Profile cover photo
Profile photo
Aspi Sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Zajmujemy się produkcją wierteł puszkowych. Wiemy, że muszą być one wytrzymałe i bardzo precyzyjne. Do ich tworzenia wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały. Wiertła naszej produkcji mają stalowe korpusy, a ich krawędzie wzmocnione są węglikiem spiekanym. Więcej na ten temat na: http://p-aspi.pl/oferta/wiertla/puszkowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiertło puszkowe umożliwia wykonanie otworów w drewnie i materiałach drewnopodobnych oraz w płytach wiórowych. Tego rodzaju wiertła są więc istotnym i ważnym narzędziem w branży meblarskiej. Takie wiertła również znajdziecie w naszej ofercie. Zapraszamy do współpracy! http://p-aspi.pl/oferta/wiertla/puszkowe/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Produkcja narzędzi do obróbki drewna nie jest jedynym obszarem naszych usług. Zajmujemy się również obróbką CNC i laserowym cięciem blach. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszymi usługami, zachęcamy do kontaktu. Więcej o nas na: http://p-aspi.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Proponujemy również frezy proste, frezy profilowe oraz zestawy frezów. Wszystkie rodzaje produkujemy z wielką precyzją i z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań. Chcemy, by każdy nasz produkt służył Wam przez wiele lat. Naszą szczegółową ofertę znajdziecie na: http://p-aspi.pl/oferta/frezy/zestawy-frezow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stworzyliśmy szeroką ofertę narzędzi dla branży drzewnej i meblarskiej. Proponujemy miedzy innymi noże strugarskie HSS 18%. W ASPI dostępne są noże o różnych wymiarach, ale na życzenie możemy wykonać również noże o niestandardowych wymiarach. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://p-aspi.pl/oferta/noze/strugarskie-hss-18/#:
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Piła tarczowa z ostrzami z węglika spiekanego – zalety? Węglik jest bardzo wytrzymałym materiałem, takie ostrza z pewnością będą nam służyć wiele, wiele lat. Wśród zalet możemy również wymienić odporność ostrzy na ścieranie oraz na działanie wysokich temperatur. Więcej informacji na: http://p-aspi.pl/oferta/pily-tarczowe-hm-z-otworami-w-ostrzach/pily-tarczowe-hm-bez-otworow-w-ostrzach/. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy również piły tarczowe z ostrzami HM. Ostrza takich pił wykonane są z węglika spiekanego. Ów węglik otrzymywany jest z węglików metali takich, jak tytan, tantal, chrom, cyrkon i innych. Ostrza z węglika umożliwiają sprawne cięcie poprzeczne i podłużne, zarówno drewna twardego, jak i miękkiego. Więcej na ten temat przeczytacie na naszej stronie. Zapraszamy do współpracy! http://p-aspi.pl/oferta/pily-tarczowe-hm-z-otworami-w-ostrzach/pily-tarczowe-hm-bez-otworow-w-ostrzach/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Narzędzia ASPI produkowane są z najwyższej, jakości surowców, a przede wszystkim przy użyciu najnowszych technologii. Narzędzia dostosowane są do wymagań i preferencji Klientów, by spełnić Państwa wymagania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą: http://p-aspi.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie także szeroki wybór pił, niezbędnych w branży meblarskiej i drzewnej. Oferujemy piły trakowe z ostrzami satelitowanymi, a także chromowane i do rozwierania. W ofercie ASPI dostępne są również piły tarczowe z ostrzami satelitowanymi i z węglika spiekanego. Więcej na naszej stronie: http://p-aspi.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Utrzymanie wysokich standardów, jest dla nas niezwykle ważne. Aby je utrzymać, cały czas prowadzimy testy naszych maszyn, a narzędzia poddawane są rygorystycznym kontrolom, jakości. Dzięki śledzeniu najnowszych trendów w technice, cały czas się rozwijamy! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą ASPI: http://p-aspi.pl/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded