Profile cover photo
Profile photo
Metland S.C - Skup złomu, recykling samochodów
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Używane części samochodowe dostępne w naszej ofercie pochodzą z rozbiórek innych samochodów. Są to jednak części dokładnie przez nas sprawdzane. Nie musicie więc obawiać się, że zakupicie niesprawny zamiennik. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://metland.suwalki.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy obawiacie się, że oddając samochód do kasacji nie otrzymacie zaświadczenia do wyrejestrowania pojazdu? Nie u nas! Wydajemy wszystkie niezbędne dokumenty, ponieważ jesteśmy profesjonalistami, dla których Wasza satysfakcja jest najważniejsza! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://metland.suwalki.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba firmy METLAND znajduje się w Suwałkach przy ul. Przemysłowej 4. Oferujemy szeroki wybór zarówno nowych, jak i używanych części samochodowych. Specjalizujemy się również w kasacji pojazdów. Nasza pełna oferta dostępna jest na stronie: http://metland.suwalki.pl/oferta/. Jeśli chcielibyście Państwo uzyskać dodatkowe informacje dotyczące działalności METLAND zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
KPO, czyli Karta Przekazania Odpadów jest dowodem prawidłowego przekazania odpadów do uprawnionych odbiorców. Obowiązek wystawienia owego dokumentu ciąży na każdym wytwórcy odpadu. Ciekawostką jest, że odpady można przekazać przy pomocy firmy transportowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://metland.suwalki.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli nie wiecie, co zrobić z niepotrzebnym złomem – skontaktujcie się z nami! Nie tylko zapłacimy Wam za dostarczony towar, ale i przygotujemy niezbędne dokumenty. Zapewniamy również szybką i bezproblemową transakcję. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://metland.suwalki.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wystarczy jedynie skontaktować się z nami telefonicznie, abyśmy mogli przygotować dla Was wysokiej jakości części samochodowe. W naszej ofercie znajdują się części zarówno nowe, jak i używane. Ponadto nieustannie poszerzamy naszą ofertę, ponieważ chcemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy! http://metland.suwalki.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy chcecie Państwo skorzystać z naszych usług? Zachęcamy zatem do zapoznania się z niezbędnymi dokumentami dostępnymi na stronie: http://metland.suwalki.pl/do-pobrania/. Tylko dzięki temu będziemy mogli podjąć się kasacji Waszego samochodu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Główną działalnością naszej firmy jest skup metali kolorowych. Zajmujemy się również recyklingiem. Na stronie: http://metland.suwalki.pl/ dostępne są dodatkowe informacje dotyczące naszej działalności. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego bądź kontaktu telefonicznego.
Add a comment...

Post has attachment
Nie macie możliwości dostarczyć swojego samochodu do naszej firmy? Żaden problem! Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, a ponadto dotrzemy we wskazane przez Państwa miejsce. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Na stronie: http://metland.suwalki.pl/kontakt/ dostępne są dane kontaktowe firmy METLAND. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podjęliśmy się kasacji już wielu pojazdów. Dodatkowo dzięki bezproblemowym i szybkim transakcjom zyskaliśmy liczne grono zadowolonych Klientów. Decydując się na nasze usługi z pewnością będziecie w pełni usatysfakcjonowani! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dostępnej na stronie: http://metland.suwalki.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded