Profile cover photo
Profile photo
SAWO RECYKLING Sp. j.
About
Posts

Post has attachment
Firma SAWO Recykling oferuje wywóz gruzu oraz odpadów budowlanych autem samozaładowczym HDS. Podejmujemy się wywozu gruzu, opadów remontowych, ziemi, odpadów zielonych, płyt kartonowo-gipsowych, drewna, azbestu i nie tylko. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową - http://www.sawogruz.pl/wywoz-gruzu-25-ton/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zamówione kruszywa dostarczmy do Państwa wywrotkami 4-osiowymi. Auta te gwarantują dotarcie na miejsce w każdych warunkach. Niestraszne nam trudne warunki terenowe na budowie. Do transportu możemy też wykorzystać ciągnik z naczepą. Zachęcamy do współpracy - http://www.sawogruz.pl/sprzedaz-gruzu-przekruszonego/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy kompleksowe usługi związane z wywozem gruzu i wszelkiego rodzaju odpadów budowlanych i poremontowych. Z naszą pomocą szybko pozbędziesz się niechcianych odpadów i zadbasz o porządek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.sawogruz.pl/wywoz-gruzu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przy wszelkiego rodzaju pracach remontowych przydatne będą nie tylko kontenery na gruz, lecz także rękawy zsypowe do gruzu. Jest to znakomity i wygodny sposób, by pozbyć się gruzu z wyższych kondygnacji budynku. Oferujemy wynajem tego typu zsypów, zachęcamy do współpracy - http://www.sawogruz.pl/zsypy-do-gruzu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na polskim rynku istnieje wiele przedsiębiorstw, które zajmują się wyburzeniami. Czym należy się kierować przy wyborze najlepszej? Na pewno warto dokładnie zapoznać się z ofertą firmy i jej zapleczem technicznym. Nie da się ukryć, że bez profesjonalnego parku maszynowego firma niewiele zdziała. Firma Sawo Recyklig korzysta z nowoczesnego i wydajnego sprzętu, zachęcamy do współpracy - http://www.sawogruz.pl/wyburzenia-i-rozbiorki/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czasami prace rozbiórkowe wykonywane są w miejscach, w których trudno jest operować dużymi autami. Dobrym wyjściem w takiej sytuacji są małe kontenery i worki na gruz typu BigBag. Kontenery tego typu przywozimy samochodem dostawczym Iveco, który zmieści się praktycznie w każdej bramie, nawet bardzo wąskiej. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://www.sawogruz.pl/waskie-wjazdy-wywoz-gruzu/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jakie powinny być dobre kruszywa budowlane? Jeśli mają spełniać swoje zadanie, muszą być wytrzymałe na ścieranie, ściskanie i inne uszkodzenia mechaniczne. Nasza firma prowadzi sprzedaż gruzu przekruszonego. Oferujemy wysokiej jakości kruszywa piaskowo-żwirowe. Zapraszamy do współpracy - http://www.sawogruz.pl/sprzedaz-gruzu-przekruszonego/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do wywozu gruzu wykorzystujemy także wywrotki 25 ton. Dysponujemy wywrotkami czteroosiowymi, które poradzą sobie w każdych warunkach i wjadą na każdy plac budowy. Zapewniamy, że nie zakopiemy się w błocie. Oferujemy wywóz odpadów budowlanych, gruzu, ziemi, materiałów izolacyjnych i nie tylko - http://www.sawogruz.pl/wywoz-gruzu-25-ton/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdują się również kruszywa piaskowo-żwirowe. Kruszywa te można wykorzystać do różnych celów, m.in. obsypywania oraz zasypywania tarasów i fundamentów, jako podbudowa i podsypka do układania kostki brukowej oraz nasypów i wymiany gruntów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://www.sawogruz.pl/sprzedaz-gruzu-przekruszonego/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się także w rozbiórkach i wyburzeniach. Podejmujemy się rozbiórki różnego typu obiektów. Jeśli planują Państwo rozbiórkę altany, garażu czy domu jednorodzinnego, zachęcamy do kontaktu. Dysponujemy wszelkimi niezbędnymi uprawnieniami i dużym doświadczeniem. Zapraszamy - http://www.sawogruz.pl/wyburzenia-i-rozbiorki/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded