Profile cover photo
Profile photo
Jacex. Mechanik, Elektryk, Elektromechanik samochodowy, Opony, Auto szyby
3 followers
3 followers
About
Jacex. Mechanik, Elektryk, Elektromechanik samochodowy, Opony, Auto szyby's posts

Post has attachment
Nasi pracownicy regularnie przechodzą szkolenia z mechaniku samochodowej oraz ogumienia samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych czy rolniczych. Dzięki temu wszystkie naprawy realizowane są sprawnie i terminowo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą na http://autocentrumjacex.pl/.


Photo

Post has attachment
Aby podnieść jakość świadczonych przez nas usług, a tym samym jeszcze bardziej usatysfakcjonować naszych Klientów, przystąpiliśmy do ogólnoeuropejskiej sieci PREMIO, dzięki czemu nasi mechanicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Więcej informacji na http://autocentrumjacex.pl/.Post has attachment
W naszych warsztatach czekają na Państwa doświadczeni elektromechanicy i elektrycy samochodowi, którzy poradzą sobie z każdą kompleksową naprawą elektryki oraz elektroniki samochodowej, alarmów oraz zabezpieczeń. Polecamy odwiedzić nas na http://autocentrumjacex.pl/.


Photo

Post has attachment
Zepsutego pojazdu nie oddaje się w ręce pierwszego lepszego mechanika. Warto sprawdzić opinie o warsztacie, sprawdzić jego doświadczenie oraz wiedzę zanim ostatecznie postanowimy oddać samochód do naprawy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na http://autocentrumjacex.pl/.


Photo

Post has attachment
Nasze centrum oferuje również usługi z zakresu wulkanizacji, a także serwisu opon. Zajmujemy się naprawą uszkodzonego ogumienia, laserowym wyważaniem, a także wymianą opon na letnie lub zimowe. Dokłada oferta świadczonych przez nas usług została opublikowana na naszej stronie http://autocentrumjacex.pl/warsztat-samochodowy-kolobrzeg/. 
Photo

Twój samochód uległ awarii w trasie? Skorzystaj z pomocy specjalistów z Auto Centrum Jacex. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści w mig uporają się z zaistniałym problemem. Przypominamy, że świadczona przez nas usługa dostępna jest na terenie Kołobrzegu oraz jego okolic. Po dodatkowe informacje zapraszamy na stronę http://autocentrumjacex.pl/pomoc-drogowa/. 

Post has attachment
Jeśli potrzebują Państwo akcesoriów lub części zamiennych do swoich samochodów, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego kołobrzeskiego salonu, w którym mogą Państwo zakupić akumulatory, felgi, filtry oraz oleje silnikowe. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę http://autocentrumjacex.pl/warsztat-samochodowy-kolobrzeg/.
Photo

Post has attachment
Twój samochód uległ awarii? Skontaktuj się z nami! Specjaliści z naszego kołobrzeskiego warsztatu samochodowego świadczą usługi z zakresu pomocy drogowej. Oferowane przez nas usługi świadczymy na terenie Kołobrzegu oraz w jego okolicach. Dokładne informacje dostępne są po linkiem http://autocentrumjacex.pl/warsztat-samochodowy-kolobrzeg/. 
Photo

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, jaką przygotował nasz warsztat i serwis samochodów w Kołobrzegu. Zapewniamy bardzo wysoki poziom świadczonych przez nas usług, który został potwierdzony nadanym nam certyfikatem ISO 9001. Więcej szczegółów o naszym warsztacie dostępnych jest na stronie http://autocentrumjacex.pl/warsztat-samochodowy-kolobrzeg/. Serdecznie zapraszamy!

Post has attachment
Zachęcamy do obejrzenia przygotowanej przez nas galerii http://autocentrumjacex.pl/galeria/, w której prezentujemy zdjęcia z naszych warsztatów, które mieszczą się w Kołobrzegu oraz Koszalinie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami usług, jakie świadczą nasze stacje kontroli oraz warsztaty mechaniki samochodowej. 
Photo
Wait while more posts are being loaded