Profile cover photo
Profile photo
Apple of Eve
5 followers -
Boutique APPLE OF EVE - išskirtiniai moterų drabužiai ir jų priedai
Boutique APPLE OF EVE - išskirtiniai moterų drabužiai ir jų priedai

5 followers
About
Posts

Post has attachment
Esate jausminga, romantiška, bet koja į koją su mada žengianti stipri ir jaunatviška miesto moteris? Išbandykite naują stilių su MOMONI ir nuostabius vintažinius raštus naujam gyvenimui prikeliančiu ATTIC AND BARN iš Italijos: www.appleofeve.lt

Šie drabužiai Lietuvoje parduodami tik APPLE OF EVE boutique - Vilniuje (Šv. Mikalojaus g.11) ir Kaune (Laisvės al. 50), o dabar ypatinga proga - net 30 % PIGIAU visa 2015 vasaros kolekcija, įskaitant ir internetu: www.appleofeve.lt

Nuotraukoje - SIYU (ispanų boutique prekinis ženklas, visa produkcija gaminama Barselonos apylinkėse) retro stiliaus maudymosi kostiumėlis.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Malonus siurprizas Jums: paskutines žiemos dienas prie finalinio APPLE OF EVE žiemos kolekcijos išpardavimo simboliškai prisijungia visų trokštami CAMPOMAGGI krepšiai! Kaip sako viena mūsų klientė, šiek krepšiai tiesiog kelia priklausomybę...
Karščiausias italų dizaino ženklas “vintage look” srityje savo su niekuo nesumaišomą išvaizdą įgauna specifinio apdirbimo metu: visi krepšiai pirma pagaminami iš neapdirbtos odos, o tada dažomi išskirtinai augaliniais dažais ir kitaip apdirbami slaptų, bet ne cheminių technologijų pagalba, kad įgautų unikalų CAMPOMAGGI braižą.
CAMPOMAGGI turi tokį specifinį braižą, jog su šiais krepšiais bet kur pasaulyje sulauksite komplimentų ir žinovų pagyrimų! 100 % aukščiausios kokybės odos rankų darbo gaminiams neįmanoma atsispirti. Nors sunkesni už kai kuriuos kitus krepšius, CAMPOMAGGI yra “neužmušami” gaminiai, kurie nešiojant darosi vis gražesni ir gražesni!
Italų prekės ženklas CAMPOMAGGI įkurtas 1986-aisiais ir yra laikomas rankų darbo unikalaus “vintage look” idealu. Visi pamušalai pagaminti iš 100 % medvilnės, kurios spalva dėl unikalaus dažymo idealiai sutampa su kiekvienu krepšiu. Jūs nerasite dviejų vienodų CAMPOMAGGI krepšių - visi jie šiek tiek skirtingi ir unikaliai Jūsų!
Dizaineris Marco Campomaggi, kurio gimtasis Italijos miestelis atvaizduotas krepšių etikėteje drauge su jo horoskopo ženklu (Žuvys), įkvėpimo kurti sėmėsi iš tėvo skulptoriaus, o pirmuosius krepšius iš balno odos pradėjo gaminti dar mokykloje. Papuošęs juos vėliau firminėmis tapusiomis kniedėmis ir kitais metalo elementais, sėkmingai pardavė klasės draugams ir net jų tėvams...
Šiandien CAMPOMAGGI krepšiai yra pernelyg gražūs, kad juos galėtume laikyti vienkartiniais mados kaprizais. Jie yra daiktai, kurie laikui bėgant tampa brangesni, įgauna juos nešiojančio žmogaus šilumos ir tampa Jūsų asmenybės išraiškos dalimi.
APPLE OF EVE Kaune, Laisvės al. 50, visiems CAMPOMAGGI krepšiams (kiekvieno modelio užsakome tik po 1 vnt. - NIEKAS neturės tokio kaip Jūsų!) tik 2 dienas taikome 15 % nuolaidą.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-02-27
5 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded