Profile cover photo
Profile photo
Gniazdko - Niepubliczne Ekologiczne Przedszkole Integracyjne
11 followers
11 followers
About
Gniazdko - Niepubliczne Ekologiczne Przedszkole Integracyjne's posts

Post has attachment
Kto wie czym różni się soczewica od ciecierzycy? Lub jak zrobić słodką, ale bardzo zdrową, czekoladową przekąskę? Nasze przedszkolaki już tak! W dniu Wegetarian Wróbelki i Sikorki poznały zasady i zalety diety bezmięsnej. Wspólnie z Panią Olą i Panią Eweliną przygotowały wspaniały deser na bazie bananów i awokado. Było więc i pysznie i zdrowo. #gniazdko #zdrowo #naturalnie #wege


Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Długo wyczekiwany gość nareszcie zawitał w progi Gniazdka. To Nord, wraz ze swoją opiekunką, Panią Kasią odwiedzili nasze przedszkole. Dzieciaki od rana wypatrywały pieska przez okno i szykowały laurki dla swojego ulubieńca. A kochany Nord, jak wszyscy dobrze wiemy, z olbrzymią cierpliwością i wyrozumiałością pozwalał się tulić, głaskać i całować stęsknionym przedszkolakom.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wypieki to ulubione zajęcie nie tylko Sikorek, również Wróbelki uwielbiają kucharzenie. Tym razem, pod czujnym okiem Pani Oli, nasze maluszki piekły pyszne ciasto marchewkowe. Dzieciaki równo podzieliły się obowiązkami, dzięki czemu każdy miał swój wkład w pieczenie. Wróbelki uważnie odmierzały ilości, dodawały składniki, mieszały ciasto i z wielką niecierpliwością czekały na efekty swojej pracy. A ciasto wyszło pyszne i błyskawicznie zniknęło w brzuszkach przedszkolaków.

Post has attachment
Gdy za oknem piękna jesień, kolorowe liście spadają na ziemię, my obchodzimy Święto Drzewa. Nasze Maluszki nie potrzebują specjalnej zachęty do prac plastycznych, więc aby w pełni wykorzystać ich zapał zaprosiliśmy je do wspólnej zabawy. Tym razem musiały stworzyć piękne drzewa korzystając z różnych technik plastycznych.

Post has attachment
Akademia Rodzica to cykl spotkań, prezentacji i warsztatów organizowanych w Gniazdku z myślą o Rodzicach naszych przedszkolaków. Organizujemy je ponieważ zależy nam na bliskim kontakcie z Rodzicami, których dzieci otaczamy codzienną opieką. Jest to moment kiedy możemy spokojnie, w nieskrępowanej atmosferze przy różnych pracach manualnych porozmawiać, wymienić się doświadczeniami oraz dowiedzieć więcej na temat dzieci. 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-03-28
7 Photos - View album

Post has attachment
Początkiem stycznia, korzystając z pięknej zimowej pogody, urządziliśmy naszym maluchom kulig. Dzieciaki były zachwycone, świetnie się bawiły i mimo mrozu za nic nie chciały wracać do przedszkola.
Wait while more posts are being loaded