Profile cover photo
Profile photo
Ryszard Toczek
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Lubię zakupy przez internet, głównie dlatego, że mam mało czasu aby stacjonarnie szukać produktów, które po kilku sekundach potrafię znaleźć w sieci. Jeszcze bardziej lubię kiedy sklepy realizują płatności online. To ogromna wygoda i staram się korzystać z niej jak najczęściej.

Ostatnio na przykład udało mi się kupić kłódki szyfrowe na www.bez-klucza.pl i po dwóch dniach były u mnie na miejscu. Szybka realizacja, łatwy interfejs i możliwość zapłaty w przeróżnych formach. Tego oczekuję od dostawcy!

Super www.bez-klucza.pl!

Post has attachment
Będąc w hotelu, ogromną wygodą dla mnie jest posiadania zamka szyfrowego na kartę. Nie muszę wtedy nieustannie biegać do recepcji z kluczem a co najważniejsze, kartę mogę schować do portfela i nie martwić się, że w czasie podróży gdzieś wyleci niezauważona.

Z kluczami zawsze miałem ten problem, dlatego zachęcam do zapoznania się z ofertą zamków szyfrowych http://www.bez-klucza.pl/na-karte/zamki-na-karte

Post has attachment
Niedawno postanowiłem zainwestować w elektroniczny wizjer drzwiowy, który znalazłem na http://www.bez-klucza.pl/inne/elektroniczne-wizjery/elektroniczny-wizjer-yale-ddv5800-detail. Dzięki temu, nawet jeśli nie ma mnie aktualnie w domu, po powrocie mogę sprawdzić kto próbował skontaktować się ze mną osobiście. Urządzenie posiada czujnik ruchu, który wykryje poruszenie lub naciśnięcie zintegrowanego dzwonka gość automatycznie robi sobie zdjęcie. Każde zdjęcie i film oznaczone zostaje datą i godziną wykonania.

Serdecznie polecam.

Post has attachment
Mieszkanie w nieciekawej okolicy sprawia, że chcę odpowiednio zabezpieczyć drobne kosztowności, które przez lata udało mi się zdobyć. Dobrym rozwiązaniem dającym solidne zabezpieczenie przed złodziejami jest kupno małego, dobrej jakości sejfu.

Drobny sejf świetnie sprawdza się jak skrytka i jest ciężki do szybkiego otwarcia. Myślę, że każdy kto posiada w domu kosztowności lub też poufne dokumenty powinien zaopatrzyć się w http://www.bez-klucza.pl/inne/sejfy/sejf-yale-ysv-170-detail

Post has attachment
Latem aktywnie korzystam z roweru, dlatego jego odpowiednie przygotowanie i zabezpieczenie w trakcie podróży jest dla mnie najważniejsze. Potrzebowałem solidnej i łatwej w obsłudze linki szyfrowej, która pozwoli mi na przypięcie roweru w dowolnym miejscu a jednocześnie czas, który temu poświęcę nie będzie zbyt długi.

Spośród bogatej oferty na rynku postanowiłem wybrać - http://www.bez-klucza.pl/klodki-szyfrowe/ypi1-detail

Post has attachment
Podróżując po różnych częściach Polski i odwiedzając hotele zauważyłem, że coraz więcej z nich zaczyna wykorzystywać dodatkowe zabezpieczenia. Poza małymi sejfami w pokojach nie da się nie zauważyć nowoczesnych i stylowych zamków szyfrowych.

Dla mnie jako klienta oczywiście jest to plus i wygoda, kiedy nie muszę za każdym razem prosić o klucz w recepcji. Chętnie widziałbym takie rozwiązania w wielu innych miejscach.

http://www.bez-klucza.pl/na-karte/zamki-na-karte/zamek-szyfrowy-yale-ydr3110-detail

Post has attachment
Grupa Infinity oferuje Państwu produkty najwyższej jakości, pochodzące jedynie od uznanych i sprawdzonych producentów kluczy, wkładek i kłódek. Proponujemy wyroby takich firm, jak: ASSA ABLOY, LOB, CISA czy DOM SICHERHEITSTECHNIK. Produkty wspomnianych producentów wyróżnia niezwykła trwałość i niezawodność. Z przyjemnością, profesjonalnie doradzę Państwu odpowiedni zakup. Zapraszam do kontaktu! Dane teleadresowe znajdą Państwo na stronie internetowej: www.jeden-klucz.pl.
Photo

Post has attachment
Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą startowych zestawów wkładek oraz kłódek na jeden klucz, zaprezentowaną na stronie internetowej: www.jeden-klucz.pl. Dostępne są specjalne zestawy antywłamaniowe, wzmocnione, atestowane, a także tańsze, ekonomiczne komplety wkładek do drzwi wejściowych. Istnieje oczywiście możliwość powiększenia wybranego zestawu.
Photo

Post has attachment
Zachęcam Państwa do skorzystania z wyjątkowej promocji! Proponuję Państwu opatentowane, atestowane niemieckie wkładki/kłódki DOM ix6 SR z kluczem 3D wyposażonym w pływająco ułożyskowany dysk
w systemie klucza jednakowego z indywidualną Kartą Bezpieczeństwa, stanowiące produkty najwyższej jakości! Zapewniają porządne zabezpieczenie przed rozwiercaniem oraz pełną ochronę przed kopiowaniem. Otrzymają Państwo na te produkty aż dziesięć lat gwarancji! Więcej o niezwykłych właściwościach tych niemieckich produktów dowiedzą się Państwo za pośrednictwem naszej strony internetowej: www.jeden-klucz.pl.
Photo

Post has attachment
Osobom aktywnie podróżującym na rowerach, szczególnie w sezonie letnim polecam kłódki podróżne szyfrowe -http://www.bez-klucza.pl/szyfrowe/ytp132-detail. Proponowany przeze mnie model został wyposażony w certyfikowany sygnalizator kontroli, który skutecznie zabezpiecza sprzęt przed ewentualną kradzieżą.
Wait while more posts are being loaded