Profile cover photo
Profile photo
Beach Service
23 followers -
plážový sport, dětské kroužky, tréninky, turnaje, celorepublikové působení, firemní akce, kempy v ČR i zahraničí, správa beach volejbalových areálů
plážový sport, dětské kroužky, tréninky, turnaje, celorepublikové působení, firemní akce, kempy v ČR i zahraničí, správa beach volejbalových areálů

23 followers
About
Beach Service's posts

Post has attachment
Krásné letní dopoledne vám všem. Léto ještě zdaleka nekončí. "Back to school" motivů v obchoďácích si nevšímejte a užívejte si koupání, čtení, sportování, Pokémonování a mnoho dalšího.
Pokud uvažujete, že byste od září začali s novým sportem, třeba právě beach volejbal bude to pravé. Nábor u nás probíhá už nyní, takže se nám ozvěte a domluvíme se na ukázkovém tréninku. První dva tréninky u nás máte zdarma. V Praze působíme na Gutovce, na Vítkově i na Donovalské. Dále působíme v Plzni, Pardubicích a Benešově u Prahy. V Praze pro vás připravujeme také náborové celodenní kempy s předními českými beach volejbalisty a trenéry Beach Service. Zatím si do diáře pište 3.9. a 10.9. Brzy se dozvíte bližší informace. I tyto kempy jsou pro nováčky zdarma. www.beachservice.cz
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-08-23
9 Photos - View album

Post has attachment
Tak jsme se na chvíli plně odevzdali aktivitám v Olympijském parku v Pardubicích a kempu v Benešově a v Riu to mezitím plážoví volejbalisté už dopinkali až k semifinálovým branám.
Dnešní první ženské semifinále můžete sledovat právě teď: Němky Ludwig/Walkenhorst proti Brazilkám Larissa/Talita.
Zatím je to v prvním setu vyrovnané: 14:14, bude to boj!
http://www.ceskatelevize.cz/rio2016/loh5/
UPDATE: Prvními finalistkami se staly Beachvolleyball-Team Laura Ludwig & Kira Walkenhorst. Do mužského semifinále se probojoval Alison s Brunem.

Máme pro vás další krátký report z Ria.
Markét s Barčou se v předkole utkaly s Ruskami Ukolova/Birlova, se kterými prohrály v tie-breaku 1:2 (-19,12,-10). S Riem se tak holky loučí ze 17. místa. Ačkoliv Bára s Markét ještě určitě měly na to postoupit do dalších bojů, patří českému týmu obrovský respekt a gratulace!
Ve hře zůstává 16 nejsilnějších týmů, které dnes zahajují své první zápasy v 16h.
Kdo se s kým utká v bojích o čtvrfinále si můžete prohlédnout na odkazu níže:
http://bit.ly/pavouk_ženy
http://bit.ly/pavouk_muži

Ještě nechoďte spát, česká dvojice Sluková/Hermannová dnes hraje důležitý zápas od 3h proti Argentinkám Gallay/Klug. Jedná se o poslední zápas ve skupině. Pokud holky vyhrají, budou moc ze 3. místa bojovat o postup.
Držíme palce!!
http://rio2016.fivb.com/en/beachvolleyball/schedule

Post has attachment
Nedělní turnaj byl bohužel pro nedostatečnou účast zrušen. Doufáme tedy, že se s většinou z vás uvidíme závěrem léta, 27.8., na Klubovém dni.
Už se na vás moc těšíme!
https://www.youtube.com/watch?v=p5A_jHdSdJE

Post has attachment
Markét s Barčou se praly jako lvi, ale nakonec se Španělkami prohrály 0:2 (-15, -19). Bude tedy velmi důležité, jak se holkám podaří poslední zápas ve skupině vůči Argentinkám. Na zápas s Lilianou a Elsou se můžete zpětně podívat na tomto odkazu: http://www.ceskatelevize.cz/…/337366-hermannova-se-slukovo…/.

Post has attachment
Haló!
Apelujeme na všechny diváky olympijských her, že je potřeba se věnovat i aktivnímu sportování! V neděli bychom rádi uskutečnili plánovanou první a druhou ligu mixů. Potřebujeme však alespoň 16 dvojic, aby se turnaj mohl uskutečnit.
Nedělejte tedy, že tu nejste a přijďte nás potrápit na písku!
Už se nemůžeme dočkat!
Do zítřka bychom to potřebovali rozseknout, necháváme to jen a jen na vás!
Pokud to však právě kvůli vám nebude, máte naše chřadnoucí svaly na svědomí. Navíc je potřeba potrénovat na Klubový den!
Přihlašte se, prosím:
http://www.beachservice.cz/akce/turnaje.
Váš tým Beach Service
Photo

Post has attachment
Ciao!
V Klagenfurtu dnes začíná kvalifikace mužů a hlavní soutěž žen dalšího turnaje z Major Series. Turnaje se sice neúčastní celá světová špička, přesto zde lze vidět spoustu kvalitních dvojic, které se snaží ulovit posledních pár bodů v této sezóně. Pokud nemáte možnost být součástí tohoto beach volejbalového svátku přímo na místě, můžete sledovat dění na tomto odkazu: http://bit.ly/MajorSeriesKlagenfurt.
Můžete zde výjimečně vidět i všechny zápasy online!
Z České republiky se do hlavní soutěže probojovaly dva ženské páry Sluková/Hermannová, Kolocová/Kvapilová, které si spolu zahrají první zápas ve skupině ve 13:00.

Post has attachment
Markét s Bárou zdraví všechny Beach Servisáky: "Maceió je krásné přímořské město. Kurty jsou vystavěny pod palmami, všude se prodávají kokosy a do moře to je z kurtů jen pár metrů. Na místo jsme dorazily už v sobotu a chvilku nám trvalo, než jsme si zvykly na poměrně silný vítr a opravdu vysoké teploty a vlhkost. Zvládly jsme pár tréninků s holkama z Německa a USA. Dnes už začínáme první zápas ve skupině. Co se obsazení turnaje týče, tak až na Kerri Walsh/April Ross, Australanky Bawden/Clancy a Kanaďanky Pavan/Bansley, je tu kompletní světová špička, takže to bude určitě náročný turnaj. Chceme si ho hlavně užít. Startujeme naší první společnou sezónu, takže do toho půjdeme bez velkých očekávání."
Pojďme dnes ve 13h brazilského času holkám pořádně fandit. Čeká je nelehký soupeř - Němky Holtwick/Semmler.
‪#‎MakiBara‬ ‪#‎MaceióOpen‬
Foto: FB Sluková & Hermannová - Czech Beachvolleyball Team
Photo

Post has attachment
Olympijská sezóna zahájena! Těšíte se? Máme pro vás první článek. V brazilském městě Maceió zítra odstartují zápasy hlavní soutěže. O průběhu turnaje vás budeme nadále informovat. Držte si klobouky, bude to jízda!
#MaceioOpen #RIO2016 #MakiBara
Foto: FIVB
http://www.beachservice.cz/clanky/280-olympijska-sezona-muze-zacit
Photo
Wait while more posts are being loaded