Profile

Cover photo
Bülent Billie Dee
Lives in Istanbul - Ibiza - Milano - Austria
2,403,165 views
AboutPostsPhotosYouTube+1's

Stream

Bülent Billie Dee
moderator

Tartışma  - 
 
Irak Türkmenleri zalim ve katil IŞİD'den kaçmak mecburiyetindeler. Çöllerde on binlercesi çoluk-çocuk, yaşlı-kadın ayırt etmeden aç-susuz inlemekteler. Zamanında yüz binlerce peşmerge'yi ve günümüzde milyondan fazla Suriye'liyi sınırları içinde barındıran mevcut Türkiye iktidarı nasıl oluyor da söz konusu Türkmenler olunca sınırları kapatıyor? Bu ihanete sessiz kalma..

Şia si osu busu yoktur. Türkün neye inandığının çok önemi de yoktur. Türk türktür. Ve Şii oldukları için Türkiye'ye alınmıyorlar. Dindaşım sonra önce ırkdaşım.
Fatih Portakal'ın Türkmen isyanı!
 ·  Translate
3
Add a comment...

Bülent Billie Dee
moderator

Tartışma  - 
 
Gazze'de savaş suçu işleniyor' Dünya çapında insan haklarını savunan ve bu konuda araştırmalar yapıp yayınlayan uluslararası sivil toplum kuruluşu İnsan Hakları İzleme Örgütü (HRW), Gazze'ye ilişkin raporunu kendine ait internet sitesinde yayımladı.

Raporda, İsrail'in, Gazze Şeridi'ndeki mevcut savaşta rolü olmayan sivilleri öldürdüğü ve gönüllü sağlık görevlilerinin üzerine ateş açtığı gerekçesiyle savaş suçu işlediği kaydedildi.HRW'nin Filistinli görgü tanıklarının ifadelerine ve kendi yaptığı incelemelere dayanarak hazırladığı, raporunda, İsrail ordusunun 23-25 Temmuz tarihleri arasında Gazze'nin güneyinde bulunan Khuza'a kentinde bombardımandan kaçan sivilleri bilerek vurduğu ve bu nedenle savaş hukukunu ihlal ettiği belirtildi. 

HRW, İsrail ordusu tarafından savaş suçu işlendiğini belirttiği 3 farklı olayın yer aldığı raporunda, ordunun, kent sakinlerine evlerini boşaltmalarını söyledikten sonra evden çıkan sivillerin üzerine ateş açtığının öğrenildiğini yazdı. Raporda bahsi geçen bir olayda 23 Temmuz sabahı yaklaşık 100 kişilik Filistinli bir gruba İsrail ordusu tarafından Khuza'a'daki evlerinden çıkmaları emrinin verildiği, evden çıkan ilk kişinin elleri havada ve silahsız olmasına rağmen bir İsrail askeri tarafından vurulduğu ve ciddi şekilde yaralandığı belirtildi. Daha sonra erkeklerin ve 15 yaş üstü erkek çocukların tutuklandığı ve Gazze'yi çevreleyen çitin yakınlarındaki bir bölgede tutulduğu, bazılarının ise sorgulanmak üzere İsrail'e götürüldüğü aktarıldı. Olayın devamında, İsrail ordusunun geri kalanları aynı gün ufak, ayrı gruplar halinde serbest bıraktığı ifade edilirken, Han Yunus'a silahsız bir şekilde giden bir grubun üzerine ateş açılması sonucu 1 kişinin öldüğü 2 kişinin de yaralandığı dile getirildi.
25 Temmuz'da gerçekleştiği kaydedilen bir diğer olayda ise yaklaşık 120 kişiyle birlikte bir evin bodrumunda saklanan ve aralarında 5 yaşında bir çocuğun da bulunduğu 3 Filistinli'nin hayatını kaybettiği 15 kişinin de yaralandığı ifade edildi.

Olaya ilişkin detaylı bilgilerde, yerel Kızıl Haç yetkililerinin devam eden bombardımandan dolayı yaralılara ulaşmakta zorluk yaşadığı belirtilirken, yaralılara ulaşmaya çalışan bir Kızıl Haç gönüllüsünün İsrail ordusu tarafından yapılan bir saldırıda ölümcül şekilde yaralandığı ve kendisini kurtarmaya çalışan diğer gönüllülerin de üzerine ateş açıldığı dile getirildi. Raporda, savaş hukukunda sağlık görevlilerinin sivil konumunda bulunduğu ve saldırıların hedefi olamayacağının bulunduğu kaydedildi.

(İHA) 
 ·  Translate
2
Bülent Billie Dee's profile photo
3 comments
 
Pakistan: 'İsrail saldırıları savaş suçu ve soykırım' Pakistan Parlamentosu, İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırıların "savaş suçu ve ve soykırım" olduğu yönünde alınan kararı oy birliğiyle kabul ederek İsrail saldırılarını kınadı.

Başbakan Navaz Şerif'in Ulusal Güvenlik ve Dışişleri Danışmanı Sertaj Aziz tarafından parlamentoya sunulan kararın oybirliğiyle kabul edildiği bildirildi.

"İsrail'in silahsız Flistinlileri hedef aldığı, masum çocuk ve kadınları öldürdüğü" belirtilen kararda, ''Bu, Filistinlilere yapılan bir katliam ve savaş suçudur. İnsan hakları ihlalıdır, İsrail silahsız ve masum Filistinlileri öldürürek terörizme başvurmuştur'' ifadelerine yer verildi.

İsrail'in Gazze'deki "vahşice" saldırılarına rağmen uluslararası toplumundan yeterli tepki gelmemesinin de kınandığı kararda, Birleşmiş Milletler'in Gazze'deki masum insanların hayatının kurtarılması için acilen harekete geçmesi istendi.

(AA) 
 ·  Translate
Add a comment...

Bülent Billie Dee
moderator

Tartışma  - 
 
İsrail’in Gazze saldırısı kimin işine yarıyor?

İsrail’in Gazze saldırısı kimin işine yarıyor? / Çeviri: Erkan GÜÇİZ
Son birkaç yıldır görünen bir şablon var. Her iki yılda bir İsrail ordusu Gazze’ye saldırıyor, büyük yıkım yaratıyor.
Her saldırının ardından bir askeri araç-gereç fuarı var; burada İsrail silah şirketleri ürünlerini tanıtıyor.
Ve bunların kısa zaman önce Gazze’de Filistinlileri karşı kullanılan teknoloji ile üretildiğini övünerek anlatıyor

ps:
Ve katledilen Filistinli, çocuklar ,terörist İSRAİL'İN SİLAH reklamlarımı oluyor bu durumda??
Yani katil İSRAİL filistinli bebeleri katlederek silahlarının tanıtımını ,reklamını yapıyor demektir.
KATİL ,TERÖRİST İSRAİL.

İsrail’in Gazze saldırısı kimin işine yarıyor?
 ·  Translate
1
Add a comment...

Bülent Billie Dee
moderator

Tartışma  - 
 
3
Add a comment...

Bülent Billie Dee

Shared publicly  - 
 
 
DUZ SOZE NE DEYESEN  !!!   :)
6
ÖZGÜLL ŞİMALL's profile photo
 
Haklısın dedemmmm

Bülent Billie Dee
moderator

Tartışma  - 
 
ATATÜRK adı oradanda siliniyor...

13 Ağustos 2014’te, Ulaştırma Bakanı’nın açıkladığı İstanbul’daki yeni havalimanına RTE adı verilmesi kararı, aslında Atatürk Havalimanı’nın adının RTE olarak değiştirilmesinden ibarettir, zira bölgedeki hava sahasının darlığından dolayı iki havalimanı aynı anda kullanılamaz, yeni havalimanının ilk fazı devreye girdiğinde Atatürk Havalimanı’nın tarifeli uçuşlara kapatılması gerekmektedir. Bu demektir ki, 2019 veya 2020 yılında İstanbul’da iki havalimanı mevcut olacaktır: Sabiha Gökçen ve RTE. Daha net bir ifadeyle, planlanan havalimanı İstanbul’un üçüncü değil, ikinci havalimanı olacaktır. Sonuçta, Atatürk adında bir havalimanımız kalmayacaktır. Yani konu, RTE adının verilmesi değil, Atatürk adının yok edilmesidir.

Zaten TAV’ın kira sözleşmesi revize edilerek bunun altyapısı hazırlanmıştır. TAV’ın Atatürk Havalimanı’nı işletmek üzere DHMİ ile 2005 tarihinde imzaladığı ve 2021 yılında sona erecek kira sözleşmesi, 2013 yılında DHMİ’nin talebiyle yenilenerek, TAV’a erken fesih ve zarar tazminatı ödenmesi maddesi eklenmiştir. Ve zaten DHMİ Genel Müdürü Birdal bizzat, “üçüncü havalimanı” değil, “yeni havalimanı” ifadesinin daha uygun olacağını söylemiştir, çünkü planlanan havalimanı Atatürk’e ilaveten “diğer” bir havalimanı değildir, onu ikame eden bir “kapasite artırma” yatırımıdır ve onun trafiğini alacaktır.

Dolayısıyla, hükümet bizleri aptal yerine koyarak, görünürde “üçüncü” havalimanına ad koyarken, fiiliyatta Atatürk Havalimanı’nın adını değiştirmiş olmaktadır. İşte bu nedenle, yapılacağı belirtilen isim değişikliğinin tek gerekçesi, Atatürk’ün adını silmek, hatırasını unutturmaktır.

Oysa beklenen, havalimanının adının Atatürk olarak dev am etmesidir. Bu ülkenin kurtarıcısı ve bu Cumhuriyetin kurucusunun adının havalimanından silinmesi kabul edilemez. Düşünülmesi dahi abestir. Ad değiştirme niyetinin hükümetin rutin bir icraatı olmadığının herkes farkındadır. Anımsanacağı üzere, Avrupa Parlamentosu ve TBMM arasındaki Karma Parlamento Komisyonu’nun eşbaşkanı Andrew Duff 17 Eylül 2005 tarihindeki konuşmasında Atatürk’ün resimlerini resmi dairelerden indirmemizi talep etmişti. İzleyen dönemde, dıştan da destek gören uzun vadeli bir planın adım adım gerçekleştirildiğini görüyoruz. Üniversitelerde “Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi” dersi kaldırıldı, ortaöğretim kurumları yönetmeliğinde “Atatürk ilkelerine bağlılık” çıkarıldı, AOÇ talan edildi, Bakanlığın Teşkilat Yasası’nda yapılan değişiklikle MEB görevleri arasında olan “Atatürk inkılap ve ilkelerine ve anayasada ifadesini bulan Atatürk milliyetçiliğine bağlı” yurttaşlar yetiştirme ifadeleri kaldırıldı. Ve son olarak, havalimanından adının kaldırılması planlanıyor.

Tüm siyasi partilere, sivil toplum kuruluşlarına, üniversitelere, öğrenci ve kadın kuruluşlarına ve mesleki örgütlere çağrıda bulunuyorum: Sayesinde varlık bulduğumuz Atatürk’ün adının silinmesine karşı çıkınız. İnşaatın finansmanını üstlenmeyi planlayan bankalar Atatürk’ün adını ve hatırasını yok
etmeye yönelik bu girişime alet olmayı kabul etmeyiniz, bu ulus ve tarih sizi affetmez. İnşaat ihalesini alan siz, Limak-Kolin- Cengiz-Mapa-Kalyon Grubu, Atatürk’ü hedef alan bu planın bir parçası olmayı içinize sindirmeyiniz.

Ulusumuzun ve insanlığın aziz değerine yapılması amaçlanan bu saygısızlığa karşı durmak hepimizin görevidir.

CUMHURİYET - RAZİYE KARABEY

http://www.ulusalpost.com/ataturk-havalimaninin-adi-degistiriliyor-iste-nedeni-23338h.htm
 ·  Translate
Cumhuriyet Gazetesi yazarı Raziye Karabey Atatürk Havalimanı ile ilgili çarpıcı bir yazı kaleme aldı.
4
Add a comment...

Bülent Billie Dee
moderator

Tartışma  - 
 
Türkmenleri Maliki sattı!
Türkmenleri Sistani sattı!
Türkmenleri özünü Şie ve Ceferi aleminin lideri adlandıran (fars irkçı, faşist, şovinist) Hameneyi sattı!

Türkmenleri Türkiye iktidarı sattı!
Türkmenleri Azerbaycan iktidarı sattı!
Türkmenleri Türk dünyası sattı!
Türkmenleri İslam dünyası sattı!

TÜRKMENELİ’ni (Batı-Doğu) tüm dünya satıp, Işid -Daiş ve Barzani peşmergeleri (terrorist) karşısında yalnız bırakdı.
http://youtu.be/fHkWjAE6tDk?list=UUsT39iVoUcIqGWejkNpdP2g
 ·  Translate
5
Add a comment...

Bülent Billie Dee
moderator

Tartışma  - 
 
İspanya İsrail'e silah satışını durdurdu İspanyol hükümeti perşembe günü açıkladığı bir kararla “Gazze’de yaşananlar nedeniyle İsrail’e silah satışını askıya aldığını” duyurdu.

Hükümet kararın yalnızca ağustos ayını kapsadığını, eylül ayında silah satışı hakkında yeniden bir değerlendirme yapılacağını belirtti.

Öte yandan, aslında İspanya’nın İsrail ile yürüttüğü askeri işbirliğinin kapsamı çok geniş değil... 

2013 yılında İsrail’e yalnızca 5 milyon euroluk silah satışı gerçekleşti. Ancak kararın sembolik bir anlamı bulunuyor. Zira bu karar Dışişleri Bakanı Margallo (Margayyo)’nun Gazze’de yaşananlara sert tepki göstermesinden sonra alındı.

İspanya İsrail’e silah satışını askıya alırken ABD yönetimi dün imzaladığı bir kararnameyle İsrail’e verilecek ek yardım paketini onayladı. İsrail, ABD’den gelecek 225 milyon dolarlık ek yardımla savunma sistemini güçlendirecek.Henüz kamuoyu ile pyalaşmadı

İspanyol hükümeti bununla ilgili resmi kararı henüz kamuoyuyla paylaşmadı ancak hükümete yakın kaynaklar tarafından İspanyol basınına yansıyan bilgilerde, İsrail'e mevcut durumda satışı yapılması gereken askeri malzemelerin teslim edilmeyeceği, yeni lisans da çıkarılmayacağı bildirildi.

Kararın İspanya Dışişleri, Ticaret ve Savunma bakanlıkları ile ulusal istihbarat teşkilatının temsilcilerinden oluşan Savunma Sanayi Dış Ticaret Kurulu'nun perşembe günü yaptığı toplantıda alındığı kaydedildi.İspanya'nın en çok silah sattığı ülkeler Körfez ülkeleri olurken, 2013 yılında bu ülkelere toplam 1 milyar 240 milyon avroluk satış gerçekleştirmişti. İspanya geçmişte askeri darbe sırasında Mısır'a, savaş sırasında Libya'ya ve bir süre Venezuela'ya askeri malzeme satışını durdurmuştu.

(ABC,  AA)
 ·  Translate
4
1
Aysu CELİK's profile photo
Add a comment...

Bülent Billie Dee
moderator

Tartışma  - 
 
IŞİD katliama doymuyor /  +18

AKP hükümeti, Irak Şam İslam Devleti'nin (IŞİD) Türkmenlere uyguladığı katliamları görmezden gelmeye devam ediyor. Radikal-İslamcı terörist grubun internete yükledikleri son videoda Türkmen olduğu belirtilen yaklaşık 30 esirin kafalarına ateş ederek idam ettiği görülüyor.

IŞİD, Irak'ın Selahaddin vilayetinde Tuzhurmatu ilçesine bağlı Biravcılı köyünü basan IŞİD militanları 3'ü kadın 23 Türkmen'i öldürmüştü. 

İnternete yüklenen videoda ise esir alınan bir grup Iraklı, silahlı ağır silahlı IŞİD militanları gözetiminde tek bir yere toplanıyor. Sıra halinde elleri enselerinde eğilerek yürüyen Iraklılara bazı militanlar tokat atarak sıraya sokmaya çalışıyor. Videonun sonunda ise su birikintisinin yanında elinde silahıyla duran IŞİD militanı, insan öldürmekten kan olmuş zemin üzerinde esir alınan Iraklıları tek tek vurarak suyun içine atıyor.

PS:
450 aile Türkiye sınırında aç susuz çoluk cocuk. Can korkusuyla kaçıp sınıra gelmiş. Ana vatana sığınmak istiyor. Pasaportları yok diye. Kabul etmiyorlar sınırdan isteyen caniler. Dinci katiller giriyor ama türkmenlere yasak …insanlar canilerce katlediliyor dünya seyrediyor … IŞİD dindar yada müslüma değil, israilin,din üzerinden kullandığı bir örgüttür,israil,bunları müslüman klığına sokup, 3 kitap değiştirildi, kuran'ıda değiştirmek için, kabeyi yıkmak için, kullanabildiği en iyi örgüt…İnsanlık ölmüş arkadaş.Bugün Gazze için methiyeler dökenler,ağlayanlar nerdeler.Bunlar insan değimli,üstelikte Türk kardeşlerimiz.Gazzedekilerin canı canda bunlarınki patlıcanmı.Yazıklar olsun ikiyüzlü siyasete,medyaya.En son Türkiyeye sığınmak isteyen 450 Türkmenden pasaport istediniz.Türk Yüskek Bürokrasisi,bu rezalete dur diyecek gücün ve itibarın kalmamış ise sana yapılan herşeyi hak etmişsin demektir.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER...
 ·  Translate
2
Add a comment...

Bülent Billie Dee

Shared publicly  - 
 
 
GURBETÇİLERİN ‘OY’RANDEVUSU BAŞLADI

Yurt dışındaki seçmenler, dün Türkiye saati ile 08.00'den itibaren YSK'NIN' İNTERNET ADRESİNDEN OY VERECEKLERİ GÜN VE SAAT ARALIĞINI BELİRLEMEYE BAŞLADI. BU İŞLEM 25 TEMMUZ 2014 CUMA GÜNÜNE KADAR DEVAM EDECEK 

Yurt dışındaki seçmenler, dün Türkiye saati ile 08.00'den itibaren YSK'nın internet adresinden oy verecekleri gün ve saat aralığını belirlemeye başladı. Bu işlem 25 Temmuz 2014 Cuma gününe kadar devam edecek

Yurt dışındaki seçmenler, dün Türkiye saati ile 08.00'den itibaren Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) "www.ysk.gov.tr" internet adresinden oy verecekleri gün ve saat aralığını belirlemeye başladı. Belirlenen oy verme gününde oyunu kullanmayan seçmenler, sadece gümrük kapılarında kurulan sandıklarda oyunu kullanabilecek. İlk turu 10 Ağustos'ta yapılacak Cumhurbaşkanı seçimi için YSK'nın belirlediği takvim işliyor. Seçim takvimine göre, yurt dışında 54 ülke ve 103 temsilcilikte oy kullanacak 2 milyon 783 bin 660 seçmenin sistemden randevu alması işlemi bu sabah başladı. Buna göre, yurt dışında yaşayan seçmenler, Türkiye saatiyle dün saat 08.00'den itibaren YSK'nın "www.ysk.gov.tr" internet adresinden oy verecekleri gün ve saat aralığını belirlemeye başladı. Sistemden oy verme gün ve saat aralığını belirleme işlemi, 25 Temmuz 2014 Cuma günü saat 17.00'de sona erecek.

http://www.yenimesaj.com.tr/?haber,13008023/gurbetcilerin-oy-randevusu-basladi
 ·  Translate
2
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Istanbul - Ibiza - Milano - Austria
Links
Basic Information
Gender
Male
Birthday
January 3
Bülent Billie Dee's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
Gipsy EP [Deep Nota Records]
www.beatport.com

Gipsy EP [Deep Nota Records] is available for download on Beatport, the world's largest DJ and electronic music community.

Bulent Billie Dee - In Da Music (Orginal Edit) [Music Taste Records]
www.beatport.com

In Da Music (Orginal Edit) [Music Taste Records] is available for download on Beatport, the world's largest DJ and electronic music communit

snake story -original mix Bülent Feat Kemal Faruk Altinkurt
soundcloud.com

BIO BLOG ON IBIZA INSIDEhttp://ibizainside.com/blog/the-ibiza-inside-remix-of-the-month-by-bulent-bilie-dee Since February 2011 have His own

snake-story-sunset-mix-bülent-feat-kemal-faruk-altinkurt/
soundcloud.com

BIO BLOG ON IBIZA INSIDEhttp://ibizainside.com/blog/the-ibiza-inside-remix-of-the-month-by-bulent-bilie-dee Since February 2011 have His own

I Learned from the Best _Whitney Houston 2013 Rmx-Bülent _Seven ibiza-Cr...
soundcloud.com

BIO BLOG ON IBIZA INSIDEhttp://ibizainside.com/blog/the-ibiza-inside-remix-of-the-month-by-bulent-bilie-dee Since February 2011 have His own

BÜLENT BILLIE DEE 2013 Remix-LETS DANCE -DAVID BOWIE-FREEDOWNLOAD
soundcloud.com

BIO BLOG ON IBIZA INSIDEhttp://ibizainside.com/blog/the-ibiza-inside-remix-of-the-month-by-bulent-bilie-dee Since February 2011 have His own

DAVID OSPINA -I.O.U UNRELEASED MIX BÜLENTS DEEP EDIT FREEDOWNLOAD
soundcloud.com

BIO BLOG ON IBIZA INSIDEhttp://ibizainside.com/blog/the-ibiza-inside-remix-of-the-month-by-bulent-bilie-dee Since February 2011 have His own

KISMET - ORIGINAL MIX -BÜLENT BILLIE DEE FEAT BENI DO CARMO-demo
soundcloud.com

BIO BLOG ON IBIZA INSIDEhttp://ibizainside.com/blog/the-ibiza-inside-remix-of-the-month-by-bulent-bilie-dee Since February 2011 have His own

FREEDOM-ORIGINAL MIX - BÜLENT FEAT SEVEN IBIZA & CRAIG DALZELL
soundcloud.com

BIO BLOG ON IBIZA INSIDEhttp://ibizainside.com/blog/the-ibiza-inside-remix-of-the-month-by-bulent-bilie-dee Since February 2011 have His own

yilan hikayesi (snake story)-Snipped-Bülent Feat Kemal Faruk Altinkurt
soundcloud.com

BIO BLOG ON IBIZA INSIDEhttp://ibizainside.com/blog/the-ibiza-inside-remix-of-the-month-by-bulent-bilie-dee Since February 2011 have His own

ibiza-is-summer waves-originalmix-bülent feat-deniz-seven ibiza-craig da...
soundcloud.com

BIO BLOG ON IBIZA INSIDEhttp://ibizainside.com/blog/the-ibiza-inside-remix-of-the-month-by-bulent-bilie-dee Since February 2011 have His own

Space Station Freedom - Bülent billie dee - Bootleg-320kbit Freedownload
soundcloud.com

BIO BLOG ON IBIZA INSIDEhttp://ibizainside.com/blog/the-ibiza-inside-remix-of-the-month-by-bulent-bilie-dee Since February 2011 have His own

in-the-beginning-there-was-jackmrfingers-larry-heard-bülent-2013-rmx-boo...
soundcloud.com

http://www.mixcloud.com/bulent-billie-dee/in-the-beginning-there-was-jackmrfingers-larry-heard-bülent-2013-rmx-bootleg/

Space Station Freedom - Bülent billie dee - Bootleg-320kbit Freedownload
m.soundcloud.com

BIO BLOG ON IBIZA INSIDEhttp://ibizainside.com/blog/the-ibiza-inside-remix-of-the-month-by-bulent-bilie-dee Since February 2011 have His own

Porque te tengo que olvidar
www.sonicomusica.com

Letra de "Porque te tengo que olvidar" de "Jose Feliciano" en: SonicoMusica.COM música online

The Ibiza Inside Remix Of The Month By Bülent Bilie Dee
ibizainside.com

This month’s Ibiza Inside’s Remix is made by Bülent Asci aka Billie Dee. We discovered this talented DJ with amazing CV on the social platfo

http://www.junodownload.com/products/bulent-billie-bulent-the-album-2013...
www.junodownload.com

Bulent The Album 2013 30th Anniversary at Juno Download. Bulent The Album 2013 30th Anniversary

I Learned from the Best -_Whitney Houston_Bülent _Seven ibiza_Craig Dalz...
www.mixcloud.com

I Learned from the Best -_Whitney Houston_Bülent _Seven ibiza_Craig Dalzell_ 2013 Remix_Freedownload

BULENT BILLIE DEE :: Beatport DJs
dj.beatport.com

Out Now On Beatport & Juno Download &Traxsource -Garden House Album 2012-MUSIC TASTE REC. Out Now On Beatport & Juno Download &Traxsource -B

TOSCA - LOOKING (riccicomoto rmx) by riccibeat in the Tosca - Looking on...
play.beatport.com

Listen and vote for TOSCA - LOOKING (riccicomoto rmx) by riccibeat in Beatport's Tosca - Looking