Profile cover photo
Profile photo
Наталя Лазука
6 followers
6 followers
About
Наталя's posts

Post has attachment

Post has attachment
Часто клоччя в баби крала. М’якеньке, вибілене на сонці, воно так пасувало до наших саморобних ляльок! Дід, не знайшовши заготовленого жмута там, де його залишив напередодні, мовчки морщив носа, а баба цабанила по півдня. 

Post has attachment
Ми презентуватимемо нашу мережу поетапно. Це відбудеться дуже швидко. Першим етапом буде реєстрація, ознайомлення з дизайном – вже за кілька тижнів. Також ми пообіцяли, що до 4 місяців реалізуємо нашу соціальну мережу на усіх платформах web, iOS i Android.

Post has attachment
Людям хочеться хвалитися, а також принижувати інших тільки тому, що вони самі сильно сумніваються в собі. У впевнених людей немає внутрішнього конфлікту, у них відсутня потреба комусь доводити власну правоту чи першість. Я жартома це називаю «ефектом айфона». 

Post has attachment
Ну й самі розумієте, що часом буває важко зрозуміти те, чого хоче жінка. Як на мене, дружба між чоловіком і жінкою може закінчитись, коли їх на ніч зачинити у темній кімнаті. Жартую. Або не жартую? 

Post has attachment
Під час подорожі автостопом варто бути готовим до всього. Можна провести на дорозі з піднятою рукою від 1 хвилини і більше 2 годин. Важливим є настрій, з яким ти стопиш, від цього залежить дуже багато в подорожі. Тому важливо вірити, що машина зупиниться, буде де ночувати і зустрічатимуться на шляху тільки хороші люди. Деколи я уявляю, якого кольору машина зупиниться і як я вже в неї сідаю. Автостоп – це не безкоштовний спосіб переміщатися, це взаємообмін.

Post has attachment
Однак, якщо ніхто нікому нічого не винен, то, виходить, всі живуть самі по собі. Коли хтось із подружжя просить про допомогу батьків свого партнера, то ті все частіше вважають, що втручатися в особисте життя дітей це моветон, а між тим все-рівно втручаються – тільки не тоді, коли треба, і молоді сім’ї розпадаються…

Post has attachment
Побувала у лондонському торговому центрі, де вдягаються зірки. Такі речі, як я роблю, там коштують 30-50 тисяч фунтів.

Post has attachment
Подейкують, що якщо у ці газети замотати крашанки, то через тиждень по кімнаті курчата бігатимуть.

Post has attachment
Ось із таких дрібниць і формується імідж міста. Адже це ще одна історія, яку можна розповісти гостям Тернополя.
Wait while more posts are being loaded