Profile cover photo
Profile photo
Biuro Techniczno Handlowe FAST
About
Biuro Techniczno Handlowe FAST's posts

Post has attachment
Wszyscy współpracujący z nami klienci mogą liczyć nie tylko na fachową obsługę, ale także rzetelne i terminowe wykonanie powierzonych nam prac. Podejmujemy się naprawy bez względu na to czy mechanizm objęty jest gwarancją czy już nie. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo również całodobowy numer alarmowy, który czynny jest 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do skorzystania. Nikogo nie zostawimy bez pomocy.
http://www.bthfast.pl/o-serwisie

Photo

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo m.in. formularz zlecenia naprawy. Wystarczy, że wybierzecie rodzaj zlecenia, typ działania, a także silnik i wpiszecie dane kontaktowe, a my zajmiemy się resztą. Pod formularzem umieściliśmy również cennik dotyczący stawki pobieranej przez serwis. Zachęcamy do skorzystania. Jest to forma komunikacji, która znacznie usprawnia nie tylko współpracę, ale wpływa także na czas reakcji.
http://www.bthfast.pl/zlecenie-naprawy

Photo

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z udostępnionymi przez nas informacjami eksploatacyjnymi. Biuletyny dostępne są w wygodnym do odczytu formacie PDF. Znajdziecie w nich Państwo informacje dotyczące zarówno powłoki antykorozyjnej, jak i uszczelek, filtrów oleju czy paliwa, a także płynów chłodzących. Zachęcamy do skorzystania, a w przypadku wątpliwości jesteśmy do dyspozycji.
http://www.bthfast.pl/informacje-eksploatacyjne

Photo

Post has attachment
Nasza firma świadczy m.in. profesjonalne usługi serwisowe. Nasz dział serwisowy składa się z zespołu doświadczonych i wykwalifikowanych inżynierów oraz mechaników. Swoje usługi świadczą oni zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie. Z chęcią wykonają dla Państwa nie tylko okresowe przeglądy, ale także doraźne naprawy w przypadku nagłych awarii. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
http://www.bthfast.pl/o-serwisie

Photo

Post has attachment
W sprzedaży posiadamy m.in. prądnice MECC ALTE. Gwarantujemy nie tylko sprzęt najwyższej jakości, ale także profesjonalne doradztwo. Z przyjemnością pomożemy Państwu w doborze optymalnego sprzętu, który dostosowany będzie zarówno do Waszych wymagań, jak i możliwości finansowych. Jeżeli szukacie Państwo prądnic 2-, 4- czy 6 – biegunowych, zapraszamy do współpracy. Chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące asortymentu.
http://www.bthfast.pl/producent/mecc-alte

Photo

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas myjkami wysokociśnieniowymi marki FLACH. Urządzenia te doskonale sprawdzą się podczas zadań specjalnych, ponieważ osiągają maksymalne ciśnienie wysokości 300 barów. Idealnie nadadzą się zarówno do odsłaniania zbrojeń, jak i usuwania betonu czy czyszczenia elewacji budynków. Zapraszamy do współpracy, a także zapoznania się z ofertą.
http://www.bthfast.pl/producent/falch

Photo

Post has attachment
Jesteśmy wiodącym dystrybutorem osprzętu produkowanego przez firmę GAC. W ofercie znajdziecie Państwo m.in. elektroniczne systemy sterowania do silników. Szczególnie polecamy cyfrowe regulatory prędkości obrotowej, a także elektromagnetyczne czujki prędkości. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą, zapraszamy do zapoznania się z broszurą informacyjną, która dostępna jest na naszej stronie internetowej.
http://www.bthfast.pl/producent/gac

Photo

Post has attachment
W ofercie posiadamy m.in. produkty uznanej marki COMAP. Jest to jeden z wiodących sterowników zarówno do zespołów prądotwórczych, jak i silników czy generatorów. Zajmują się również produkcją profesjonalnych zabezpieczeń sieciowych. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. Chętnie osobiście przedstawimy zalety oferowanych rozwiązań.
http://www.bthfast.pl/producent/comap

Photo

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze podzespoły prądotwórcze KAWASAKI. Mechanizm ich działania opiera się na turbinach gazowych, a podzespoły jako jedne z nielicznych mają możliwość rozbudowy. Z powodzeniem można z nich stworzyć układy zarówno ko generacyjne, jak i trójgeneracyjne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://www.bthfast.pl/producent/kawasaki

Photo

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo silniki przemysłowe Mitsubishi. Są one niezwykle popularne i powszechnie używane w takich produktach, jak agregaty prądotwórcze czy pompowe, a także sprężarki oraz wózki widłowe. Zapewniamy części do wszystkich rodzajów silników, w tym morskich. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dostępną na stronie internetowej.
http://www.bthfast.pl/producent/mitsubishi

Photo
Wait while more posts are being loaded