Profile cover photo
Profile photo
GO69 Sp. z o.o. Chorzów
About
Posts

Wypożyczalnia samochodów osobowych i wynajem busów.

Go Rentals to wypożyczalnia samochodów oferująca wynajem aut osobowych, dostawczych i busów w Chorzowie, Krakowie i w bezpośrednim sąsiedztwie wymienionych miast. Podstawiamy samochody pod wybrany przez wynajmującego adres, dając Państwu możliwość skorzystania z nich również na lotniskach Pyrzowice Okęcie, Modlin i Balice. Oferujemy między innymi następujące auta: Opel Corsa, Ford Focus, Skoda Octavia i wielu innych. Ponadto oferujemy wynajem busów, które zapewnią komfort podróży nawet dziewięciu osobom oraz samochodów dostawczych, stworzonych do transportu wszelkich ładunków.

Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest Państwa czas, dlatego nasze formalności zredukowaliśmy do minimum – wystarczy skorzystać z dostępnego na naszej stronie formularza rezerwacji, wybrać interesujący model, miejsce jego odbioru i zwrotu oraz niezbędne dane. Oczekujemy od Klientów jedynie kaucji zwrotnej oraz przedstawienia dokumentów przy przekazaniu wynajmowanego samochodu – dowodu osobistego/paszportu i ważnego prawa jazdy. W naszej wypożyczalni samochodów każde zlecenie realizujemy indywidualnie, oferując krótko- lub długoterminowy wynajem aut i busów. Takie podejście owocuje współpracą zarówno z Klientami indywidualnymi, jak również z firmami i instytucjami, które mają odmienne potrzeby i którym wynajmowany środek transportu posłuży do odmiennych celów.

Samochody wypożyczamy na mi. jedną dobę, a czas ten liczony jest od momentu rozpoczęcia wynajmu. Istnieje możliwość podstawienia samochodu pod dowolny adres na terenie miast: Kraków, Katowice, Sosnowiec, Oświęcim, Tychy, Chorzów, Bytom, Zabrze oraz na Lotniskach: Katowice – Pyrzowice Warszawa Okęcie i Modlin i Kraków – Balice.
Add a comment...

Post has attachment
http://www.e-go69.com/artykuly/60/wynajem_auta_przez_internet__czy_to_jest_dobry_pomysl

Wynajem samochodów przez internet – czy to jest dobry pomysł?
Pomimo tego, że Polacy mają w swoich garażach coraz więcej samochodów, coraz częściej też korzystają z wypożyczalni samochodów. Jak nietrudno zaobserwować, niemal z dnia na dzień stajemy się coraz bardziej świadomymi nabywcami dóbr, przez co szukamy okazji do zmniejszenia wydatków, czytamy podpisywane umowy itd. Go Rental Cars pomaga wypożyczyć samochód w wielu miastach Polski. Musimy jedynie wypełnić wszystkie pola w formularzu i można szybko wypożyczyć auto. Wypożyczanie samochodów staje się coraz popularniejszym sposobem na przemieszczanie się podczas np. podróży służbowych. Samochód z wypożyczalni pozwala szybciej i wygodniej przemieszczać się niż korzystając z komunikacji miejskiej czy taksówek. Zanim jednak wypożyczymy pojazd warto świadomie wybrać godną zaufanai wypożyczalnię korzystając m.in. z informacji zawartych w internecie.
Add a comment...

Jest szansa na przebicie w roku 2016 poziomu 400 tys. rejestracji osobówek

Sprzedaż nowych samochodów osobowych w całym 2016 roku może przekroczyć 400 tys. sztuk - uważają eksperci Exact Systems, firmy zajmującej się kontrolą jakości podzespołów do samochodów. W całym 2015 roku zarejestrowano 354.975 samochodów osobowych.
"Szacuje się, że w Polsce 2016 rok może przynieść wzrost na poziomie nawet 15 proc. rdr, co dałoby wynik powyżej 400 tys. sztuk. Biorąc pod uwagę ostatnie lata, kiedy wolumeny sprzedaży w naszym kraju były na bardzo niskim poziomie, taki wynik będzie rzecz jasna bardzo dobrym rezultatem. Tymczasem potencjał Polski jest dużo większy. Na przykład w Hiszpanii, która pod względem wielkości i liczby ludności jest podobna do naszego kraju, w zeszłym roku zostało sprzedanych 1 mln aut.
Z danych Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Pojazdów ACEA wynika, że polski rynek jest w najlepszej formie od paru lat. W lipcu Polacy kupili ponad 31 tys. nowych osobówek (+5,4 proc. rdr), a w sierpniu ponad 28 tys. (+20,2 proc rdr).

Właścicielami nowych samochodów osobowych zakupionych w ciągu ośmiu miesięcy tego roku w aż 66,7 proc. są firmy, a tylko 33,3 proc. nabywców to klienci indywidualni. W porównaniu do analogicznego okresu zeszłego roku, udział firm w strukturze klientów zwiększył się o ponad 3 pkt. proc.

Najczęściej kupowaną marką samochodową w segmencie osobówek od stycznia do sierpnia tego roku w Polsce była Skoda, która ma ponad 12,5 proc. udział w rynku. Kolejną pozycję zajęła Toyota, wyprzedzając minimalnie Volkswagena.
W ogólnym zestawieniu modeli na pierwszym miejscu jest Skoda Octavia, na drugim Skoda Fabia, na trzecim zaś Opel Astra.
Add a comment...

Post has attachment
http://www.e-go69.com/pl/news,48
Go Rental Cars WYNAJEM SAMOCHODÓW

Witam, zapraszamy do korzystania z usług naszej Wypożyczalni aut osobowych Go Rental Cars. Posiadamy, ekonomiczne samochody różnych klas, z interesującym wyposażeniem, na przykład komputerem pokładowym itp. Oferujemy także bezpłatny wynajem z polisy ubezpieczeniowej sprawcy kolizji czy wypadku.
Add a comment...

Post has attachment
W Krakowie tworzona jest aplikacja pokazująca wolne miejsca do parkowania

Znalezienie wolnego miejsca w Krakowie na zaparkowanie samochodu to nie lada problem zarówno dla mieszkańców miasta, jak i osób Kraków odwiedzających. Każdy zmotoryzowany użytkownik dróg, który przyjechał samochodem do centrum miasta, zapewne natknął się na tego typu kłopoty.
Opisywany system ma działać w ten sposób, że kierowca otrzyma informację o tym, czy w miejscu objętym systemem jest wolne miejsce postojowe. Dzięki temu z odpowiednim wyprzedzeniem będzie wiedział, czy powinien się kierować w ten rejon, czy raczej szukać miejsca w innym rejonie. Aplikacja będzie dysponowała informacjami z ulic Szlak, Warszawską, Ogrodową oraz Plac Matejki. Na każdej z nich mają być czujniki, które będą wskazywać ilość dostępnych, wolnych miejsc parkingowych. Dzięki temu rozwiązaniu ograniczy się emisja spalin, będzie również bezpieczniej, bo prowadzący samochody będą skupiać się na drodze, zamiast rozglądać się za miejscem.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.e-go69.com/pl/news,42
Wynajem Aut osobowych

Atrakcyjny wynajem średnio i długoterminowy.
Hyundai I30, Skoda Octavia, Suzuki Swift i wiele innych.
Każdy samochód wyposażony jest w klimatyzację, jest ubezpieczony w zakresie OC, AC, NNW i Assistance i serwisowany.
Auta są fabrycznie nowe lub nie starsze niż 2 lata w zależności od wybranej opcji wynajmu.
Możliwość wypożyczenia pojazdu w dowolnym punkcie kraju
Zapraszamy na naszą stronę.
Add a comment...

Rent Car Go: Wynajem w wypożyczalni samochodów - Kraków
Jeżeli chcą Państwo wynająć auto, zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu wynajmu.
bardzo wszechstronna flota pojazdów daje Wam swobodę wyboru danego modelu samochodu.
W naszych punktach wynajmu samochody mamy dostępne w przeciągu kilku godzin.
Nasze wysiłki skupiamy na tym, aby nasi klienci chcieli wracać do naszej firmy.
Gwarantujemy pełną obsługę związaną z wyborem i eksploatacją samochodu
W swojej ofercie posiadamy program samochód zastępczy z OC sprawcy - wynajem takiego samochodu odbywa się w szybki i prosty sposób. Wszelkimi formalnościami zajmują się nasi wykwalifikowani pracownicy.
Za wypożyczenie samochodu nie zapłacisz ani złotówki. Zachęcamy do skorzystania z Naszej oferty.
Add a comment...

Post has attachment
Posiadać samochód, niekoniecznie być właścicielem

Samochód, którym się poruszamy nadal - choć już nie tak, jak kilkadziesiąt lat temu - świadczy o naszej pozycji społecznej. Jeszcze niedawno zakup samochodu pociągał za sobą wydanie dość pokaźnej, wcześniej zaoszczędzonej gotówki, nieco rzadziej także z wziętym na ten cel kredytem. Obecnie średniej wielkości flota samochodów, licząca np. 50 aut, to wydatek - w zależności od klasy auta - co najmniej kilku milionów złotych. Dlatego też firmy coraz częściej wybierają leasing lub wynajem długoterminowy.
Leasing to niezwykle popularna forma nabycia auta dla firmy, ze względu na większe korzyści podatkowe w porównaniu do kredytu bankowego. Firma przez cały okres trwania umowy leasingowej opłaca ustalone raty i wraz z ostatnią, najczęściej o równowartości 1 proc. auta, zostaje nowym właścicielem samochodu.
Wynajem długoterminowy auta, przedsiębiorca płaci tu każdego miesiąca z góry ustaloną kwotę za możliwość korzystania z samochodu. To nadal stosunkowo mało rozpowszechniony rodzaj umowy, mimo, że na polskim rynku można się z nim spotkać już od ok. 20 lat.
Leasing konsumencki - od jakiegoś czasu firmy leasingowe w naszym kraju mają również oferty dla osób fizycznych. Działa on ana podobnych zasadach co leasing dla przedsiębiorców. Użytkownik, wpłacając wstępną opłatę i uiszczając comiesięczne raty, może korzystać z samochodu, który pozostaje własnością leasingodawcy.
Auto na abonament - powoli coraz większej popularności nabierają oferty ochrzczone mianem "Auta na abonament", które poniekąd można nazwać rozwinięciem leasingu czy wynajmu długoterminowego. Klient nie kupuje samochodu na własność, płaci jedynie miesięczny abonament, dzięki którmu może korzystać z samochodu. Z reguły po kilku latach, choć zdarzają się również umowy liczone w miesiącach, klient oddaje taki samochód do salonu i może zdecydować się na kolejny. W większości przypadków w abonamencie uwzględniony jest koszt ubezpieczenia, serwisowania czy np. wymiany opon.
Add a comment...

Post has attachment
Wynajem Samochodów Kraków - Lotnisko
Oferujemy szeroką gamę komfortowo wyposażonych samochodów osobowych w najlepszych cenach na rynku. Po dotarciu na lotnisko prosimy o telefon do naszej wypożyczalni. Pracownik naszej wypożyczalni podjedzie po Państwo na parking zlokalizowany przed Terminalem T1. Międzynarodowy Port Lotniczy Balice zlokalizowany jest ok. 17 km na zachód od centrum Krakowa. Podróż samochodem powinna trwać nie dłużej niż 25 min, uzależniona jest od natężenia ruchu. Dajemy Państwu możliwość odbioru samochodu w centrum Krakowa przy placu Bohaterów Getta 17. W godzinach pracy naszej wypożyczalni (od 9:00 do 20:00) samochód odbiorą Państwo bez dodatkowych opłat. Rezerwacji można dokonać odwiedzając nasze biuro dzwoniąc pod wskazany numer telefonu lub wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded