Profile cover photo
Profile photo
‫گریتینگ‬‎
سازنده انوع گریتینگ و بست گالوانیزه
سازنده انوع گریتینگ و بست گالوانیزه
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرکت های سازنده گریتینگ در ایران به سایت رسمی ایران گریتینگ مراجعه نموده و علاوه بر شماهده مطالب فوق انواع مقالات در خصوص انواع گریتینگ را مشاهده نمایید.
http://irangrating.ir/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF/
Add a comment...

Post has attachment
ایران گریتینگ
سازنده انواع گریتینگ و بست گریتینگ با روکش گالوانیزه گرم
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گریتینگ ها به سایت رسمی ما مراجعه نمایید.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
قیمت گریتینگ
در ابتدا باید اشاره نمود که گریتینگ ها به دلیل اینکه یک محصول سفارشی بوده و از پیش تولید نمی شود و با توجه به نیاز مشتریان عزیز ساخته و تولید میشود از این رو نمیتوان به صورت یک لیست مانند سایر محصولاتی که از پیش تولید شده و به فروش میرسند قیمت گذاری نمود.
اما با توجه به اینکه مشتریان عزیز قبل از اقدام به سفارش گریتینگ مورد نظر خود لازم میدانند که قیمت تمام شده گریتینگ را بدانند از این رو با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و بعد از آگاهی نمودن کارشناسان ما در خصوص گریتینگ مورد نظر خود میتوانند استعلام قیمت گریتینگ خود را داشته باشند.
در سایت ایران گریتینگ به صورت کامل و جامع به شما عزیزان طریقه قیمت گذاری گریتینگ را توضیح داده ایم و موارد و فاکتورهایی که در قیمت گریتینگ تاثیر گذار هستند را مشخص نموده ایم. شما عزیزان برای آگاهی از مطالب فوق تنها کافیست که به سایت ایران گریتینگ مراجعه نموده و یا با کلیک بر روی قیمت گریتینگ از موارد گفته شده در بالا آگاهی یافته و اطلاعات دقیق و جامعی را در این خصوص کسب نمایید.
در پایان باید اشاره نماییم که تمامی محصولات تولیدی دارای استانداردهای روز جهانی بوده و با کیفیت بسیار بالایی ساخته و تولید میشود برای کسب اطلاعات در این خصوص میتوانید رزومه شرکت و نمونه کارهای شرکت را مشاهده نمایید.

Add a comment...

Post has attachment
گریتینگ
گریتینگ
photos.google.com
Add a comment...

Post has attachment
گریتینگ ها را علاوه بر آنکه از انواع مختلفی از مواد مانند آهن, فولاد, آلومینیوم, استیل و غیره میسازند از نظر شکل ساخت نیز میتوان گریتینگ را در انواع بسیار گوناگون ساخت و با توجه به محل مورد نظری که قرار است گریتینگ در آن نصب شود و مورد استفاده قرار گرفت میتوان گریتینگ را به صورت یک مربع یا مستطیل ساده و یا یک دایره ساخت و یا مانند تصویر زیر به اشکال گوناگون ساخت و تولید نمود.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
با سلام خدمت دوستان عزیز
در این بخش ما به معرفی گریتینگ میپردازیم و به صورت کاملا تخصصی تمامی خصوصیات گریتینگ را مورد بررسی قرار میدهیم و انواع گریتینگ مورد استفاده در صنایع گوناگون را معرفی نموده و مزایا و معایب هر کدام را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار میدهیم تا شما عزیزان اطلاعات کافی و جامعی در خصوص انواع گریتینگ داشته باشین تا در هنگام خرید این محصول بتوانید بهترین نوع گریتینگ را برای محل مورد نظر خود تهیه نمایید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گریتینگ میتوانید به سایت رسمی ایران گریتینگ مراجعه نموده و علاوه بر کسب اطلاعات کافی و جامع در خصوص گریتینگ در صورت نیاز با کارشناسان مربوطه تماس حاصل نمایید.
Add a comment...

Post has attachment
در این ویدیو با طراحی گریتینگ به وسیله نرم افزار طراحی گریتینگ می پردازیم. با مراجعه به سایت یوتیوب انواع ویدیوهای مختلف در زمینه گریتینگ را مشاهده فرمایید.
Add a comment...

Post has attachment
گریتینگ را میتوان با استفاده از انواع روکش ها با رنگ های متنوعی ساخت
Photo
Add a comment...

Post has attachment
گریتینگ مضرس یا گریتینگ دندانه دار یا آجدار نوعی دیگر از انواع گریتینگ می باشد که دلیل اینگونه نامگذاری شکل ظاهری آن میباشد که تسمه ها به صورت دندانه دار ساخته و تولید میشوند و بیشتر در مکان هایی مورد استفاده قرار میگیرند که مانع از لیزخوردن و سرخوردن افراد و وسایل نقلیه شوند. در زیر نمونه ای از یک گریتینگ مضرس را برای شما عزیزان قرار داده ایم:
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded