Profile cover photo
Profile photo
Szczepańska Joanna Lege Artis Kancelaria Prawna
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Do rejestru sprawców przestępstw na tle seksualnym o ograniczonym dostępie mają wgląd przedstawiciele organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości, a także instytucji sprawujących opiekę nad dziećmi (dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, a także organizatorzy wypoczynku dla dzieci).
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, dostępnej na stronie http://sosnowiecprawnik.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy chciałby czuć się bezpiecznie we własnym kraju. Dlatego też 1 października 2017 roku ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym. W rejestrze publicznym, dostępnym dla wszystkich, możecie Państwo znaleźć dane najgroźniejszych sprawców.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://sosnowiecprawnik.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Polsce od dwóch lat można bezpłatnie skorzystać z porady prawnej w wyznaczonym przez gminę lub miasto miejscu. Wiele osób jednak nie decyduje się na skorzystanie z bezpłatnej pomocy, ponieważ nie ma zaufania do losowo wybranego prawnika, który w danym momencie pełni dyżur. Wybierając kancelarię prawną, sami decydujecie kto będzie Was reprezentował. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://sosnowiecprawnik.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Udając się do prawnika po poradę prawną, najważniejsze jest, by mieć do niego zaufanie. Stanowi to trzon współpracy. Jeśli nie będziemy mieć zaufania do osoby, która będzie nas reprezentować, nie będziemy mogli powierzyć jej wszystkich informacji. Dlatego warto wybrać kancelarię, która ma dobrą opinię. Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie http://sosnowiecprawnik.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pomoc prawna może dotyczyć prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, czy egzekucji i windykacji należności. Warto wybrać osobę z doświadczeniem, do reprezentowania naszych interesów i dbania o prawa. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://sosnowiecprawnik.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pomysł zwrócenia się o pomoc prawną, przychodzi najczęściej w momencie, w którym nie wiemy, co powinniśmy zrobić w trudnej sytuacji. Ponieważ prawo jest bardzo rozległą dziedziną, regulującą wiele aspektów życia społecznego, warto zwrócić się do kancelarii prawnej z doświadczeniem. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą, dostępną na stronie http://sosnowiecprawnik.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cyceron powiedział, że "musimy być niewolnikami praw, abyśmy byli wolni". Zbiór podstawowych praw jest niezbędny, aby utrzymać porządek oraz zachować równość w społeczeństwie. Aby odpowiednio zinterpretować przysługujące nam prawa oraz obowiązujące nas przepisy czasami potrzebna jest pomoc doświadczonego prawnika. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Kancelarii Prawnej Joanny Szczepańskiej w Sosnowcu (http://sosnowiecprawnik.pl/).
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Decydując się na życie w nieformalnym związku, warto pomyśleć zawczasu o zabezpieczeniu swoich praw. Jeżeli wnosicie do związku pozamałżeńskiego nieruchomość lub samochód, warto posiadać odpowiednie dokumenty w postaci aktu notarialnego. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie http://sosnowiecprawnik.pl/porady-prawne. Serdecznie zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie każde wezwanie do zapłaty oznacza, że musicie Państwo zapłacić firmie windykacyjnej, bankowi lub innemu podmiotowi. Firmy zajmujące się ściąganiem długów masowo skupują zaległe płatności, licząc na nieświadomość prawną dłużnika. Jeżeli w toku postępowania komorniczego spłaciliście Państwo dług, który został przedawniony lub uważacie, że został naliczony nienależnie, zachęcamy do skontaktowania się z naszą Kancelarią Prawną. Jeśli Wasze przypuszczenia okażą się zasadne, jesteśmy w stanie odzyskać wpłacone pieniądze! Szczegóły oferty na stronie http://sosnowiecprawnik.pl/sosnowiec-prawnik.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby skorzystać z dobrodziejstwa przedawnienia spłaty zaległego długu, osoba zainteresowana powinna osobiście stawić się w sądzie i zgłosić tzw. zarzut przedawnienia. Należy znać swoje prawa, ponieważ firmy windykacyjne lubią korzystać z niewiedzy obywatela. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie http://sosnowiecprawnik.pl/porady-prawne. Serdecznie zapraszamy!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded