Profile cover photo
Profile photo
Видавництво Астролябія
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Щойно надійшов у продаж роман Джозефа Конрада «Серце пітьми»
http://astrolabium.com.ua/serce_pitmy-joseph_konrad.html
Роман «Серце пітьми» (1902) всесвітньо відомого англійського письменника польського походження та вихідця з України Джозефа Конрада (1857–1924) сягає найглибших основ людського єства і, можливо саме через це, вважається одним із найвидатніших літературних творів ХХ століття. Його основною темою, як і інших творінь письменника, є нескінченна мандрівка західної людини світовими околицями. Бездомний, знекорінений моряк Марлоу винаймається шкіпером річкового пароплава у бельгійську торгову компанію з єдиним завданням: знайти у нетрях Конго її найуспішнішого агента — постачальника слонової кістки Курца, — який, з невідомих для Марлоу причин, став для компанії дуже «незручним». Але буденна для колоніальних часів мандрівка перетворюється у жахливу подорож до серця пітьми… Сюжет цього роману, але вже наповнений обставинами війни у В’єтнамі, ліг в основу кінематографічної драми Френсіса Копполи «Апокаліпсис сьогодні» (1979).
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Перша аудіокнига Видавництва

Видавництво «Астролябія» вперше пропонує Читачам аудіокниги. Першою з них є аудіо версія нашого нового видання ― українського перекладу роману Джозефа Конрада «Серце пітьми» (читає Володимир Михалевич). Книга записана у форматі mp3 (256 Kbps CBR, 44100 Hz Stereo, 32-bit). Загальний час звучання 5 год. 35 хв. Для зручного завантаження аудіофайли стиснуті архівом WinRar.

Замовити книгу можна тут: http://astrolabium.com.ua/serce_pitmy-joseph_konrad.html . Услід за цією книгою у аудіо форматі читачам поступово стануть доступними й інші наші видання.

З правилами і технічними умовами користування аудіокнигами просимо ознайомитися тут: http://astrolabium.com.ua/audiobooks/.

Водночас знову звертаємося до наших Читачів із наполегливим проханням не вдаватися до несанкціонованого Видавництвом «Астролябія» розмноження і поширення наших аудіо- та електронних книг, адже це завдає значної шкоди як Видавництву, так і українському книжковому ринку загалом. Ми пропонуємо нашим читачам аудіо- та електронні книги за доволі низькою ціною, в універсальних форматах, а також без DRM, що має зробити ці книги доступними і легко зчитуваними на будь-яких пристроях. Це своєрідний експеримент із нашого боку. Продовження його залежатиме від Вашої, дорогий Читачу, відповідальної настанови і чесної поведінки.

З дружніми вітаннями,
Видавництво «Астролябія»

http://astrolabium.com.ua/serce_pitmy-joseph_konrad.html
Photo

Post has attachment
Сказання з Небезпечного Королівства

ISBN: 978-617-664-084-4
Рік видання: 2016

Це найповніше зібрання знаменитих коротких оповідей Дж. Р. Р. Толкіна. П’ять історій, написаних так само майстерно та вишукано, як і улюблений багатьма «Гобіт», витворюють дивовижний світ, який не хочеться покидати: іграшковий песик Роверандом, подорожуючи на Місяць та в морські глибини, знаходить нових друзів і вчиться не ображати чарівників; Фермер Джайлз із Гема, ненароком прогнавши лихого велетня, змушений удавати зі себе героя і ставати до бою з драконом; у Пригодах Тома Бомбадила йдеться про фантастичні мандри старого веселуна та про знайомства з гобітами, принцесами, ґномами і тролями; Ковалю з Великого Вуттона випало проковтнути чарівну зірку, яка стає його перепусткою у Дивокрай; а Листок пана Дрібнички — це все, що залишилося у цьому світі від досконалого дерева маленького художника, котрого, як і всіх нас, чекала довга неуникненна подорож. Ці історії доповнено есеєм «Про чарівні історії», де викладено теоретичні засади творчості славетного автора «Володаря Перснів»
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded