Profile cover photo
Profile photo
FORTIS Ośrodek Szkoleniowo Seminaryjny
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Zachęcamy Was serdecznie do tego, aby być na bieżąco z naszą ofertą edukacyjną. W Fortisie bowiem nigdy nie ma nudy i ciągle coś się dzieje! Stale poszerzamy listę organizowanych przez nas szkoleń. Na stronie internetowej: http://www.fortis.szczecin.pl/ znajdziecie więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do Waszej firmy rekrutuje wielu cudzoziemców? Zachęcamy Was zatem do tego, aby zapisać się na nasze najnowsze szkolenie, podczas którego poruszymy między innymi tę kwestię. Jesteście ciekawi? Na stronie internetowej: http://www.fortis.szczecin.pl/szkolenia-otwarte/80-delegowanie-pracownikow-a-delegacje-sluzbowe zamieściliśmy więcej informacji, zatem zachęcamy do lektury. Mamy nadzieję, że zobaczymy się we wrześniu!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ochrona danych osobowych? A może komunikacja interpersonalna? Sami widzicie, że lista tematów naszych szkoleń jest bogata i różnorodna. Zależy nam bowiem na zadowoleniu naszych Uczestników! Nasi prowadzący dokładają wszelkich starań, żebyście z tych spotkań wynosili jak najwięcej. Na stronie internetowej: http://www.fortis.szczecin.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli prawo pracy skrywa przed Wami wiele tajemnic, zachęcamy do tego, aby podnieść swoje kompetencje! Tak się składa, że specjaliści z Fortisu od lat organizują świetne i porywające szkolenia! Jesteście ciekawi, o co chodzi? Odwiedźcie koniecznie naszą stronę internetową: http://www.fortis.szczecin.pl/, gdzie znajdziecie więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Za nami już kolejne Sympozjum Anestezjologii. Jak zwykle, udało nam się je zorganizować na piątkę z plusem! O tym, jak zadowolić naszych Klientów, wiemy naprawdę wszystko! Szukacie fachowców, którzy pomogą Wam w organizacji dużego wydarzenia branżowego? Zaufajcie Fortisowi! Na stronie internetowej: http://www.fortis.szczecin.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcecie podnieść swoje kwalifikacje z zakresu ochrony danych osobowych? To świetnie, ponieważ w tej kwestii jak najbardziej warto być na bieżąco. Rezerwujcie sobie zatem czas na wrzesień i zapiszcie się na nasze szkolenie. Na stronie internetowej: http://www.fortis.szczecin.pl/szkolenia-otwarte/68-ochrona-danych-od-a-do-z-nowe-przepisy-nowe-wymagania zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Konferencje? Seminaria? O ich organizacji wiemy naprawdę wszystko, zatem możecie nam zaufać. Pomożemy Wam zorganizować szkolenie Waszych marzeń. Na stronie internetowej: http://www.fortis.szczecin.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteście głodni wiedzy? Super, już czujemy, że nadajemy na tych samych falach! Odwiedźcie koniecznie naszą stronę internetową: http://www.fortis.szczecin.pl/, gdzie znajdziecie więcej informacji o prowadzonych przez nas szkoleniach. Fortis się poleca!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcieliby być Państwo na bieżąco z naszymi szkoleniami? Nie mają Państwo czasu na systematyczne odświeżanie naszej strony internetowej? Mamy na to świetną radę! Zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera – będą Państwo na bieżąco otrzymywać na skrzynkę mailowąinformacje o naszych kursach czy szkoleniach. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://fortis.szczecin.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Są Państwo nieśmiali? Wystąpienia publiczne to dla Państwa istna udręka? Zachęcamy zatem serdecznie do wzięcia udziału w naszym szkoleniu z autoprezentacji! Gwarantujemy, że po odbytym szkoleniu będą Państwo czuli się swobodniej w sytuacjach wymagających publicznych wystąpień! Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://www.fortis.szczecin.pl/images/szkolenia/Autoprezentacja.pdf.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded