Profile cover photo
Profile photo
Geek Girl
106 followers
106 followers
About
Posts

Post has attachment
Napisanie tej recenzji nie było dla mnie łatwe. Wręcz przeciwnie, próbowałam napisać ją kilka razy i każde podejście kończyło się fiaskiem, bo z jakiegoś powodu im więcej powieści Sary J. Maas czytam, tym trudniej mi je ocenić. To autorka, która towarzyszy mi od tak dawna, że nie wyobrażam sobie życia bez jej książek. To jedna z naprawdę niewielu pisarek, które czytam regularnie, w ciemno sięgając po kolejne tomy i serie, dlatego moje oczekiwania względem jej twórczości są ogromne. Chociaż Dwór skrzydeł i zguby jest dobrą powieścią, którą czyta się niesamowicie szybko mimo jej objętości... To już nie było to.

https://szept-stron.blogspot.com/2018/10/dwor-skrzyde-i-zguby-czyli-gdzie-jest.html
Add a comment...

Post has attachment
Ostatni przegląd filmowy pojawił się ponad rok temu, więc pomyślałam, że musimy to jak najszybciej nadrobić! Zwłaszcza że na tegorocznych wakacjach obejrzałam zaskakująco dużo (jak na mnie) filmów, więc będę miała o czym z wami rozmawiać! Standardowo przyjmuję od was wszelkie polecenia w komentarzach, podzielcie się ze mną wartościowymi produkcjami na długie, jesienne wieczory!

https://szept-stron.blogspot.com/2018/10/przeglad-filmowy-2.html
Przegląd filmowy #2
Przegląd filmowy #2
szept-stron.blogspot.com
Add a comment...

Post has attachment
Clovis La Fay. Magiczne akta Scotland Yardu to powieść, którą w zeszłym roku zupełnie przypadkiem zakupiłam na Targach Książki we Wrocławiu. Początkowo w ogóle nie miałam zamiaru zabierać się za tę powieść, ale pan na stoisku Wydawnictwa SQN był tak sympatyczny i tak miło mi się z nim rozmawiało, że ostatecznie opuściłam stoisko ze świeżutkim egzemplarzem Clovisa. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że wybór okazał się nadzwyczaj trafny, o czym zaraz sami się przekonacie!

https://szept-stron.blogspot.com/2018/10/clovis-la-fay-magiczne-akta-scotland.html
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Leigh Bardugo to autorka, po którą będę sięgać w ciemno. Najpierw podbiła moje serce swoją Trylogią Grisza, by później całkowicie wziąć moją duszę we władanie, gdy przeczytałam i pokochałam jej duologię Szóstka Wron. Dlatego kiedy dowiedziałam się, że zostanie wydany zbiór baśni ze świata uniwersum Griszy, wiedziałam, że muszę go mieć, nawet jeśli z reguły nie przepadam za dodatkami do serii.

http://szept-stron.blogspot.com/2018/10/jezyk-cierni-czyli-podszyte-mrokiem-i.html
Add a comment...

Post has attachment
Dzisiaj przychodzę do was z drugim przeglądem dramowym, czyli koreańskimi produkcjami, które obejrzałam na przestrzeni drugiego kwartału roku (kwiecień, maj, czerwiec). Obejrzałam o jeden serial mniej niż na początku 2018 roku, jednak wciąż uważam, że dziesięć dram na trzy miesiące to całkiem zacny wynik, który wciąż świadczy o moim nadmiernym uzależnieniu od koreańskich dram ;) W tym zestawieniu znalazło się trochę więcej perełek, które mnie zachwyciły, z czego jestem niezmiernie zadowolona!

https://szept-stron.blogspot.com/2018/10/przeglad-dramowy-2.html
Przegląd dramowy #2
Przegląd dramowy #2
szept-stron.blogspot.com
Add a comment...

Post has attachment
O Pasażerce było swego czasu bardzo głośno, zwłaszcza na zagranicznym booktubie, a ponieważ zawsze ostatnia zabieram się za popularne książki, dopiero niedawno poczułam chęć zapoznania się z tą historią. Miałam już do czynienia z Alexandrą Bracken przy okazji Mrocznych umysłów i uważam, że ta trylogia była całkiem dobra, dlatego do najnowszej duologii tej autorki podeszłam ze znacznymi oczekiwaniami. Czy udało jej się wywrzeć na mnie równie pozytywne wrażenie co przy pierwszym spotkaniu?

http://szept-stron.blogspot.com/2018/10/pasazerka-czyli-podroz-przez-dawne.html
Add a comment...

Post has attachment
Mojego Instagrama założyłam 7 września, więc świętowałam już pierwszy miesiąc, a dzisiaj przychodzę do was z postem podsumowującym moją przygodę z tą aplikacją do tej pory. Mam nadzieję, że dzięki temu ci z was, którzy wciąż się wahają, czy założyć sobie konto, przekonają się, że naprawdę warto dołączyć do cudownej społeczności bookstagrama. Po pierwszym miesiącu mogę z całą pewnością stwierdzić, że zupełnie niepotrzebnie miałam jakiekolwiek obawy i powinnam była dołączyć do bookstagrama już dawno temu!

https://szept-stron.blogspot.com/2018/10/geek-girl-w-swiecie-bookstagrama-czyli.html
Add a comment...

Post has attachment
Czas na podsumowanie września, z którego jestem bardzo zadowolona. Nie spodziewałam się, że aż tak dobrze mi pójdzie, zarówno pod względem czytelniczym, jak i blogowym. Koniecznie wpadnijcie na bloga, żeby się przekonać, co się u mnie działo w trakcie ostatniego miesiąca!

http://szept-stron.blogspot.com/2018/09/podsumowanie-wrzesnia.html
Podsumowanie września
Podsumowanie września
szept-stron.blogspot.com
Add a comment...

Post has attachment
Moja miłość do Jennifer L. Armentrout rozpoczęła się właśnie od całkiem niepozornej serii Lux. Ma swoje wady i przynajmniej na początku korzysta z mnóstwa znanych nam z literatury Young Adult schematów, lecz jest coś takiego w twórczości Armentrout, że w ogóle mi to nie przeszkadza, bo zawsze dodaje coś od siebie, w dodatku jej powieści są tak pełne akcji, że właściwie nie ma czasu głębiej się nad tym zastanawiać. Poieści tej autorki to mój niezawodny sposób na wychodzenie z czytelniczego zastoju <3

https://szept-stron.blogspot.com/2018/09/opposition-czyli-historia-aroganckiego.html
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded