Profile cover photo
Profile photo
Autocentrum Jacex
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
W Auto Centrum Jacex pracuje sprawdzony i doświadczony zespół mechaników, elektromechaników oraz elektryków samochodowych, którzy posiadają umiejętność lokalizacji nawet najmniejszych usterek! Poznaj nas bliżej na http://autocentrumjacex.pl/warsztat-samochodowy-kolobrzeg/.

Photo
Add a comment...

Na naszej stacji kontroli pojazdów w Koszalinie badania przeprowadzone są profesjonalnie i bardzo sprawnie. Mogą Państwo liczyć na doświadczenie naszych diagnostów, którzy w razie potrzeby rozwieją wszystkie Państwa wątpliwości, dotyczące stanu technicznego pojazdu. Więcej na http://autocentrumjacex.pl/stacja-kontroli-koszalin/.

Add a comment...

Post has attachment
Zbliża się koniec przeglądu Twojego pojazdu? Zachęcamy do odwiedzenia stacji kontroli pojazdów w Koszalinie! Nasi specjaliści wykonają dla Państwa profesjonalne badania techniczne pojazdów do 3,5 tony. Więcej informacji na http://autocentrumjacex.pl/stacja-kontroli-koszalin/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie ma dobrego momentu na awarię samochodu, ale czas, który spędzasz na urlopie jest zupełnie nieodpowiedni na tego typu problemu. Wybierając się do Kołobrzegu bądź okolic, możesz jednak liczyć na kompleksowe usługi w zakresie pomocy drogowej Jacex! Zapraszamy na http://autocentrumjacex.pl/pomoc-drogowa/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli znajdujesz się na terenie Kołobrzegu, a Twoje auto odmówiło dalszej jazdy to jak najszybciej skontaktuj się z centrum mechaniki pojazdowej Jacex! Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pomocy drogowej w Kołobrzegu i okolicach. Zapraszamy na http://autocentrumjacex.pl/pomoc-drogowa/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym serwisie mechaniki pojazdowej w Koszalinie wykonujemy szereg kompleksowych usług! Gwarantem jakości i satysfakcji naszych Klientów jest certyfikat ISO 9001. Więcej informacji na temat autonaprawy i usług mechaniki samochodowej znajdą Państwo na http://autocentrumjacex.pl/warsztat-samochodowy-koszalin/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W przypadku elektrycznego sterowania szyb częstym problemem jest ich złe działanie. Zdiagnozowanie problemu należy rozpocząć od sprawdzenia bezpieczników. Jeżeli ich stan jest w porządku to warto skorzystać z usług profesjonalistów. Zapraszamy na http://autocentrumjacex.pl/warsztat-samochodowy-koszalin/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na pewno wiecie, że im nowsze auto, tym więcej w nim elektroniki. Zwykle usterki elektryczne występujące w samochodzie związane są z przepaleniem bezpiecznika, który należy wymienić. Aby mieć pewność, odwiedź nas lub wejdź na http://autocentrumjacex.pl/warsztat-samochodowy-koszalin/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Długo eksploatowany olej traci zdolność do utrzymywania filmu olejowego, który zmniejsza tarcie między współpracującymi częściami silnika i zabezpiecza je przed nadmiernym zużyciem oraz zacieraniem się. Warto wymieniać go jak najczęściej! Sprawdź na http://autocentrumjacex.pl/warsztat-samochodowy-kolobrzeg/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Okres między wymianami oleju zawsze można skrócić – na pewno to nie zaszkodzi, ale nigdy nie może on być dłuższy niż zalecany przez producenta w instrukcji obsługi. Warto zaznaczyć, że znacznie większą odpornością na starzenie charakteryzują się oleje syntetyczne. Niestety, na ogół nie można ich stosować w silnikach o ponadprzeciętnym stopniu zużycia. Więcej informacji uzyskasz na http://autocentrumjacex.pl/warsztat-samochodowy-kolobrzeg/.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded