Profile cover photo
Profile photo
Natura Siberica Česko
14 followers -
NATURA SIBERICA - Přírodní kosmetika z divoce rostoucích trav Sibiře a Dálného Východu
NATURA SIBERICA - Přírodní kosmetika z divoce rostoucích trav Sibiře a Dálného Východu

14 followers
About
Posts

Post has attachment
NATURA SIBERICA miluje Litvu – táto země je krásná ve své jednoduchosti a srdečnosti. Inspirováni hustými borovicovými lesy, četnými jezery, malebným mořem, staletými tradicemi a otevřeností lidí této země, jsme na základě tradičních litevských rostlin vytvořili novou sérii «Loves Lithuania». Vložili jsme do našich nových výrobků své srdce, duši a nasbírané vědomosti, abychom získali účinné kosmetické prostředky pro zdraví a krásu pleti a vlasů. ‪#‎naturasibericacz‬
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nová profesionální řada péče o vlasy a tělo

OBLEPIKHA SIBERICA PROFESSIONAL

Základem nové řady OBLEPIKHA SIBERICA PROFESSIONAL se stala unikátní a vzácná složka - altajský rakytník.

Odborníci Natura Siberica důkladně prozkoumali velké množství odrůd rakytníku po celém světě a přišli k výsledku, že nejprospěšnějším a nejbohatším na životně důležité složky je rakytník altajský. Pro přísné klima a silné mrazy vyniká svou přizpůsobivostí, která nám pomáhá chránit krásu. Altajský rakytník patří mezi nejlepší zdroje vitamínů, nezaměnitelných aminokyselin a také mastných kyselin omega 3, 6, 9 a vzácné omega 7, odpovědných za zdraví a krásu.

Olej rakytníku altajského je vhodný pro péči o tělo, obličej i vlasy. Všechny prostředky řady OBLEPIKHA SIBERICA PROFESSIONAL obsahují vysoce koncentrovaný olej rakytníku altajského, získaný za studeného lisování vybraných, ručně česaných bobulí. Právě proto je nová řada kosmetiky Natura Siberica tak výjimečná.

http://www.naturasiberica.cz/kategorie-produktu/oblepikha-siberica/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Recenze: Noční maska na obličej s efektem Anti-age
Add a comment...

Post has attachment
VINTAGE BLOG: Rychlá pomoc, když pleť trpí únavou a zimou
Add a comment...

Post has attachment
V našem uspěchaném světě občas chceme dopřát si odpočinek a zažít vzácný klid a pohodu. Nic nezmírňuje stres po náročném dni stejně účinně jako voda. Ať už je to vana, která je naplněná až po okraj vodou a volá do své náruče, nebo sprcha, po které následuje pocit lehkosti v celém těle, nebo aromatická vůně sauny, která čistí a zklidňuje tělo a duši. Každý člověk má své vlastní preference.
Řada SAUNA & SPA je navržena speciálně pro péči o pokožku a vlasy v sauně, kde v důsledku zvýšení teploty, kůže začíná aktivně " dýchat ", zvyšuje se její vnímavost, probíhá čištění pór a aktivní stimulace metabolismu. Přírodní účinné látky, které jsou obsažené v každém z produktu řady SAUNY & SPA, naplno odhaluji svůj potenciál, a esenciální oleje mají dodatečný účinek aromaterapie.
http://www.naturasiberica.cz/kategorie-produktu/natura-siberica/sauna-spa/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dodatečné vitaminy pro Vaše vlasy a pokožku!
Živé vitaminy jsou unikátním přípravkem na bázi extraktu ze severních plodů, rostlin a vitaminu ve formě mikrogranul pro dosažení okamžitých výsledků.
Živé vitamíny okamžitě vyživují vlasy a pokožku, naplňuji je životodárnou vlhkosti, chrání je před škodlivými vlivy životního prostředí. Výtažky z bobulí severní morušky a divoké ostružiny, bohaté na vitamín C, regenerují buněčnou strukturu pokožky, zvyšuje její elasticitu. Jerlín japonský, přírodní zdroj rutinu, aktivuje proces obnovy buněk pokožky. Daurská růže, která obsahuje vitaminy B, E a keratin, obnovuje strukturu vlasů, čímž vrací jim pružnost, pevnost a krásný zdravý vzhled. Extrakt ze sibiřské borůvky dodá jim jas a lesk.
Add a comment...

Post has attachment
Rádi oznamujeme, že si můžete koupit kosmetiku Natura Siberica a Little Siberica v obchodě Brána k dětem www.branakdetem.cz
Add a comment...

Post has attachment
Vážení zákazníci,
moc nás těší váš obrovský zájem o výrobky Natura Siberica v tomto předvánočním čase. Pokud rádi nakupujete dárky na poslední chvíli, máme pro Vás milé překvapení: od zítřka až do Vánoc balíky po Praze doručujeme osobně zdarma! Nabídka platí při nákupu přes e-shop nad 1000 Kč. Ať vám a vašim blízkým přinesou dárky od natura Siberica hodně radosti a vůní do života.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rádi oznamujeme, že si můžete koupit kosmetiku Natura Siberica v internetovém obchodě www.biosfera.cz
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded