Profile cover photo
Profile photo
FORTIS Ośrodek Szkoleniowo Seminaryjny
2 followers
2 followers
About
FORTIS Ośrodek Szkoleniowo Seminaryjny's posts

Post has attachment
Jesteście głodni wiedzy? Super, już czujemy, że nadajemy na tych samych falach! Odwiedźcie koniecznie naszą stronę internetową: http://www.fortis.szczecin.pl/, gdzie znajdziecie więcej informacji o prowadzonych przez nas szkoleniach. Fortis się poleca!
Photo

Post has attachment
Chcieliby być Państwo na bieżąco z naszymi szkoleniami? Nie mają Państwo czasu na systematyczne odświeżanie naszej strony internetowej? Mamy na to świetną radę! Zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera – będą Państwo na bieżąco otrzymywać na skrzynkę mailowąinformacje o naszych kursach czy szkoleniach. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://fortis.szczecin.pl/.
Photo

Post has attachment
Są Państwo nieśmiali? Wystąpienia publiczne to dla Państwa istna udręka? Zachęcamy zatem serdecznie do wzięcia udziału w naszym szkoleniu z autoprezentacji! Gwarantujemy, że po odbytym szkoleniu będą Państwo czuli się swobodniej w sytuacjach wymagających publicznych wystąpień! Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://www.fortis.szczecin.pl/images/szkolenia/Autoprezentacja.pdf.
Photo

Post has attachment
Chcieliby Państwo podnieść swoje kwalifikacje z zakresu prawa podatkowego? A może zarządzania kadrami? Jesteśmy pewni, że wiedza zdobyta na naszych szkoleniach prędko zaowocuje, dzięki czemu będą mogli Państwo w lepszy i efektywniejszy sposób prowadzić swój biznes. Na stronie internetowej: http://www.fortis.szczecin.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o naszym ośrodku szkoleniowym.
Photo

Post has attachment
Jak wiadomo, aby osiągnąć zawodowy sukces, należy ciągle się doszkalać! Dlatego wychodzimy naprzeciw wszystkim osobom, które są głodne wiedzy. Organizujemy najlepsze szkolenia w okolicy. Niech się Państwo sami przekonają! Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.fortis.szczecin.pl/, gdzie zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
O tym, jak organizować konferencje naukowe, wiemy niemal wszystko! Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w tej kwestii! Współpraca z nami się opłaca. Jeśli są Państwo zainteresowani, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: http://www.fortis.szczecin.pl/, gdzie zamieściliśmy więcej informacji. 
Photo

Post has attachment
Najlepsza firma szkoleniowa? Oczywiście, że mowa o Fortisie! Jesteśmy prężnie działającym ośrodkiem szkoleniowo-seminaryjnym. Zaufały nam setki Klientów, ponieważ stawiamy na jakość! Zatrudniamy odpowiednio wykwalifikowanych wykładowców, którzy kochają swoją pracę. Na stronie internetowej: http://www.fortis.szczecin.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Chcieliby Państwo podnieść swoje kompetencje z zakresu ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych? Z naszą pomocą jest to jak najbardziej możliwe! Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu otwartym z tego zakresu. Wykład będzie przeprowadzony przez wieloletniego trenera i praktyka – Agatę Poręczewską-Tylkę, która specjalizuje się w ubezpieczeniach i składkach z ubezpieczeń społecznych. Na stronie internetowej: http://www.fortis.szczecin.pl/szkolenia-otwarte/77-ubezpieczenia-spoleczne-i-zdrowotne-w-2017-r znajdą Państwo więcej informacji o tym szkoleniu.
Photo

Post has attachment
Szkolenia otwarte? A może konferencje naukowe? Jak widać, nasza oferta jest naprawdę godna podziwu. Zawsze dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów. Jesteśmy profesjonalistami
w każdym calu. Na stronie internetowej: http://www.fortis.szczecin.pl/ znajdą Państwo więcej informacji o profilu naszej działalności.

Photo

Post has attachment
Wiedzieli Państwo o możliwości dofinansowania szkoleń, które są organizowane przez naszą firmę? Aby otrzymać dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego, należy wybrać szkolenie z listy naszych szkoleń otwartych, a następnie wypełnić odpowiedni wniosek. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.fortis.szczecin.pl/dofinansowanie.
Photo
Wait while more posts are being loaded