Profile cover photo
Profile photo
Wiarygodna Szkoła
About
Posts

Post has attachment
Jeśli granie na komputerze jest twoją pasją i potrafisz spędzać godziny przed monitorem, zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Wybierz swoją ulubioną grę komputerową, wypełnij kartę dwudziestu przycisków funkcyjnych G-Boba, których używałbyś, grając w nią oraz przygotuj pracę, w której przedstawisz, jak grasz. Interpretacja i sposób wykonania są dowolne – zdjęcie, grafika, film, animacja itp. Komisja oceni pomysłowość, poziom artystyczny i nawiązanie do tematu.

Na laureatów czekają kontrolery, czyli G-Boby! Osobom, które zajmą drugie i trzecie miejsca gwarantujemy bony na książki z oferty Grupy Helion o wartości 250 zł i 100 zł. Współorganizatorami konkursu oraz fundatorami nagród są firmy Helion oraz Ingaco G-Bob. Szkoła, z której napłynie najwięcej prac, otrzyma roczny dostęp do systemu Dziennik.Edu.pl zawierającego poza dziennikiem elektronicznym zintegrowane i bezpłatne moduły świadectw i arkuszy ocen.

Prace konkursowe prosimy wysyłać na adres: biuro@wiarygodnaszkola.pl do 31 maja 2017 roku. Wyniki zostaną ogłoszone 9 czerwca 2017 roku.

Więcej szczegółów na stronie: www.wiarygodnaszkola.pl/konkurs-dla-gracza
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded