Profile cover photo
Profile photo
Tatiana Majewska. Malarstwo. Obrazy
3 followers
3 followers
About
Tatiana Majewska. Malarstwo. Obrazy's posts

Post has attachment
Inspirowany orientem cykl „Piękne nieznajome” to próba przeniesienia zjawiskowych standardów piękna estetyki Dalekiego Wschodu na płótno obrazu. Medium, które stanowi farba olejna, w dłoniach malarki staje się narzędziem pozwalającym na dokładne odmalowywanie nie tylko barw i światła, ale i ulotnej atmosfery: http://malarstwo-tatianamajewska.pl/galeria/. 
Photo

Post has attachment
Również w zakresie malowania portretów Tatiana Majewska czuje się bardzo swobodnie – realistyczne oddawanie otaczającej jej rzeczywistości poprzez kunsztowne operowanie barwami i światłem nie jest dla niej najmniejszym problemem, co widać chociażby na przykładzie obrazów dostępnych w galerii: http://malarstwo-tatianamajewska.pl/galeria/. 
Photo

Post has attachment
Akwarele Tatiany Majewskiej cechują się nienaganną techniką i doskonałym stylem, który doskonale ocenić można przeglądając galerię znajdującą się na jej stronie. Znaleźć można w niej wiele obrazów przedstawiających martwą naturę, które doskonale przedstawiają kunszt malarski artystki. Więcej na ten temat przeczytać można na: http://malarstwo-tatianamajewska.pl/galeria// 

Post has attachment
„Dalmatyńczycy” to obraz z gatunku realizmu magicznego, który przedstawia sobą niemłodego już dalmatyńczyka, oraz doskonale współgrającą z nim kolorystycznie właścicielkę. Postacie namalowane na tle parku tworzą spójną, jednoznaczną kompozycję. Obejrzeć można ją na: http://malarstwo-tatianamajewska.pl/zyciorys/. 
Photo

Post has attachment
Realizm magiczny to nurt w sztukach plastycznych, który oryginalnie był odpowiedzią na ekspresjonizm. Skupia się on na odwołaniu do wyobraźni widza, próbą zaskoczenia go, zdziwienia, nawiązywaniu do mitów, legend i folku. W takim stylu tworzy swoje obrazy również Tatiana Majewska: http://malarstwo-tatianamajewska.pl/galeria/. 
Photo

Post has attachment
Obrazy Tatiany Majewskiej cechuje zjawiskowe podejście do światła, którego cechy celnie odwzorowuje na każdym ze swoich dzieł. Widać to chociażby na przykładzie akwarel, które obejrzeć można w Galerii. Widać po nich nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale i wypracowany, własny styl: http://malarstwo-tatianamajewska.pl/galeria/. 
Photo

Post has attachment
Obraz „Teatr Absurdu” to przepiękne dzieło, które skutecznie łączy kontrastujące ze sobą barwy, tworząc spójną, ale intrygująca scenę – tańczącą baletnicę oraz widmo byka żywcem wyjętego z włoskiej corridy. Podziwiać można je na stronie: http://malarstwo-tatianamajewska.pl/zyciorys/. 
Photo

Post has attachment
Tatiana Majewska to artysta – malarz cechujący się wszechstronnością w doborze barw, technik oraz medium przekazu. Świetnym przykładem jej umiejętności jest galeria, którą znaleźć można na stronie: http://malarstwo-tatianamajewska.pl/zyciorys/. Dowodzi ona łatwości, z jaką malarka radzi sobie z akwarelami, farbami olejnymi oraz różnymi stylami malarskimi. 
Photo

Post has attachment
Martwa natura to ten rodzaj malarstwa, który ujawnia faktyczne umiejętności artysty w zakresie operowania światłem i perspektywą. Nie można mieć wątpliwości, że Tatiana Majewska świetnie radzi sobie z wysoką poprzeczką, którą stawia przed malarzami ten typ sztuki. Można ocenić to samemu, odwiedzając stronę: http://malarstwo-tatianamajewska.pl/galeria/. 
Photo

Post has attachment
Artystka-malarka Tatiana Majewska doskonale radzi sobie również portretami, czego dowód znaleźć można na stronie: http://malarstwo-tatianamajewska.pl/galeria/. Znajduje się tam również wspomniany kilka postów wcześniej portret Jana Pawła II, który został nagrodzony w konkursie Archikatedry. 
Photo
Wait while more posts are being loaded