Profile cover photo
Profile photo
iran reserv (‫ایران رزرو‬‎)
2 followers -
ایران رزرو
ایران رزرو

2 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
ایام سوگواری سالار شهیدان را به تمامی مسلمین سراسر جهان تسلیت عرض مینمایید.
هیت مدیره و تیم ایران رزرو در نظر دارد امسال 40 درصد از فروش کل محصولات خود را از 9 ام محرم ماه یعنی تاسوا تا اربعین حسینی را به کودکان بی سرپرست اهدا کنند.
باشد که بتوانیم با این کار خنده ای هر چند کوچک بر لبان این کودکان جاری کنیم.
http://www.iran-rezerv.com
Photo

Post has attachment
ایران رزرو خدمات ارزنده ای همچون آموزش رایگان سیستم و نصب رایگان سیستم و پشتیبانی 24 ساعته را اراوه میدهد .
همچنین کاربران عزیز قبل از خرید سیستم میتوانند دموی انلاین سیستم رزواسیون رو به طور کامل مشاهده کنند .
سیستم رزرواسیون ایران رزرو از 4 سیستم مجزا تشکیل شده است
بخش اول سیستم کاربری میباشد . این سیستم بعد از ثبت نام کاربران در اخیتار انها قرار میگیرد که امکان رزرو - ارتباط با مدیریت - شرکت در نظر سنجی ها و امکانات متنوع دیگر را برای کاربرانتان فراهم میکند.
بخش دوم سیستم پذیریش میباشد در این سیستم مسئول پذیرش اقدام به صدور بلیط هم برای کاربرانی که حضورا و بدون رزرو قبلی مراجعه کردند صادر کند هم برای افرادی که پیش از مراجعه رزرو آنلاین انجام داده اند .
بخش سوم سیسیتم مدیریت میباشد . در این سیستم مدیریت میتواند تنظمات کلی بر روی سیستم اعمال کند از قبیل زمانبندی ها برای رزرواسیون ، تنظیمات قیمت ها ، مدیریت کد ها تخفیف ، و امکانات متعدد دیگر آن .

برای خرید و اطلاعات بیشتر به وب سایت ایران رزرو مراجعه کنید .
http://www.iran-rezerv.com
Photo

Post has attachment
سایت ایران رزرو ( iran-rezerv .com) فعالیت خود را برای خدمت رسانی به مجموعه‌های آبی و استخرها ، هتل ها ، مراکز درمانی و مطب پزشکان ، کنسرت ها و خوانندگان و هنزمندان در تابستان 1395 آغاز کرد. از اهداف اصلی این وب سایت، انتشار اخبار و اطلاعات و مدیریت رزرو است.

ایران رزرو ( iran-rezerv )امکان خرید آنلاین بلیت با تخفیف را به صورت مطمئن، سریع و آسان، نسبت به خرید حضوری فراهم کرده است. این وب سایت به معرفی امکانات و اخبار به مجموعه‌های آبی و استخرها ، هتل ها ، مراکز درمانی و مطب پزشکان ، کنسرت ها و خوانندگان و هنزمندان در هرکجای ایران خواهد پرداخت و مصاحبه هایی را با مدیران مجموعه های آبی تدارک دیده و در سایت منتشر می‌کند. همچنین با تمرکز به اخبار روز این مربوط به مجموعه های نام برده شده ، علاقه مندان به این حوزه ها را از جدیدترین رویدادها مطلع می‌کند.

ثبت نظرات کاربران و برگزاری نظرسنجی‌های مختلف برای آشنایی هر چه بیشتر مدیران مجموعه‌های نامبرده شده از نیاز مراجعان یکی دیگر از خدمات این وب سایت می‌باشد. خدمات جدیدی که به سایت iran-rezerv اضافه شود، در بخش اخبار، به اطلاع بازدیدکنندگان می‌رسد.

در صورت بروز احتمالی هرگونه مشکل، اپراتورهای ما پاسخگو خواهند بود شما می‌توانید پیام خود را در قسمت تماس با ما ثبت کنید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

در پایان از مدیران مجموعه‌های آبی و استخرها ، هتل ها ، مراکز درمانی و مطب پزشکان ، کنسرت ها و خوانندگان و هنزمندان که علاقمند به همکاری با iran-rezerv هستند دعوت می‌کنیم تا درخواست خود را در بخش تماس با ما، ارسال نمایند. لازم به یادآوری است به زودی اپلیکیشن موبایل iran- rezerv برای ارایه خدمات در‌دسترس قرار خواهد گرفت.

صاحب امتیاز این‌ وب‌سایت آقای رضا پیری قدیم می‌باشد. و جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از صفحه تماس با ما با ایران رزرو مکاتبه نمایید.
Photo
Wait while more posts are being loaded