Profile cover photo
Profile photo
iran success
http://www.IranSuccess.Com
http://www.IranSuccess.Com
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
آکادمی موفقیت ایران

مکان دفتر: شهر کرمانشاه

شروع فعالیت : ۲۰۱۵

هدف: ارتقاء و اشاعه اصول علمی و عملی موفقیتمختصری از آکادمی:
به دلیل نبود مرکزی جهت نظام مندسازی مطالب در حوزه موفقیت برخی از هموطنان در مواجه با افراد سود جو و یا برخی از افراد با ارائه مطالب با جنبه تبلیغات صرف
که مبالغ بالایی را دریافت می دارند روبرو می شوند. یا اینکه آموزه های بعضاً نادرستی را به دست می آورند. که برخی از این بخش ها بر آینده برخی از آنها تاثیرات نا مناسبی به همراه دارد.
لذا در این بخش سعی شده تا مطالب اساتید به نام ایران اسلامی که دارای سالها سابقه و همچنین دست آورد های مرتبط نیز بوده اند را جمع آوری و به هموطنان ارائه گردد. زیرا مطالبی که در کتاب های خارجی توسط اساتید خارجی تدریس می گردد با فرهنگ و ساختار اقتصادی و فرهنگی ما هماهنگی کاملی را به همراه نداشته و کاربرد مطالب آموخته شده را با مشکل مواجه می سازد.
از این رو از تمامی صحب نظران و اسایتد در این حوزه دعوت می شود. تا در صورت تمایل برای هدف مند سازی، ارسال آموزشها، برگزاری همایش ها و یا سمینار ها و …. در این حوزه با مدیریت وبسایت تماس گرفته و یا با شماره های ارتباطی تماس حاصل فرمایند.
به امید آنکه روزی بتوانیم جمله « موفق یعنی ، ایرانی» را در تمام دنیا به ضرب المثل تبدیل نماییم.

آکادمی موفقیت فعالیت خود را متمرکز نموده و با هدف ارئه خدمات در زمینه موفقیت فردی و سازمانی و نیز آموزش های کاربردی در این زمینه با گرد هم آوردن متخصصین در رشته های مرتبط با این امر تولید محتوای آموزش بر گزاری جلسات،سمینار های موفقیت، مشاوره های تخصصی و نیز برنامه ریزی های شخصی و سازمانی برای افراد و موسسات و کارخانه جات را در کارنامه خود دارد.

بخش هایی زیادی از وبسایت توسط مطالب استاد سامان کرمی به صورت ویدئو و متن ارائه گردیده است
http://iransuccess.com
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded