Profile cover photo
Profile photo
bakara web
احد طراحی سایت باکارا وب زیر مجموعه شرکت تبلیغاتی گراندور از سال 1390 کار خود را در زمینه ارتباطات یکپارچه بازاریابی اغاز کرده است . باکارا
احد طراحی سایت باکارا وب زیر مجموعه شرکت تبلیغاتی گراندور از سال 1390 کار خود را در زمینه ارتباطات یکپارچه بازاریابی اغاز کرده است . باکارا
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
سئو و بهنیه سازی سایت چیست؟

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
Search Engine Optimization

یکی از اساسی ترین و ضروری ترین ارکان تجارت الکترونیک در طراحی سایت ، سئو و بهینه سای سایت برای صاحبین کسب و کارها میباشد. اصولا برای سئو سایت و بهینه سازی سایت مورد نظر فاکتورهای زیادی که هماهنگ با الگوریتم های گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر میباشد را می بایست رعایت کرد تا در جستجوی کاربران در رتبه های ابتدایی گوگل قرار بگریم. با سئو و بهینه سازی سایت میتوانید همیشه در تیر رس مشتریان بالقوه خود باشید و با رعایت اصول طراحی سایت ی زیبا ، مشتری پسند و کاربر پسند آن ها را به مشتریان بالفعل تبدیل کنید و کسب و کار خود را به طور شگفت انگیزی چندین برابر نماییم .

سئو به زبان ساده یعنی اینکه چگونه در صفحات اول گوگل باشیم

فاکتور های اساسی برای سئو و بهینه سازی سایت حدود 25 مورد میباشد که دپارتمان سئو و بهینه سازی باکارا وب ، تمامی این فاکتور ها را طبق الگوریتم های گوگل و موتورهای جستجو گر انجام داده و سایت شما را برای مراحل بعدی سئو و بهینه سازی سایت آماده مینماید . برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در ارتباط باشید.
سئو و بهینه سازی سایت فرایند یست که می بایست طبق برنامه و زمان بندی صورت گیرد که با رعایت این موارد سایت شما بعد از گذشت زمان لازم مورد تایید گوگل و موتورهای جسجوگر قرار گرفته و در جستجو کاربران برای سرچ کلمات کلیدی کسب و کار شما در رتبه های نخست جستجو ها قرار میگیرید.

سئو چیست؟

SEO یا سئو به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جسجوگر (Search Engine Optimization) می باشد که نتیجه ی آن قرار گیری در صفحات اول گوگل در سرچ کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما میباشد

اغلب شرکت ها بعد از اتمام طراحی سایت هیچ گونه بازخوردی از این کار را نداشته اند ، زیرا خیلی از این شرکت ها یکی از اساسی ترین راهای افزایش بازدید و اینکه چگونه در تیررس مشتریان بالفعل قرار بگیرند که همانا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا همان سئو سایت را رعایت نکردند و یا اینکه کلا این کار را انجام نداده اند

سئو وب سایت:

Search Engine Optimization یا بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر فرایندیست از تعداد تکنیک ها و الگوریتم های خاص گوگل که به سایت اجازه میدهد ترافیک و بازدید بیشتری از موتورهای جستجو گر داشته باشد به این معنی که سایت مورد اعتماد گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر قرار میگیرد. و به کسانی که کلمات خاصی را جستجو میکنند در رتبه های ابتدایی گوگل آن سایت را نمایش دهد.


یک اصل مهم در گوگل

از آنجا که برند گوگل در صدر برند های دنیا قرار دارد و از آنجا رسالت این برند جستجو میباشد بنابراین وظیفه ی خود میداند که در این جستجو صادق باشد و بهترین گزینه ها را به مخاطبین و جستجوگران به نمایش بگذارد و از نمایش هر گونه سایت کاذب ، اسپم ، بی کیفیت و فاقد محتوا به جستجوگران خودداری میکند .

پس با رعایت الگوریتم های سئو و بهینه سازی سایت منطق با الگوریتم گوگل همیشه مورد اعتماد این ابر برند قرار بگیریم و در جستجوها در رتبه های اول دیده شویم .

https://goo.gl/FydxQQ

Post has attachment
طراحی سایت به سبک باکارا وب

واحد طراحی سایت باکارا زیر مجموعه شرکت تبلیغاتی گراندور از سال 1390 کار خود را در زمینه ارتباطات یکپارچه بازاریابی اغاز کرده است .

باکارا با داشتن تیم حرفه ای و پشوانه ی شرکت تبلیغاتی گراندور پذیرای شما دوستان گرامی برای طراحی یک سایت حرفه ای مبتنی بر اصول بازاریابی و بهینه سازی اصولی سایت میباشد.
Wait while more posts are being loaded