Profile cover photo
Profile photo
PHU PiK
Bramy, napędy, automatyka, metaloplastyka.
Bramy, napędy, automatyka, metaloplastyka.
About
Posts

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie Pastwo system 1- lub 2 -lokatorskich
wideodomofonów kolorowych, 4 żyłowy. Oparty jest na elementach, których wzajemna współpraca możliwa jest dzięki
ujednoliceniu niektórych parametrów technicznych (np.zasilanie, sygnał audio, wizja, itp.) oraz zastosowaniu identycznie
oznaczonych i rozlokowanych zacisków/wyprowadzeń, służących do wzajemnego połączenia poszczególnych modułów systemu za pomocą wiązki przewodów elektrycznych. Główne elementy
systemu to: monitory, kasety zewnętrzne, dodatkowe słuchawki,
kamery CCTV.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poczucie bezpieczeństwa to jedna z podstawowych potrzeb każdego z nas. Dzięki oferowanym przez naszą firmę systemom kontroli dostępu, zapobiegniecie Państwo przykrym sytuacjom, ochronicie swoje mienie i rodzinę. Będziecie czuć się komfortowo w swoim domu, mieszkaniu, biurze czy hotelu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy różne modele domofonów do domów jedno- dwu i wielo- rodzinnych, odporne na wilgoć, z możliwością rozbudowy. Bogaty wybór kaset, np. do wąskich słupków, czy z funkcją wejścia przy użyciu breloczka zbliżeniowego.
Tele-domofony, telefon i domofon w jednym aparacie, z możliwością rozbudowy o dodatkowe słuchawki i bazy. Zestaw podstawowy składa się z bazy, słuchawki i bramofonu zewnętrznego oraz zwalniacza rygla elektromagnetycznego. Zasięg radiowy do 75 m.w terenie otwartym. Bazy dostępne w kolorze białym lub czarnym.
Wideomofony, różne modele, także z monitorem dotykowym, funkcją pamięci czy funkcją wejścia na breloczek; odporne na zawilgocenie, z możliwością rozbudowy. Zakresy kąta widzenia (poziom/pion) 72-78/50-58 st. Istnieje możliwość zainstalowania dodatkowo kamer CCTV w metalowych i wandaloodpornych obudowach.Obraz widoczny na około 20 m. w zupełnej ciemności.
W celu dobrania produktu spełniającego Państwa oczekiwania zapraszam na darmowe, niezobowiązujące spotkanie z pracownikiem naszej firmy na miejscu montażu w celu omówienia szczegółów i wykonania szczegółowej wyceny. Po pisemnej akceptacji (zlecenie/umowa) niezwłocznie przystąpimy do realizacji (do max.5 dni). Skontaktować się można z nami telefonicznie lub e-mailem. Wtedy my oddzwaniamy. Zapraszam osoby prywatne, wspólnoty i firmy.
(Mamy interesującą, nowoczesną, bogatą w różne rozwiązania propozycję dla zabudowy wielorodzinnej).
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma PUH PiK rozpoczęła działalność w 2011 roku. Od tego czasu oferujemy naszym Klientom szeroką gamę bram: uchylnych, segmentowych oraz rolowanych. Oferujemy również automatykę, stanowiącą doskonałe uzupełnienie bram garażowych. Na naszej stronie znajdziecie Państwo również następujące produkty: ogrodzenia z drutu oraz betonu, bramy wjazdowe; wykonywane na zamówienie przęsła oraz balustrady, a także automatykę do bram ogrodzeniowych oraz zapewniające komfort i bezpieczeństwo domofony i alarmy.
Zapraszamy!
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded