Profile cover photo
Profile photo
Fagor Gastro Polska Sp. z o.o.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Polecamy m.in. neutralne meble uzupełniające. Wykonano je z nierdzewnej stali austenistycznej. Ponadto blat wyposażono w tylną listwę przeciwbryzgową o wysokości 10cm. Dzięki zaokrąglonym krawędziom zminimalizowano ryzyko odniesienia urazu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.
http://www.fagorindustrial.pl/pl/chlodnictwo/other-products/non-refrigerated-complementary-units
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie FAGOR INDUSTRIAL znajdziecie Państwo m.in. urządzenie mrożące do kieliszków. Jego wnętrze wykonano ze stali nierdzewnej, a układ chłodzenia statycznego wyróżnia się kondensacją wentylową. Ponadto model ten pozwala na cyfrową kontrolę temperatury oraz ręczne oszranianie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://www.fagorindustrial.pl/pl/chlodnictwo/other-products/glass-frosters
Add a comment...

Post has attachment
Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się m.in. witryny nablatowe. Są one często wykorzystywane w branży restauracyjnej, gdzie przyczyniają się do optymalnego eksponowania produktów. Wewnętrzną tacę witryny wykonano ze stali nierdzewnej, a pokrycie ze szkła giętego. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółami.
http://www.fagorindustrial.pl/pl/chlodnictwo/other-products/over-the-counter-display-cabinets
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie polecamy oferowane przez nas schładzarki do butelek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować nie tylko niezawodność, ale także najwyższą jakość. Jeżeli szukacie Państwo urządzenia, które przechowa butelki w najlepszych możliwych warunkach, zapraszamy do współpracy.
http://www.fagorindustrial.pl/pl/chlodnictwo/other-products/bottle-coolers
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. witryny na wino. Ich zewnętrzna część wykonana została z blachy stalowej i lakierowanej. Dodatkowo półki z pręta stalowego powleczono czarnym tworzywem ułatwiającym czyszczenie. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://www.fagorindustrial.pl/pl/chlodnictwo/other-products/wine-bottle-display-cabinets
Add a comment...

Post has attachment
FAGOR INDUSTRIAL to m.in. profesjonalne kostkarki do lodu. Oferowany przez nas model wyposażony został w skraplacz nadwymiarowy, który jest optymalny zarówno dla wersji chłodzącej powietrzem, jak i wodą. Ponadto dzięki układowi elastycznych iniektorów możliwe jest lepsze działanie w środowisku twardej wody. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://www.fagorindustrial.pl/pl/chlodnictwo/other-products/ice-makers
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. stoły kanapkowe i sałatkowe. Do ich produkcji wykorzystano stal nierdzewną austenityczną najwyższej jakości. Ponadto urządzenie posiada alarm, który zapobiega zbyt długiemu otwarciu drzwi. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
http://www.fagorindustrial.pl/pl/chlodnictwo/neo-counters-preparation-counterss/stoy-kanapkowe-i-saatkowe
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze podstawy chłodnicze NEO CONCEPT. Urządzenie wykonano ze stali nierdzewnej i doskonale radzi sobie z temperaturą od -2°C do +8°C. Jeżeli szukacie podstawy, która posiada nie tylko automatyczny zamek, ale także mechanizm łatwego otwierania, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://www.fagorindustrial.pl/pl/chlodnictwo/neo-counters-concept-700-gastronorm/refrigerated-bases
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli szukacie Państwo wolnostojącego pieca regeneracyjnego, zapraszamy do współpracy. Wyposażone zostały m.in. w uszczelki frontowe oraz usuwalne prowadnice boczne. Ponadto drzwi zamykane są z zatrzaskiem, a także wzbogacone o szybę wewnętrzną. Urządzenie jest łatwe w obsłudze oraz konserwacji i czyszczeniu. Z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób, które oczekują wyłącznie najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://www.fagorindustrial.pl/pl/piece/regeneration-ovens/wolnostoj%C4%85ce-piece-regeneracyjne
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pieców regeneracyjnych z serii HRH. Jest to model wyposażony zarówno w przełącznik temperatury, jak i nawilżacz. Ponadto dzięki szczelnej komorze z zaokrąglonymi rogami możliwe jest zachowanie wszystkich walorów smakowych przygotowywanych potraw. Zapraszamy do skorzystania, a w przypadku wątpliwości do kontaktu.
http://www.fagorindustrial.pl/pl/piece/regeneration-ovens/piece-regeneracyjne-hrh-przelacznik-nawilzacz
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded