Profile cover photo
Profile photo
Metland S.C - Skup złomu, recykling samochodów
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Dla nas nieistotne jest czy posiadasz Mercedesa czy też BMW. Chętnie podejmiemy się kasacji samochodów wszystkich marek! Na naszej stronie internetowej: http://metland.suwalki.pl/oferta/ dostępne są dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się skupem metali kolorowych. Jeśli więc nie wiecie, co powinniście zrobić z tego typu produktami – skontaktujcie się z nami! Przypominamy również, że recykling jest jedną z głównych działalności naszej firmy. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://metland.suwalki.pl/oferta/.
Photo

Zamienniki nie zawsze muszą być gorszej jakości od nowych części. Wystarczy jedynie wybrać godną polecenia firmę, która dostarczy Wam niezawodne produkty. Decydując się na usługi firmy METLAND możecie być pewni, że oferujemy wyłącznie najwyższej jakości części zamienne. Zapraszamy! http://metland.suwalki.pl/

Post has attachment
Konkurencyjne ceny, miła i przyjazna obsługa to tylko nieliczne cechy naszej działalności. W naszej pracy stawiamy również na szybkie i bezproblemowe transakcje. Ponadto zajmujemy się skupem metali kolorowych i złomu stalowego. Na stronie: http://metland.suwalki.pl/ dostępne są dodatkowe informacje. Zapraszamy!

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą części na sprzedaż dostępną na stronie: http://metland.suwalki.pl/oferta/. Oferujemy produkty do wszystkich marek samochodów. Ponadto zapewniamy konkurencyjne ceny. Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza!
Photo

Post has attachment
Jeśli posiadacie kompletny pojazd, który nie jest Wam do niczego potrzebny – skontaktujcie się z nami. Zajmiemy się jego demontażem, a ponadto zapłacimy odpowiednią kwotę za pojazd. Jeśli nie macie możliwości dostarczenia auta do firmy METLAND, żaden problem! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, posiadamy własny transport. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://metland.suwalki.pl/oferta/.
Photo

Specjalnie dla Was nasza oferta poszerzona została o skup używanych samochodów. Jesteśmy świadomi, iż nie każdy jest zadowolony ze swojego auta i pragnie zakupić nowe – dlatego chętnie przyjmiemy stary pojazd. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://metland.suwalki.pl/oferta/.

Post has attachment
Czy chcielibyście legalnie zezłomować swój samochód? Pragniecie otrzymać satysfakcjonującą kwotę za pojazd? W takim razie nasza oferta jest właśnie dla Was! Wystarczy jedynie się z nami skontaktować: http://metland.suwalki.pl/kontakt/, abyśmy mogli Państwu dokładnie przedstawić szczegóły oferty. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zajmujemy się kasacją samochodów. Decydując się na usługi firmy METLAND możecie liczyć także na recykling części i utylizację elementów. Na stronie: http://metland.suwalki.pl/ dostępne są dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Photo

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą sklepu motoryzacyjnego dostępną na stronie: http://metland.suwalki.pl/. Już dziś możecie zakupić u nas najwyższej jakości części zamienne. Nie istotne jakiej marki jest Twoje auto – z pewnością znajdziesz u nas każdą część. Zapraszamy!
Photo
Wait while more posts are being loaded