujemy, a mapki polecamy wszystkim zainteresowanym. :)
Wait while more posts are being loaded