Profile cover photo
Profile photo
Tree Pharma Sp. z o.o.
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Zadbaj o swoje włosy i podaruj im dawkę niezbędnej energii. Polecamy suplement diety HAIR-ON od Doctor Salus. W składzie znajduje się m.in. ekstrakt z wierzbownicy drobnokwiatowej, która pozytywnie wpływa na zahamowanie wypadania włosów. Twoje włosy będą wyglądały zdrowiej i rosły szybciej. Zachęcamy do zakupu - https://sklep-otc.pl/hair-on-60-kaps.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ofertę naszego sklepu uzupełniają wyjątkowe plastry bez kleju Snogg. Produkty opatrunkowe Snogg nie zawierają kleju ani lateksu, a doskonale trzymają się ciała. Z pewnością docenią je sportowcy, a także dzieci, ponieważ plastry nie będą im przeszkadzać w codziennej aktywności. Polecamy - https://sklep-otc.pl/plastry-bez-kleju-snogg.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Systematyczne zażywanie leków oraz spożywanie dużych ilości alkoholu wywiera negatywny wpływ na wątrobę. Dlatego też polecamy stosowanie suplementu diety Hepaxanit. Środek ten zawiera m.in. cholinę, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby oraz wyciąg z ziela karczocha, który pozytywnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Zachęcamy do zapoznania się z opisem produktu - https://sklep-otc.pl/pl/p/Hepaxanit-x-30-tbl./62.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Piperyna to wyciąg z pieprzu czarnego. Polecamy Państwu suplement diety od Doctor Salus o takiej właśnie nazwie. Środek ten zawiera piperynę, która doskonale działa na układ trawienny. Przyczynia się również do redukcji tkanki tłuszczowej i zwiększenia biodostępności składników odżywczych. Polecamy - https://sklep-otc.pl/piperyna-10mg-60-kaps.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
KOENZYM Q10 zawiera wysoką dawkę … koenzymu Q10! Jest on bardzo ważnym dla naszego organizmu związkiem – wspiera układ sercowo-naczyniowy, działa antyoksydacyjnie oraz zwiększa aktywność wysiłku fizycznego. Zadbaj o regularne dostarczanie do organizmu enzymu Q10 - https://sklep-otc.pl/koenzym-q10-100mg-60-kaps.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że niedobór witaminy K2 w organizmie może doprowadzić do wielu groźnych chorób? Polecamy suplement diety K2 MK-7, który zawiera Menachinon-7 (MK-7). Jest to długołańcuchowa forma witaminy K2, która pozostaje w surowicy krwi dużo dłużej niż inne formy chemiczne witaminy K. Wystarczy jedna kapsułka dziennie, by uzupełnić deficyt witaminy K2. Zachęcamy do zapoznania się z opisem produktu - https://sklep-otc.pl/K2-MK7-60-kapsulek.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Suplement diety Urydysan T jest bogatym źródłem urydyny, która stanowi jeden z czterech nukleozydów wchodzących w skład RNA. Urydynę możemy też dostarczyć wraz z pokarmem, znajduje się ona m.in. w wątrobie wołowej i wieprzowej, rybach i warzywach. Suplement zawiera także witaminy B1, B6 i B12 oraz kwas foliowy. Polecamy - https://sklep-otc.pl/urdysan-t-urdyna-30-kaps.
Add a comment...

Post has attachment
Odczuwasz zmęczenie? Nie możesz się skupić w pracy? Przyczyną może być niedobór magnezu. Warto pamiętać, że magnez powinien się znajdować w naszej codziennej diecie. Zmniejsza on uczucie zmęczenia i pomaga w zachowaniu prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Polecamy suplement diety Magne T Mix Formula, który jest bogatym źródłem magnezu - https://sklep-otc.pl/magne-t-mix-formula-magnez-60-kaps.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Żyjesz w ciągłym stresie? Chcesz użyć silnych leków uspokajających? Poczekaj! Wypróbuj najpierw nasze preparaty uspokajające w kapsułkach, dostępne bez recepty. Pomogą Ci w złagodzeniu objawów zdenerwowania i ułatwią zasypianie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty - https://sklep-otc.pl/preparaty-uspokajajace.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czystek wykorzystuje się od lat zapobiegawczo w celu podniesienia odporności organizmu. Jego zbawienne działanie potwierdzają liczne badania. Polecamy Państwu kapsułki produkowane w oparciu o ekstrakt z najwyższej jakości czystka. Nie muszą już Państwo przygotowywać naparu, czystek można spożyć w formie kapsułek - https://sklep-otc.pl/czystek.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded