Profile cover photo
Profile photo
Gabinet Terapii dla Zdrowia "Motylek" Anita Kątna-Grzesiak
About
Posts

Post has attachment
Czy Twoje dziecko cierpi na zaburzenia napięcia lub skoliozę? A może ma płaskostopie? W leczeniu tych schorzeń dobrym rozwiązaniem będzie Terapia Bowena. Zabieg ten jest nieinwazyjny, więc dzieci z pewnością go polubią. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - https://www.terapiedlazdrowia.com.pl/78-aktualnosci/98-zabieg-bowena-dla-dzieci-z-wada-postawy.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gabinet terapii naturalnych „Motylek” w Bydgoszczy proponuje terapie, które pomogą w odzyskaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcą zarezerwować wolny termin w gabinecie, zachęcamy do kontaktu. Czekamy na telefony i wiadomości mailowe - https://www.terapiedlazdrowia.com.pl/kontakt.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Fibromialgia jest przewlekłą chorobą reumatyczną tkanek miękkich. Do objawów należą: uczucie wyczerpania, rozległe bóle oraz problemy ze snem. Cierpiących na fibro mialgię zapraszamy do gabinetu terapii dla zdrowia „Motylek”. Technika Bowena daje pozytywne rezultaty przy tej chorobie - https://www.terapiedlazdrowia.com.pl/terapie.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszelkiego rodzaju zwyrodnienia i skrzywienia kręgosłupa oraz wady postawy mogą skutecznie utrudniać nam życie. Nigdy niewiadomo kiedy dyskomfort i bóle mogą się pojawić. Aby ułatwić sobie życie, warto wypróbować technikę Bowena. Na pewno nie zaszkodzi, a zdecydowanie może pomóc. Zapraszamy! http://www.terapiedlazdrowia.com.pl/terapie
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zabieg Bowena opiera się na wykonywaniu przez terapeutę delikatnych ruchów kciukami i palcami dłoni na mięśniach i tkance łącznej. Ruchy te wykonywane są w określonych miejscach na ciele. W ten sposób wysyłane są sygnały w głąb ciała, które uruchamiają pamięć komórek o stanie dobrego samopoczucia. Bardzo często ciało potrzebuje niewielu zabiegów, by ustąpiła większość dolegliwości. Zachęcamy do wizyty - https://www.terapiedlazdrowia.com.pl/terapie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Technika Bowena, którą stosujemy, przyniesie ulgę również sportowcom, którzy często borykają się z kontuzjami. Jeśli cierpisz na zapalenie rozcięgna podeszwowego lub problemy ze ścięgnem Achillesa, zachęcamy do wizyty w naszym gabinecie w Bydgoszczy. Poczuj ulgę i uwolnij się od urazów - https://www.terapiedlazdrowia.com.pl/terapie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do naszego gabinetu na detoksykację preparatami Joalis wg dr. Jonasa. Celem detoksykacji jest uwolnienie z tkanek blokujących emocji, stresu oraz toksyn fizycznych. Podczas terapii wykorzystujemy preparaty firmy Joalis zawierające wyciągi roślinne o właściwościach rezonacyjnych. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać na stronie internetowej - https://www.terapiedlazdrowia.com.pl/terapie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mają Państwo problem ze swoimi małymi pociechami? Częsta nadpobudliwość związana jest z zespołem ADHD. Jednak nie ma co wyrokować samemu, niezbędna będzie wizyta u lekarza. Jeśli takową już Państwo odbyli, zapraszamy do naszego gabinetu. Stosujemy technikę Bowena, która zapewnia pozytywne rezultaty również w przypadku takich przypadłości. http://www.terapiedlazdrowia.com.pl/terapie
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mają Państwo problemy z plecami? Odczuwają ból? Doskwiera Państwu rwa kulszowa? A może cierpią Państwo na zwyrodnienia, skrzywienia kręgosłupa lub wady postawy? Zachęcamy do odwiedzenia naszego gabinetu terapeutycznego i wypróbowanie terapii techniką Bowena, która może przynieść Państwu tylko pozytywne skutki! http://www.terapiedlazdrowia.com.pl/terapie
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dążymy do stałej współpracy ze wszystkimi pasjonatami tematu terapii zdrowotnych. Partnerami naszego gabinetu są Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny „Sowa” oraz Centrum Terapii, Rewalidacji i Wspomagania Rozwoju. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu! http://www.terapiedlazdrowia.com.pl/partnerzy
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded